Dołącz do zamkniętej platformy edukacyjnej dla freelancerów!
Dołącz teraz →
Godziny
Minuty
Sekundy
logo.webp
artur wachowicz

#010 – Rozmowa z Arturem „Tetrusem” – GeekCast

Od godziny siedzę i próbuję wymyślić odpowiedni tytuł do tego podcastu. To pierwszy podcast, podczas nagrywania którego prawie się popłakałem. Odsłuchując finalną, zmontowaną wersję cicho chlipałem. To chyba najważniejszy podcast jaki kiedykolwiek nagrałem. Ten podcast o historia człowieka, którego chyba nic nie potrafi złamać. Zapraszam do tej niesamowitej rozmowy.


Wyobraź sobie, że nagle…

Tracisz możliwość poruszania się. Jak wyglądało by Twoje życie?

Szczerze powiedziawszy, staram się od czasu do czasu myśleć o takiej perspektywie. Czy jeśli uległbym dziś wypadkowi? Czy moja rodzina będzie bezpieczna? Czy będę wstanie odnaleźć się w nowej rzeczywistości? Jak wyglądałoby moje życie?

Artur mój dzisiejszy gość to człowiek niesamowity. W skutek głupiego wypadku na rowerze stracił możliwość ruszania się od szyi w dół. W rozmowie, którą możesz posłuchać poniżej pada kilka zdań, które mnie osobiście potrząsnęły. Mimo takie wielkiej tragedii – Artur się nie załamał. A nawet osiągnął dużo więcej niż „przeciętny Kowalski”. Choć raczej nie uda mu się zdobyć Mont Everestu, to nic nie stanęło mu na drodze do kilku miesięcznej wyprawy po Europie. Niepełnosprawność w jego oczach nie usprawiedliwiła go a (choć to pewien paradoks) uczyniła jeszcze silniejszym. Artur i jego żona są dla mnie niesamowitymi przykładami miłości i wierności a przy tym wszystkim ogromnej siły i determinacji. Serdecznie zapraszam.

 

artur tetrus

Artur „Tetrus” Wachowicz – dawniej imprezowicz. Dziś szczęśliwy mąż, freelancer, przedsiębiorca, mówca motywacyjny a w tym wszystkim niezwykle sympatyczny człowiek.

 

 

 

 

 

O czym usłyszysz w tym podcaście:

  • Jak wygląda życie Artura na co dzień?
  • Jak to się stało, że Artur uległ wypadkowi?
  • Jak dziś wygląda życie Artura?
  • Czym był „Tetro-trip”?
  • Jaką pracę wykonuje Artur jako freelancer?
  • Skąd czerpał siły?
  • Jak wyglądały jego zaręczyny i ślub?
  • Jakie cele i marzenia ma na najbliższe miesiące?

Więcej informacji znajdziesz tutaj:

 

Mój podcast o znajdziesz też na iTunes ?

Jeśli chcesz mi pomóc o proszę – zasubskrybuj mój podcast oraz zostaw ocenę 🙂 To pozwoli dotrzeć z moimi treściami do szerszego grona odbiorców.

Jeśli wolisz posłuchać w innej formie znajdziesz mnie na YouTube

Staram się od czasu do czasu wrzucić na YouTube jakiś ciekawy film. Niedługo znajdziesz tam produkcję z Filipin – warto tam wpaść :)Od teraz znajdziesz tam również moje odcinku podcastu ? Serdecznie Cię tam zapraszam!

Pobierz podcast na później

Możesz też pobrać plik bezpośrednio tutaj w formie pliku mp3

Chciałbym też polecić Ci kilka innych odcinków mojego podcastu:

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I ODBIERZ DARMOWĄ LISTĘ 300 PORTALI DLA FREELANCERA!

5 Responses

  1. Jesteś niesamowitym, pełnym woli walki człowiekiem. Bardzo wzruszający wywiad ale też dodający otuchy i nadziei, że mimo trudności warto walczyć o siebie i iść naprzód.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej na blogu:

Zaloguj się do platfromy edukacyjnej :)

PODAJ IMIĘ I ADRES E-MAIL, ABY PRZEJŚĆ DALEJ

PODAJ IMIĘ I ADRES E-MAIL, ABY PRZEJŚĆ DALEJ