GK_Images_LP_IV_v01.webp

CZEŚĆ!

JESTEM MICHAŁ!

Jestem seryjnym przedsiębiorcą oraz trenerem personalnym freelancerów. Pomogę Ci podnieść Twoje kwalifikacje jako freelancer, byś mógł zacząć zarabiać przez Internet poważne pieniądze.

Jeśli chcesz raz na zawsze nauczyć się pracy zdalnej, potrzebujesz wiedzy i sprawdzonych strategii. 

Aby Ci w tym pomóc, przygotowałem konkretne narzędzia i materiały, z których możesz czerpać do woli. Przejdź poniżej do poszczególnych sekcji i zapoznaj się ze wszystkimi źródłami wiedzy o freelancingu, którą udostępniam dla moich czytelników.

Zacznij tutaj

Platforma edukacyjna

W środku profesjonalne kursy, fora dyskusyjne, wydarzenia online i giełda zleceń. To istne comfort zone dla tych, którzy chcą nauczyć się freelancingu lub rozwinąć swój już istniejący biznes online!

Program mentoringowy

Jeśli wiesz, że nie chcesz więcej pracować na etacie, to nie trać czasu i zacznij działać celowo, korzystając ze sprawdzonych technik oraz indywidualnego wsparcia trenera personalnego. 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wskazówkami odnośnie freelancingu i otrzymywać ode mnie każdego tygodnia darmowe lekcje pracy zdalnej? Dołącz do mojego newslettera!

Zapisz się!

Najnowszy film

Odwiedź mój kanał na YouTube. Regularnie udostępniam tam materiały, które pomogą Ci znaleźć odpowiedzi na pytania związane z freelancingiem oraz produktywnością w pracy zdalnej i życiu codziennym. Jeśli moje treści okażą się dla Ciebie przydatne, zasubskrybuj i zostań na dłużej.

SPRAWDŹ JUŻ DZIŚ CZY KWALIFIKUJESZ SIĘ DO NASZEGO PROGRAMU MENTORINGWEGO!

Blog

Jest i on – mój blog! Skarbnica wiedzy na temat tego, jak zarabiać w Internecie. Sprawdź poniżej, który z tematów szczególnie Cię interesuje. 

Podcasty

Wolisz słuchać, niż czytać? Nie ma problemu – wszelkie materiały, które udostępniam na moich kanałach są dostępne w formie podcastu m.in na Spotify. Znalazłeś nas już?