Jak sprytni ludzie wykorzystują nowe technologie
aby zyskać 💰💰 pracując z domu?

Biznes na żądanie – dedykowany program mentoringowy

Od 2013 pomagam ludziom stworzyć swój własny zdalny biznes.

Program “biznes na żądanie” to kumulacja wszystkiego czego nauczyłem się przez lata prowadzenia własnej działalności.  Szczegółowo projektowany kurs, który zawiera wszystko czego możesz potrzebować, aby zbudować swój pierwszy zdalny biznes.

Czerpiąc z mojego doświadczenia jako właściciela całkowicie zdalnej agencji generującej ponad sześć cyfr rocznie, a także korzystając z doświadczenia mojego zespołu stworzyliśmy dedykowany program mentoringowy z zamkniętą ekskluzywną platformą społecznościową – tylko dla najlepszych.

Tworząc program “biznes na żądanie” mam jasny cel:

Sprawić, aby każdy mógł w jak najłatwiejszy i najbardziej przystępny sposób, w zaledwie 90 dni, założyć i rozwijać swój własny, mały biznes generujący wielokrotnie więcej pieniędzy niż etacie.

Cześć! Jestem Michał!

Jeśli jeszcze się nie znamy, to pozwól, że się przedstawię. 

Od mniej więcej 15 roku życia pracuję zdalnie przez większość czasu traktując to jako dodatkową pracę. Praca jako freelancer dała mi niesamowite możliwości! 

Dzięki temu, że pracuję na swoich zasadach, mogłem zbudować dom w Borach Tucholskich i zamieszkać w lesie. Daleko od ludzi.

Oprócz tego mogę podróżować i pracować wtedy, kiedy chcę i jak chce.

Mogę pracować z dowolnego miejsca – wystarczy mi tylko laptop!

Od kilku lat na moim blogu uczę innych, JAK ZNALEŹC LEGALNĄ pracę przez internet. 

Jestem autorem między innymi książki “Od zera do freelancer” oraz kursu Wyzwanie500+ z których łącznie skorzystało już ponad 37 000 ludzi! 

Chciałbym Cię teraz zaprosić do mojego programu mentoringowego

 

Szczegóły programu

Program trwa około 12 tygodni i podzielony jest na poszczególne fazy.

Każdy uczy się w swoim tempie i tak jak mu wygodnie. Zaraz po dołączeniu do programu otrzymujesz dostęp do asynchronicznych kursów wideo, zamkniętej społeczności oraz cotygodniowych konsultacji. 

Faza pierwsza

Budujemy fundamenty

Dzięki temu jeszcze lepiej zrozumiesz najnowsze strategie i technologie. Pokażę Ci konkretne narzędzia i oprogramowanie, którego będziesz potrzebować, aby zacząć działać. 

Pomogę Ci też znaleźć niszę, która jest dochodowa. Dodatkowo znajdziesz dla siebie odpowiednią usługę, którą możesz początkowo świadczyć na największej marży.

Faza druga

Proces pozyskiwania klientów

Przez kilka lat pracując na etacie zarządzałem w pewnym momencie blisko 20 osobowym zespołem sprzedawców. W swojej firmie sprzedawałem kontrakty w budżetach przekraczających 25 000 zł wynagrodzenie miesięcznego z jednego klienta.

Pracowałem zarówno z małymi biznesami jak lokalne pizzerie, jak i globalne marki, takie jak LPP, czyli właściciel Mohito, czy Reserved, czy Mercedes.

Sprzedaż – która zazwyczaj wszystkich przeraża – może być PRZYJEMNA! Nauczę Cię tego krok po kroku.

Przygotowałem dla Ciebie gotowe rozwiązania, które możesz dosłownie skopiować i zacząć zarabiać.

Faza trzecia

Stwórz procesy i swój system

Moja firma dzisiaj działa na automacie. Było to możliwe dzięki stworzeniu odpowiednich procedur firmowych, wiedzy jak zaprojektować automatyzacje oraz odpowiedniego podejścia do produktywności. 

Bo nie chodzi o to, aby pracować więcej i więcej, ale raczej, aby pracować mądrze i sprytnie, z wykorzystaniem nowych technologii. 

Udostępnię Ci moje procedury i nauczę Cię tworzyć Twoje własne. Dzięki temu będziesz zarabiał nawet leżąc w łóżku!

Faza czwarta

Realizacja i rozliczenia

Nie musisz zakładać działalności gospodarczej! Istnieją setki sposobów na to, jak rozliczać się z klientem i nie tracić na podatkach.

Oprowadzę Cię krok po kroku przez proces rozliczania się z klientem – nie tylko dam Ci GOTOWE WZORY UMÓW (!) ale pokażę, jak legalnie płacić mniejsze podatki i jaką formę działalności wybrać na samym początku.

Zaraz po tym jak dołączysz do programu otrzymasz natychmiastowy dostęp do:

1. Asynchroniczne kursy

Dedykowany kurs wyjaśniający wszystkie niezbędne pojęcia i procesy

Biznes na żądanie12 tygodniowy program z konkretnymi instrukcjami i zadaniami do wykonania – szczegółowo i konkretnie tydzień do tygodnia pomogę Ci zacząć zarabiać, nawet jeśli sam nie potrafisz wykonywać profesjonalnych usług – zbudujemy dla Ciebie dedykowane rozwiązanie!

Kurs Stabilny Freelancer  – ponad 8 godzin bardzo konkretnej wiedzy na temat usług freelancerskich. Dzięki temu kursowi dowiesz się, jak zbudować swoje portfolio nawet bez doświadczenia, jak przygotować swoją ofertę, gdzie szukać klientów i jak zorganizować swoje finanse.

Kurs o afiliacji – blisko 3 godzinny kurs, w którym pokazuje, jak od samego początku dbać o alternatywne sposoby zarabiania. Ten dodatkowy prosty trick generuje mi dodatkowe 1380 $ miesięcznie!

Kurs Skuteczne Planowanie  – ponad 5 godzinny kurs, dzięki któremu dowiesz się, jak się zorganizować w pracy zdalnej, jak budować mądrze swój system efektywności osobistej i jak czerpać z życia więcej zadowolenia, znajdując czas na przyjemności i odpoczynek.

Kurs Jak zostać VA – jako dodatek szczegółowo analizujący ten sposób zarabiania przez Internet na usługach.

 Tajne dodatkowe bonusy i dodatkowe zapisy webinarów – od tego jak zarabiać na KDP po tricki w procesie sprzedaży i pozyskiwanie klientów spoza Polski.

Wartość: 7249 zł

2. Wzory dokumentów, umów oraz kalkulatory

Otrzymasz wszystkie niezbędne narzędzia takie jak:

Wzory umów do zawarcia z klientami na usługi marketingowe, usługi związane z obsługą social media czy też na budowę stron www.

Dedykowany plik do budżetu firmowego, który ułatwi Ci zarządzanie finansami oraz prognozowanie Twoich przychodów

Toolbox – zestawienie ponad 300 dedykowanych narzędzi do pracy freelancera – niczego nie musisz szukać, wszystko masz przygotowane na tacy. Bez względu na to czym będziesz chciał się zajmować – wszystkie narzędzia masz w jednym miejscu.

Mini-CRM do zarządzania swoimi kontaktami

Przygotowane procedury do zaimportowania w Asanie dotyczące obsługi klienta, wdrożenia nowego współpracownika oraz tzw. procedura kontroli, która pozwoli Ci uniknąć kosztowych błędów. 

 Tajna lista ponad 384 giełd zleceń. Dzięki tej stale aktualizowanej liście, nie musisz się zastanawiać gdzie szukać klientów. Po prostu odpalasz listę, ustawiasz odpowiedni filtr po typie zleceń oraz języku w którym chcesz pozyskiwać klientów i zaczynasz działać

Wartość: 3749 zł

3. Ekskluzywna, prywatna i zamknięta społeczność

Dołącz do społeczności ludzi, którzy budują swoje własne firmy w oparciu o model biznesu na żądanie. 

Dodatkowa zamknięta giełda zleceń

Wewnętrzny chat do komunikacji

 Dodatkowe konkursy i nagrody dla najbardziej aktywnych

Moje osobiste wsparcie mentoringowe – specjalna sekcja do zadawania pytań bezpośrednio do mnie 

Prywatny kanał do… memów, żartów i luźnej współpracy

Dedykowane wsparcie ze strony mojej spółki – mój zespół pomoże Ci w ogarnianiu procesów, a moderator przygotowuje regularną prasówkę

Wartość: 2149 zł

4. Cotygodniowe spotkania coachingowe

Raz w tygodniu organizujemy dedykowane spotkania online w ramach indywidualnych konsultacji. 

W każdy czwartek w godzinach porannych jestem dla Ciebie dostępny tak długo jak trzeba. Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych narzędzi – korzystając z naszej platformy możesz się zalogować, spotkać ze mną i naszą społecznością.

Zadać pytanie i szybko otrzymać odpowiedź. Wspólnie napisać ofertę lub przedyskutować niszę, którą chcesz wybrać. 

 

 

Wartość: 5559 zł

5. Roczne i kwartalne nagrody dla TOP studentów

Nie chcę mieć zwykłych “studentów”. Chcę pomóc dokonać mojej społeczności w transformacji w prawdziwych zwycięzców, żyjących na swoich zasadach.

Dlatego w społeczności jest dedykowana przestrzeń do pokazywania swoich sukcesów. Na tej podstawie prowadzimy zamkniętą listę liderów w ramach której możesz konkurować z innymi studentami.

Dla najlepszych przygotowaliśmy takie nagrody jak MacBook Pro, iPhone 14 czy upgrade biurka (elektryczne, z bieżnią i dwoma monitorami).

Sprawdzony system, procedury i procesy usprawniające każdy obszar Twojej działalności!

Zarządzanie klientami

Usprawnij działanie wdrożenia klienta oraz dostarczania usługi

Ułatwienia

Gotowe szablony dokumentów, umów oraz raportów analitycznych.

Zacznij działać

Dzięki wsparciu nie jesteś sam!

Nasz system rankingowy

Z budowaniem biznesu jest jak z bieganiem. Potrzebujesz nie tylko czasu, ale też odpowiedniego przygotowania, odżywiania i wsparcia społeczności!

Celebrujemy wspólnie każdy mały sukces! Nie ma znaczenia czy dopiero zaczynasz czy już budujesz wielki biznes. 

Społeczność jest po to, aby się wspierać i cieszyć z każdego zwycięstwa!

Początek

Klub 1k

Pierwszy kilometr bywa najtrudniejszy. Nie wiesz, jak się za to zabrać. Możesz się szybko zniechęcić i odpuścić. Właśnie dlatego potrzebujesz przygotowany program treningowy. Możesz zacząć budować swój biznes w własnym tempie.

Zazwyczaj mniej więcej w ciągu 3-5 tygodni powinieneś dołączyć do klubu 1k – czyli zacząć zarabiać nie mniej niż 1 000 zł miesięcznie.

Zaczyna się dziać

Klub 5k

To moment kiedy zyskujesz pewność siebie. W tym klubie wielu naszych studentów podejmuje decyzję o rzuceniu pracy. To wspaniały moment, kiedy uzyskujesz poczucie niezależności, siły i pewności siebie!

Ważny moment

Klub 10k

Zaczyna się robić poważnie. Otrzymujesz specjalne odznaczenia na naszej społeczności. Stajesz się wzorem do naśladowania – królikiem, którego chce się gonić. 

Jesteś świadomy tego, jak działa biznes na żądanie. Oprócz pracy na wysokiej marży zaczynasz delegować część pracy, dzięki czemu przestajesz wymieniać godziny na pieniądze. 

Generujesz nadwyżki finansowe i zaczynasz korzystać z zarobionych pieniędzy.

Specjalne odznaczenie

Klub 10-single-k

Jesteś prawdziwy ultrasem! Pozyskujesz klientów, z których pojedynczy przychód przekracza 10k miesięcznie! 

Niewielu dociera do tego miejsca – ale to kwestia czasu i umiejętności! Zyskasz je dzięki wsparciu społeczności.

Będziesz w stanie pokonać najtrudniejsze zakręty i trudność bo masz koło siebie trenera!

Jesteś gotowy na prawdziwą rewolucję?
Zacznij zmiany

Bezpieczne miejsce, dla ludzi myślących tak samo!

Co jeszcze znajdziesz w Społeczności?

Po kilku tygodniach testów i weryfikacji postawiliśmy na:

 • dedykowaną, zamkniętą aplikację dostępną na PC/Android/iPhone
 • masz możliwość tworzyć posty w konkretnych tematach
 • możesz zadawać pytania i szukać wsparcia
 • możesz pisać z nami na chacie
 • kontaktować się przez prywatne wiadomości
 • uczyć się od ludzi z większym doświadczeniem
 • możesz też samemu wspierać mniej doświadczonych
 • przerabiać kursy

NIE WPUSZCZAMY na platformę osób, które: 

 • nagabują do MLM 
 • “inwestują” w forexy/bitcoiny
 • zachowują się agresywnie lub niekulturalnie

To ma być przyjemna przestrzeń dla ludzi o podobnym mind-secie. 

Ludzi, którzy chcą się rozwijać, motywować i osiągać swoje cele takie jak:

 • niezależność finansowa
 • własne mikro-działalności oparte na usługach
 • zarabianie jako freelancerzy
 • szukających ludzi do współpracy w ramach idei Biznes na żądanie
Dołączenie do społeczności gwarantuje, że będą odpowiadał na wszystkie pytania. Bywam tam regularnie, uczę i pomaga wraz z całym moim zespołem. Możesz zadać mi tam dowolne pytanie, na które postaram się odpowiedzieć.

Możesz dołączyć natychmiast i uzyskać dostęp do programu

Masz jakieś pytania?

Zaplanuj bezpłatną konsultację ze mną, lub z kimś z mojego zespołu. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

Najczęściej zadawane pytania FAQ:

Nie musisz niczego dodatkowego kupować lub w nic inwestować. 

Musisz jednak poświęcić swój czas – nauczyć się realizować konkretne usługi oraz sposobów na pozyskiwanie klientów. 

Dzięki wsparciu naszej społeczności będzie Ci łatwiej.

Uczę krok po kroku, jak zbudować biznes oparty na usługach freelancerskich. W trakcie kursu pokażę Ci różne zawody z których możesz wybrać coś dla siebie.

Poza tym masz dostęp do cotygodniowych konsultacji w ramach których możemy wspólnie przedyskutować Twoje pomysły.

W ramach kursów asynchronicznych otrzymasz ode mnie kilka lekcji wyjaśniających jak działać w różnych branżach – od cold callingu, przez giełdy zleceń, po delegowanie procesu sprzedaży przy wykorzystaniu programów partnerskich. 

Pokażę Ci jak znaleźć klienta, jak sprzedać mu Twoją usługę i jak ją mądrze zrealizować

Raczej nie. Oczywiście część usług da się realizować na telefonie, ale podstawowym narzędziem pracy pozostaje komputer z dostępem do internetu. 

Pamiętaj. To jak z bieganiem.

Dam Ci wiedzę i specjalnie skrojony dla Ciebie program.

Ale to od Ciebie zależy czy ruszysz z miejsca i zaczniesz działać. Nikt nie zrobi tego za Ciebie. 

Być może popełniałeś błędy początkującego. 

Przez moje kursy i szkolenia przeszło kilka tysięcy ludzi – posiadam więc praktyczną wiedzę nie tylko ze swojego doświadczenia ale korzystam też z doświadczeń całej naszej społeczności. Na całym świecie miliony ludzi pracują zdalnie. Dlaczego Tobie nie miałoby się udać?

Rozumiem. W sieci jest sporo oszustów, którzy przedstawiają MLM czy inne bagno jako biznes online. 

W ramach programu uczę konkretnego zawodu. Ale daję Ci dodatkową gwarancję. Masz 7 dni, aby zrezygnować z naszego kursu. Wystarczy, że napiszesz maila na hej@geekwork.pl a otrzymasz 100% zwrotu środków.

Bez zbędnych pytań.

Każdy kiedyś zaczynał. Podobnie jak w bieganiu  – żeby osiągnąć sukces, potrzebujesz planu, motywacji, wsparcia i konkretnego celu. 

Dokładnie to dostaniesz w ramach naszego programu. 

Oczywiście. Prowadzę legalną działalność w Polsce. 

Przy zamówieniu otrzymasz możliwość podania danych do faktury.

Równocześnie niestety ze względu na polskie prawo – anuluje to możliwość zwrotu.

DISCLAIMER: Dane dotyczące sprzedaży podane powyżej są moimi osobistymi danymi dotyczącymi sprzedaży. To nie są standardowe wyniki. Jestem doświadczonym przedsiębiorcą. Jeśli oczekujesz cudów i zarobków bez pracy – możesz od razu opuścić tą stronę. 
Każdy biznes wiąże się z wysiłkiem, ryzykiem i niepowodzeniem. 

Fundacja GeekWork
​​KRS 0000867152
​​NIP 8792726738
​​REGON 387421730

PODAJ IMIĘ I ADRES E-MAIL, ABY PRZEJŚĆ DALEJ

Wpisując swój adres e-mail i klikając „Przejdź dalej >>”, wyrażasz dobrowolną zgodę na otrzymywanie cyklicznego newslettera od GeekWork, w którym będę Cię informować o naszej ofercie, nowościach i akcjach promocyjnych. Jeśli adres e-mail zawiera dane osobowe, Twój zapis oznacza zgodę na ich przetwarzanie przez outspace sp. z o.o. w celu otrzymywania newslettera. Sprawdź Politykę Prywatności i sprawdź jak przetwarzamy dane osobowe i jakie prawa Ci przysługują. W każdej chwili możesz wycofać zgodę i wypisać się z newslettera.