CHCESZ ZARABIAĆ WIĘCEJ PRACUJĄC MNIEJ NA FREELANSIE?

Jak bez klasycznego etatu stabilnie zarabiać przez Internet z dowolnego miejsca na świecie, minimalizując czas pracy?   

Przestań tylko dorabiać online. 

Rozkręć swoją działalność freelancerską tak, aby zapewniała Ci stałe dochody każdego miesiąca, byś mógł już na zawsze pożegnać etat.

GK_Images_LP_IV_v01.webp

Czy Ty też tak chcesz?

W takim razie pozwól, że Ci się przedstawię. 

CZEŚĆ!

JESTEM MICHAŁ!

Zaprojektowałem jedyny w swoim rodzaju program treningowy, dzięki któremu razem postawimy Twój biznes od podstaw, abyś mógł zacząć skalować swoje zarobki online. 

To program, w którym przekażę Ci wiedzę i wieloletnie doświadczenie, oraz pomogę wdrożyć zmiany dostosowane do  Twojej indywidualnej sytuacji. 

Rozgość się i rozpocznij swój własny maraton o wolność zawodową.

CO ZYSKASZ DZIĘKI TRENINGOWI PERSONALNEMU DLA FREELANCERÓW?

STABILNOŚĆ

Zbudujesz biznes online na podstawie modelu przynoszącego Ci przewidywalny i stały dochód. Koniec z jednorazowymi strzałami!

CZAS

Poznasz metody optymalizacji i automatyzacji procesów w swoim biznesie online, które pomogą Ci zaoszczędzić wiele godzin. Cała ta wiedza jest dla Ciebie przygotowana, jak na tacy.

WYŻSZE DOCHODY

Trening personalny pomoże Ci skalować Twoje zarobki. Chcesz wyciągać kilka razy więcej niż teraz? To od Ciebie zależy, jaki postawisz sobie cel. Razem zbudujemy coś naprawdę dużego.

SPOKÓJ WEWNĘTRZNY

Przestaniesz martwić się swoją sytuacją zawodową oraz finansową. Model biznesowy, który wdrożysz, pozwoli Ci na ciągłość wykonywanych usług i zarobków.

WOLNOŚĆ

Będziesz sam dla siebie szefem w działalności, którą można wykonywać z dowolnego miejsca na świecie!

ZADOWOLENIE

Zyskasz pewność siebie i satysfakcję z efektów swojej pracy, która pozwoli Ci nie tylko na zaspokajanie potrzeb, ale też na realizację Twoich pasji.

DLACZEGO TRENING PERSONALNY?

Rozpoczynając freelance, ruszyłeś w prawdziwym maratonie po wolność zawodową.

Odpowiednie przygotowanie, regularny trening, dobry sprzęt, zespół, wiedza oraz wsparcie trenera pomogą Ci dobiec do mety i zrealizować Twoje cele.

Dokładnie to zyskasz, korzystając z mojego programu mentoringowego.

Otrzymasz ode mnie najwyższej jakości sprzęt, który jest niezbędny do rozwoju zawodowego online. Obejmuje on między innymi profesjonalny kurs Biznes na żądanie, gotowe materiały edukacyjne, szablony umów i dokumentów, pakiet ebooków. 

 

Dołączysz również do społeczności freelancerów na zamkniętej platformie edukacyjnej. To grupa ludzi biegnąca do tego samego celu!

No i najważniejsze! Zapraszam Cię na regularne konsultacje, w ramach których razem będziemy mogli skupić się na Twojej sytuacji. Otrzymasz ode mnie opiekę i wsparcie na każdym etapie budowania działalności. Będę przy Tobie jak trener personalny. 

Od razu po dołączeniu, wspólnie opracujemy plan treningowy, w którym całkowicie skupimy się na skalowaniu Twoich zarobków jako freelancer. 

Nie wiesz, czy jesteś gotowy? 

DLA KOGO?

SPÓJRZ TYLKO NA ADAMA

To krótko mówiąc.. stabilny freelancer.

Pracuje zdalnie w oparciu o sprawdzony model biznesowy i jest spokojny o swoje zarobki. Działa tam, gdzie chce, dlatego może pozwolić sobie na podróżowanie i zabranie swojej pracy ze sobą, nawet na drugi koniec świata! 

Siedzi na Bali, bo świat się nie zawalił, jak był wypalony zawodowo. Wziął swoją sytuację zawodową w swoje ręce i zbudował biznes, który teraz pozwala mu na wolność, spokój i stabilność.

Ale nie zawsze tak było!

Zaraz Ci opowiem historię Adama, ale najpierw pozwól, że zadam Ci kilka krótkich pytań. Jeśli odpowiesz na każde z nich twierdząco, to możesz zamknąć tę stronę. Umowa stoi? 

Czy zarabiasz minimum 1000 zł miesięcznie na freelansie?
TAK/NIE

Czy Freelance jest Twoim stałym i stabilnym źródłem dochodu?
TAK/NIE

Czy jesteś zadowolony ile czasu poświęcasz na pracę i ile w efekcie zarabiasz?
TAK/NIE

Czy czujesz się zawodowo i finansowo wolny?
TAK/NIE

Jeśli chociaż na 1 pytanie odpowiedziałeś “nie”, to ta oferta jest dla Ciebie.
Możesz być jak Adam!

Adam wcześniej pracował w korpo. Był dobrym pracownikiem, chociaż ciągle miał wrażenie, że stać go na więcej i chciałby coś zmienić, zacząć pracować na własnych zasadach. 

Poświęcał swój wolny czas na dorabianie sobie przez Internet w tym, co lubił robić. Po godzinach montował filmiki i cieszył się z jednorazowych zleceń, które udało mu się złapać. Podpalał się z każdą taką okazją, ale wciąż miał ten sam problem – brak ciągłości zleceń i stabilnych dochodów. Wpadł w błędne koło. W końcu jego zapał i dochody zaczęły słabnąć. 

 

Wiesz, co było największym problemem Adama?

Nie miał konkretnej strategii na swoją działalność online. Planu, motywacji, ani wsparcia. Działał na czuja, na własną rękę i wszystko próbował zrobić wszystko sam. W ten sposób naprawdę potrzeba dużo czasu i cierpliwości, aby dojść do zadowalającego etapu. 

Gdy zaczął korzystać z wsparcia i wiedzy innych jego biznes zmienił się o 180 stopni. W przeciągu dosłownie tygodni odczuł efekty zmian!

Dzięki treningowi personalnemu będziesz mógł tak jak samo, jak Adam, skutecznie pozyskiwać stałych klientów na swoje usług. 

Czy mówiłem już, że będziesz mógł realizować więcej zleceń, poświęcając na to więcej czasu? 

Nauczysz się delegować zadania innym i działać w trybie abonamentowym. 

Czeka na Ciebie naprawdę sporo niespodzianek, sam zobacz!

SZCZEGÓŁY PROGRAMU

PROGRAM TRWA 12 TYGODNI
I PODZIELONY JEST NA POSZCZEGÓLNE FAZY

Każdy uczy się w swoim tempie i tak jak mu wygodnie. Program jest dostępny w 3 pakietach. To od Ciebie zależy, jaką formę wybierzesz i kiedy rozpoczniesz jego realizację. Zaraz po dołączeniu do programu otrzymasz dostęp do wszystkich elementów zawartych w Twoim pakiecie. 

FAZA I
Budujemy fundamenty

Dzięki temu jeszcze lepiej zrozumiesz najnowsze strategie i technologie. Pokażę Ci konkretne narzędzia i oprogramowanie, którego będziesz potrzebować, aby zacząć działać.Pomogę Ci też znaleźć niszę, która jest dochodowa. Dodatkowo znajdziesz dla siebie odpowiednią usługę, którą możesz początkowo świadczyć na największej marży.

FAZA II
Proces pozyskiwania klientów

Przez kilka lat pracując na etacie zarządzałem w pewnym momencie blisko 20 osobowym zespołem sprzedawców. W swojej firmie sprzedawałem kontrakty w budżetach przekraczających 25 000 zł wynagrodzenie miesięcznego z jednego klienta.Pracowałem zarówno z małymi biznesami jak lokalne pizzerie, jak i globalnymi markami, takimi jak LPP, czyli właściciel Mohito, czy Reserved, czy Mercedes.Sprzedaż – która zazwyczaj wszystkich przeraża – może być PRZYJEMNA! Nauczę Cię tego krok po kroku.Przygotowałem dla Ciebie gotowe rozwiązania, które możesz dosłownie skopiować i zacząć zarabiać.

FAZA III
Stwórz procesy i swój system

Moja firma dzisiaj działa na automacie. Było to możliwe dzięki stworzeniu odpowiednich procedur firmowych, wiedzy jak zaprojektować automatyzacje oraz odpowiedniego podejścia do produktywności.Bo nie chodzi o to, aby pracować więcej i więcej, ale raczej, aby pracować mądrze i sprytnie, z wykorzystaniem nowych technologii.Udostępnię Ci moje procedury i nauczę Cię tworzyć Twoje własne. Dzięki temu będziesz zarabiał nawet leżąc w łóżku!

FAZA IV
Realizacja i rozliczenia

Nie musisz zakładać działalności gospodarczej! Istnieją setki sposobów na to, jak rozliczać się z klientem i nie tracić na podatkach.Oprowadzę Cię krok po kroku przez proces rozliczania się z klientem – nie tylko dam Ci GOTOWE WZORY UMÓW ale pokażę, jak legalnie płacić mniejsze podatki i jaką formę działalności wybrać na samym początku.

DOŁĄCZAJĄC DO PROGRAMU...

Zaraz po tym, jak dołączysz do programu, otrzymasz natychmiastowy dostęp do naszej platformy edukacyjnej i jej elitarnej części z wszystkimi bonusami dostępnej tylko dla członków programu mentoringowego.

PROGRAM MENTORINGOWY ZAWIERA:

KURS BIZNES NA ŻĄDANIE

Dedykowany kurs wyjaśniający wszystkie niezbędne pojęcia i procesy.
 
Ten kurs to podstawa naszego programu – 12 lekcji, które przeprowadzą Cię przez cały proces budowy własnego biznesu online!
 
W każdej części znajdziesz konkretne instrukcje i zadania do wykonania – szczegółowo i konkretnie tydzień do tygodnia pomogę Ci zacząć zarabiać, nawet jeśli sam nie potrafisz wykonywać profesjonalnych usług – ten model biznesowy pozwala na zarabianie z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i współpracy z innymi freelancerami.
 
Cały kurs jest zaprojektowany tak, aby ułatwiać Ci naukę. Interaktywna forma pozwala nie tylko lepiej rozumieć dane kwestie, ale też ułatwia wprowadzenie ich w życie. Dzięki temu możesz w zaledwie 3 miesiące zbudować stabilny biznes online!
 
W kursie co 7 dni odblokowuje się kolejna lekcja. Masz cały tydzień na to, aby dokładnie zająć się danym tematem – przerobić go od A do Z! Nie ma tu miejsca na żadne wątpliwości. Gdy tylko pojawiają się jakieś pytania, szybko znajdziesz na nie odpowiedź podczas najbliższych konsultacji!

Wartość bonusu: 7249 zł

COTYGODNIOWE SPOTKANIA COACHINGOWE

Raz w tygodniu organizujemy dedykowane spotkania online w ramach indywidualnych konsultacji.

W każdy czwartek w godzinach porannych jestem dla Ciebie dostępny tak długo, jak trzeba. Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych narzędzi – korzystając z naszej platformy, możesz się zalogować i spotkać ze mną lub naszą społecznością, zadać pytanie i szybko otrzymać odpowiedź oraz wspólnie realizować zadania w oparciu o kurs Biznes na żądanie. Na żadnym etapie nie jesteś sam!

Wartość bonusu: 2219zł

DOSTĘP DO EKSKLUZYWNEJ, PRYWATNEJ I ZAMKNIĘTEJ PLATFORMY EDUKACYJNEJ

Strefa Geekwork to zamknięta przestrzeń tylko dla freelancerów. Jest środowiskiem, w którym mogą oni wspierać się w realizacji swoich celów i wspólnie uczyć tego, jak zarabiać online. To centrum, w którym wszystko się kręci!

Jeśli chcesz zarabiać zdalnie, stawiając sensowne kroki, unikając wielu błędów początkujących, musisz do nas dołączyć! To tutaj znajdziesz osoby, które przeszły to samo co Ty. 

Nie musisz już uczyć się na swoich błędach, ani działać intuicyjnie. Masz możliwość dołączyć do grona osób, które w oparciu o praktyczną wiedzę, pokonały swoje bariery i osiągają sukces w biznesie online.
 
Dołącz do nich i zobacz, że budowanie biznesu może być nie tylko łatwe, ale również bardzo przyjemne i ekscytujące!
 
Spójrz poniżej i dowiedz się, jakie wspaniałe rzeczy czekają Cię w środku!

Wartość bonusu: 2149 zł

PAKIET DOKUMENTÓW, UMÓW I NARZĘDZI

Otrzymasz wszystkie niezbędne narzędzia takie jak:

Wartość bonusu: 1899 zł

TO CO? DOŁĄCZASZ DO PROGRAMU MENTORINGOWEGO?

Zróbmy krótkie podsumowanie z tego, co dzięki niemu zyskasz

Wartość samych bonusów (sprzedawanych osobno) przekracza cenę dostępu do społeczności!

ZOBACZ WYPOWIEDZI INNYCH CZŁONKÓW PROGRAMU

Opinie pochodzą od klientów, którzy używali produktu lub go nabyli. Przedstawiamy wybrane opinie, które są weryfikowane i publikowane zgodnie z regulaminem strony internetowej. 

DAJĘ CI GWARANCJĘ!

JEŚLI ZREALIZUJESZ PLAN TRENINGOWY, A NIE OSIĄGNIESZ CELÓW USTALONYCH WSPÓLNIE W TRAKCIE AUDYTU, DOSTANIESZ DARMOWE PRZEDŁUŻENIE PROGRAMU NA KOLEJNY ROK!

FREELANCE JEST JAK MARATON

POMYŚL TYLKO

Czy oglądając w telewizji ultramaratończyków, nagle założyłbyś trampki, wyszedł z domu i pobiegł w nieznane, licząc na to, że zostaniesz jednym z nich? 

Raczej nie. A nawet jeśli, Twoja kariera szybciej dobiegłaby końca, niż Ty 🙂 

Przyznasz, że takie działania potrzebują solidnego przygotowania i zaangażowania trenera. W pracy zdalnej jest podobnie. 

Freelancing to prawdziwy maraton.  Aby osiągnąć prawdziwy sukces, musisz stawiać celowe i sprawdzone kroki. 

Chcąc osiągnąć szybkie efekty, nie da się tego zrobić na własną rękę. Potrzebujesz wsparcia i mocnego zorganizowania. Mój program jest po to, aby pomóc Ci przyspieszyć ten proces i zoptymalizować budowanie działalności.

PAMIĘTAJ! Jeśli chcesz osiągnąć naprawdę dobre wyniki, potrzebujesz:

Kliknij aby powiększyć
BONUSY I DODATKI

CO ZNAJDZIESZ WEWNĄTRZ PLATFORMY EDUKACYJNEJ??

Strefa Geekwork to miejsce, w którym freelancerzy mogą poczuć się jak w domu. Znajdą tam osoby, które rozumieją ich cele, ale też wyzwania z jakimi się spotykają. Wspólne pokonywanie maratonu freelancerskiego ma bardzo duże znaczenie, bo daje wsparcie, motywacje i kopniaka do działania. Oprócz tego na Strefie znajdują się różne możliwości zdobycia wiedzy o freelancingu i inne dodatkowe atuty. 

Po kilku tygodniach testów i weryfikacji postawiliśmy na:

PONADTO MOŻESZ KORZYSTAĆ Z BENEFITÓW DOSTĘPNYCH TYLKO DLA CZŁONKÓW STREFY GEEKWORK!

TARCZA 1000+

To kurs dla turbo-początkujących, dostępny dla wszystkich członków Strefy. Jeśli jesteś na początku swojego freelancerskiego maratonu, nie musisz od razu porywać się na wyczynową trasę. Szkolenie Tarcza 1000+ pomoże Ci zacząć od totalnych podstaw, abyś potem łatwo i wygodnie wszedł na wyższy poziom.

GIEŁDA ZLECEŃ

To przestrzeń otwarta dla freelancerów, ale również przedsiębiorców, którzy mogą ogłaszać w tym miejscu chęć współpracy z freelancerami. Każdego dnia otrzymasz tam zestaw starannie wyszukanych zleceń, dedykowanych do Twojej niszy. To też idealne miejsce do nawiązywania współpracy z innymi freelancerami.

WYDARZENIA

Każdego tygodnia organizujemy spotkania online o różnej tematyce. Zamknięte webinary, Q&A oraz Coworking, czyli wspólna praca, konsultowanie się i zadawanie pytań, to tylko nieliczne z przykładów tego, co dzieje się na Strefie. Wpadnij i przekonaj się sam!

LISTA 300

Przygotowałem gotową listę, w której możesz znaleźć portale ze zleceniami dla freelancerów. Wystarczy, że wybierzesz dla siebie idealną niszę i znajdziesz na liście interesującą Cię kategorię. Czy szukanie zleceń może być prostsze?

GRUPA FREELANCERÓW

Wszystkie sekcje dostępne na platformie dają Ci możliwość nawiązania kontaktu z innymi i rozmawiania na interesujące Cię tematy. Niezależnie od tego, czy korzystasz z ogólnodostępnego chatu, wiadomości prywatnych czy postów - dzięki Strefie możesz być w stałym kontakcie z tymi, którzy nadają z Tobą na tych samych falach.

GO GIRL

Specjalna sekcja przygotowana z myślą o kobietach w świecie freelancingu. To centrum wsparcia początkujących freelancerek i matek, które pracują zdalnie ze swoimi pociechami u boku.

KONKURSY Z NAGRODAMI

Chociaż najważniejszą esencją jest wiedza o freelancingu, to organizujemy tam różnego rodzaju challenge i konkursy. Wystarczy brać aktywny udział i żyć życiem Strefy, aby zyskać dodatkowe możliwości lub kolejne narzędzia, z których dowiesz się jeszcze więcej na temat freelancingu i nie tylko. Zdecydowanie warto brać w nich udział!

PROGRAM AFILIACYJNY

Każdy zalogowany użytkownik może wygenerować linki afiliacyjne i otrzymać 15% prowizji. Jeśli ktoś z Twojego polecenia dołączy do platformy Geekwork, błyskawicznie otrzymasz swoją prowizję, którą możesz wypłacić na konto. I to nie tylko jednorazowo! Prowizja jest naliczana od wielu kolejnych płatności subskrypcyjnych jednego użytkownika z Twojego polecenia.

JESTEŚ GOTOWY NA PRAWDZIWĄ REWOLUCJĘ?

CO CIĘ POWSTRZYMUJE?

BOJĘ SIĘ, ŻE MI SIĘ NIE UDA

 
Podczas programu treningowego wspólnie skoncentrujemy się nie tylko na umiejętnościach biznesowych, ale także na budowaniu pewności siebie i radzeniu sobie z niepowodzeniem. Razem przezwyciężymy obawy, które blokują Cię przed walką o swoją niezależność zawodową. Podczas konsultacji będziemy mogli otwarcie o tym porozmawiać.
 
 

Wspólnie opracujemy klarowną strategię biznesową, dostosowaną do Twoich celów i rynkowych trendów. Ustalimy kierunek i plan działania na przyszłość, dzięki czemu nie będziesz działać intuicyjnie. Zaczniesz stawiać celowe kroki.

NIE WIEM DOKŁADNIE JAK CHCĘ ZARABIAĆ

TO DLA MNIE ZA DROGIE

 
Pomogę Ci zidentyfikować niszę rynkową i zbudujemy biznes tak, abyś wyróżniał się spośród konkurencji. Koncentrując się na unikalnych wartościach i stosując moje sprawdzone techniki, będziesz w stanie szybciej i skuteczniej przyciągnąć klientów.
 

NA RYNKU JEST ZA DUŻO KONKURENCJI

ZDRADZĘ CI COŚ

Idealny moment nigdy nie nadejdzie. 

Jeśli odkładasz tę decyzję na później i czekasz na jakiś wyjątkowo odpowiedni czas, możemy się nigdy nie spotkać i nie stworzyć razem Twojego biznesu online. 

Jestem do Twojej dyspozycji! Spotkajmy się i opowiedz mi o swoim biznesieNie czekaj i weź się za swój freelance na poważnie. Twoja wolność zawodowa, stabilność oraz spokój są tego warte!

Adam też się wahał. Wiem to, bo spotkałem setki takich Adamów. Z moich szkoleń skorzystało już tysiące takich osób, które przekonały się, że stabilny biznes online jest w zasięgu ich możliwości. 

Gwarantuję Ci to!

W ramach przypomnienia – jeśli zrealizujesz plan, a nie osiągniesz celów ustalonych wspólnie w trakcie audytu, dostaniesz darmowe przedłużenie na kolejny rok.

To jak? Konsultujemy się? 

WEŹ PRZYSZŁOŚĆ W SWOJE RĘCE I ZBUDUJ WŁASNY BIZNES ONLINE!

LUDZIE O NAS...

Opinia e-mail
Czytaj więcej
Cześć Michał!
Mam już drugie zlecenie! Co prawda zaczęło się od tego, że bardzo źle wyceniłem pierwsze. Zaproponowałem zdecydowanie za małą kwotę, dzięki czemu w gruncie rzeczy otrzymałem zlecenie, ale każdy uczy się na błędach. Pierwsze zlecenie miałem na kwotę 60 zł (53 na konto po odliczeniu prowizji z Useme). Drugie już mam na kwotę 120 zł od tego samego klienta. W dodatku pieniądze za pierwsze zlecenie już wpłynęły na konto! Jeżeli współpraca z klientem się utrzyma, to istnieje szansa na jakieś 1000 zł miesięcznie. Oczywiście nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu, ale jestem dobrej myśli. Bardzo Ci dziękuje za napędzanie do działania! Oby tak dalej!
Opinia e-mail
Czytaj więcej
A więc dzięki tobie i kursowi właśnie zarobiłam pierwsze 400 zł. Fakt od 3 różnych "pracodawców", ale jednak. Postanowiłam iść Twoimi radami i powalczyć o klienta. Z jednym nawet negocjuje współpracę długoterminową. Będę prowadzić fp dla lokalnego stolarza oraz dla innego wprowadzać zamówienia w komputer L. Także dziękuję za pokierowanie i nakierowanie. Kasa mocno podreperuje budżet, tym bardziej że nie muszę poświęcać pracy większości dnia.Pozdrawiam z magicznego Podlasia.
Messenger
Czytaj więcej
Hej, chciałam tylko napisać, że brałam udział w twoim kursie i aktualnie pracuje zdalnie i zarabiam bardzo fajnie, a pracuje max 3h dziennie! Szok, nie odczuwam pracy, a zarabiam więcej niż na etacie. Dziękuję.
Opinia e-mail
Czytaj więcej
Za Twoją namową zaczęłam działać także z korepetycjami online. Jest to naprawdę dobra alternatywa! Bywają dni gdzie w 100% mam tylko zajęcia online. Dla mnie to niesamowita wygoda, bo mogę w domu siedzieć i na spokojnie wszystko ogarniać, a także zapisuje notatki, dzięki czemu mam stały podgląd. Jest to na tyle dochodowy biznes, że za niedługo będę zakładać swój własny. Zaufanie rodziców i uczniów przerosło moje oczekiwania i naprawdę się tego nie spodziewałam, ale jestem bardzo dumna z tego, co udało mi się osiągnąć, oczywiście dzięki temu, że dostałam od Ciebie dobrego kopa na początek 😀
Opinia e-mail
Czytaj więcej
Cześć Michał, czas na małe podsumowanie. Ogromny sukces. Chciałem sprawdzić, czy uda mi się zarobić na Excelu (robię takie skomplikowane pliki, obliczenia, automatyzuję). Udało mi się - 452 zł w 3 tygodnie (1 zlecenie!!!) Mało? Bardzo mało. Da się? No pewnie, że się da! Wycena — do poprawy. Czas, jaki na to potrzebuję — do poprawy, ale da się — i o to mi chodziło. 🙂 Dla mnie to kamień milowy. Brnę w ten temat dalej. I najważniejsze — dzięki Michał. To w sumie dzięki temu wyzwaniu zmotywowałem się, żeby coś z tym zrobić.
Opinia e-mail
Czytaj więcej
Hej Michał! Fajnie, że poleciłeś stronę freelancer.com, gdzie wysłałem ofertę na tłumaczenie i klient od razu się odezwał, dając mi pokaźny kawałek pracy za pokaźne wynagrodzenie. Może nawet będzie z tego jakaś dłuższa współpraca, dlatego chciałbym Ci podziękować, bo bez tego bym na to nie trafił. Ale jedna sprawa, która mnie zaskoczyła: klient chciał tłumaczenia z angielskiego na polski, a prawie wszyscy oferenci byli z Indii czy Bangladeszu, gdzie nawet nie ukrywali, że używają oprogramowania do tłumaczenia. Wydaje mi się to pójściem na łatwiznę, a klient chyba faktycznie chce, żeby freelancer jednak pochylił się nad zadaniem, które zleci. Jeszcze raz dzięki.
Opinia e-mail
Czytaj więcej
Kurczę, kupując Twoją książkę kilka dni temu, myślałam sobie "kilkadziesiąt złotych - majątku nie stracę", a tu już jestem w fazie rozwojowej pierwszego projektu wartego 600-1000 zł. Muszę przyznać, że Twoja książka wchodzi na ambicje 🙂
Opinia e-mail
Czytaj więcej
Cześć! Piszę, żeby pochwalić się moim pierwszym zleceniem! Nawiązałam dzisiaj stałą współpracę z pewną firmą i z pierwszego zlecenia, które właśnie wykonuję, spodziewam się 1900 zł brutto!. Praca polega na wpisaniu w excela cech kilkuset produktów tej firmy. To moje pierwsze zlecenie, a już taka kwota. Bardzo dziękuję za wszystkie maile, są bardzo przydatne i wiele z nich wyniosłam. Zaczęłam też coś tam czytać na temat PIT-ów, netto, brutto i form rozliczeń, żeby ogarniać te tematy. Jeszcze raz bardzo dziękuję! Jestem niezwykle wdzięczna za ten kurs i twoją pomoc.
Opinia e-mail
Czytaj więcej
Powiem w skrócie. Do Michała przyszedłem jako Freelancer przez wielkie F, choć tylko z pisma. Co prawda miałem już rozwinięte 2 marki, ale bardzo szybko przekonałem się, jak wiele podstaw marketingu i rozwijania firm mi brakuje. Bang! Skorzystałem z programu mentoringowego Michała wraz z pakietem szkoleń i przeniosłem swoje działalności na inną planetę. Chcesz się nauczyć zarabiać? Dołącz do społeczności Michała!
Poprzedni
Następny

Opinie pochodzą od klientów, którzy używali produktu lub go nabyli. Przedstawiamy wybrane opinie, które są weryfikowane i publikowane zgodnie z regulaminem strony internetowej. 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Nie musisz niczego dodatkowego kupować lub w nic inwestować. 

Musisz jednak poświęcić swój czas – nauczyć się realizować konkretne usługi oraz sposobów na pozyskiwanie klientów. 

Dzięki wsparciu naszej społeczności będzie Ci łatwiej.

Uczę krok po kroku, jak zbudować biznes oparty na usługach freelancerskich. W trakcie kursu pokażę Ci różne zawody z których możesz wybrać coś dla siebie.

Poza tym masz dostęp do cotygodniowych konsultacji w ramach których możemy wspólnie przedyskutować Twoje pomysły.

W ramach kursów asynchronicznych otrzymasz ode mnie kilka lekcji wyjaśniających jak działać w różnych branżach – od cold callingu, przez giełdy zleceń, po delegowanie procesu sprzedaży przy wykorzystaniu programów partnerskich. 

Pokażę Ci jak znaleźć klienta, jak sprzedać mu Twoją usługę i jak ją mądrze zrealizować

Raczej nie. Oczywiście część usług da się realizować na telefonie, ale podstawowym narzędziem pracy pozostaje komputer z dostępem do internetu. 

Pamiętaj. To jak z bieganiem.

Dam Ci wiedzę i specjalnie skrojony dla Ciebie program.

Ale to od Ciebie zależy czy ruszysz z miejsca i zaczniesz działać. Nikt nie zrobi tego za Ciebie. 

Być może popełniałeś błędy początkującego. 

Przez moje kursy i szkolenia przeszło kilka tysięcy ludzi – posiadam więc praktyczną wiedzę nie tylko ze swojego doświadczenia ale korzystam też z doświadczeń całej naszej społeczności. Na całym świecie miliony ludzi pracują zdalnie. Dlaczego Tobie nie miałoby się udać?

Rozumiem. W sieci jest sporo oszustów, którzy przedstawiają MLM czy inne bagno jako biznes online. 

W ramach programu uczę konkretnego zawodu. Prowadzenia własnego biznesu online. Nie będę udawać, że to szybka i łatwa kasa. To zwyczajna praca i jak każdej, trzeba się jej nauczyć.

Każdy kiedyś zaczynał. Podobnie jak w bieganiu  – żeby osiągnąć sukces, potrzebujesz planu, motywacji, wsparcia i konkretnego celu. 

Dokładnie to dostaniesz w ramach naszego programu. 

Oczywiście. Prowadzę legalną działalność w Polsce. 

Przy zamówieniu otrzymasz możliwość podania danych do faktury.