PROGRAM MENTORINGOWY DLA LUDZI, KTÓRZY CHCĄ OSIĄGNĄĆ SUKCES W BIZNESIE ONLINE!

Ekskluzywna grupa ludzi, którzy chcą pracować zdalnie i wzajemnie się wspierać!

CZEŚĆ!

JESTEM MICHAŁ!

Od mniej więcej 15 roku życia pracuję zdalnie przez większość czasu traktując to jako dodatkową pracę. Praca jako freelancer dała mi niesamowite możliwości!

Cieszę się, że trafiłeś na tę stronę. Moja misja to pomagać freelancerom w budowaniu własnego, niezależnego biznesu przez Internet. W tym celu zaprojektowałem jedyny w swoim rodzaju program, dzięki któremu razem postawimy Twój biznes od podstaw!

Rozgość się i rozpocznij swój maraton biznesowy już teraz!

Na wstępie zapraszam Cię do obejrzenia poniższego wideo. W kolejnych krokach zapoznam Cię z tajnikami mojego programu. Zapraszam!

BIZNES NA ŻĄDANIE

DEDYKOWANY PROGRAM

Od 2013 pomagam ludziom stworzyć swój własny zdalny biznes.

Program “biznes na żądanie” to kumulacja wszystkiego, czego nauczyłem się przez lata prowadzenia własnej działalności. Szczegółowo projektowany kurs, który zawiera wszystko czego możesz potrzebować, aby zbudować swój pierwszy zdalny biznes. Czerpiąc z mojego doświadczenia, jako właściciela całkowicie zdalnej agencji, generującej ponad sześć cyfr rocznie, a także korzystając z doświadczenia mojego zespołu stworzyliśmy dedykowany program mentoringowy z zamkniętą ekskluzywną platformą społecznościową – tylko dla najlepszych.

Tworząc program “biznes na żądanie” mam jasny cel:

Sprawić, aby każdy mógł w jak najłatwiejszy i najbardziej przystępny sposób, w zaledwie 90 dni, założyć i rozwijać swój własny, mały biznes generujący wielokrotnie więcej pieniędzy niż na etacie.

SZCZEGÓŁY PROGRAMU

PROGRAM TRWA 12 TYGODNI
I PODZIELONY JEST NA POSZCZEGÓLNE FAZY

Każdy uczy się w swoim tempie i tak jak mu wygodnie. Program jest dostępny w 3 pakietach. To od Ciebie zależy, jaką formę wybierzesz i kiedy rozpoczniesz jego realizację. Zaraz po dołączeniu do programu otrzymasz dostęp do wszystkich elementów zawartych w Twoim pakiecie. 

FAZA I
Budujemy fundamenty

Dzięki temu jeszcze lepiej zrozumiesz najnowsze strategie i technologie. Pokażę Ci konkretne narzędzia i oprogramowanie, którego będziesz potrzebować, aby zacząć działać.Pomogę Ci też znaleźć niszę, która jest dochodowa. Dodatkowo znajdziesz dla siebie odpowiednią usługę, którą możesz początkowo świadczyć na największej marży.

FAZA II
Proces pozyskiwania klientów

Przez kilka lat pracując na etacie zarządzałem w pewnym momencie blisko 20 osobowym zespołem sprzedawców. W swojej firmie sprzedawałem kontrakty w budżetach przekraczających 25 000 zł wynagrodzenie miesięcznego z jednego klienta.Pracowałem zarówno z małymi biznesami jak lokalne pizzerie, jak i globalnymi markami, takimi jak LPP, czyli właściciel Mohito, czy Reserved, czy Mercedes.Sprzedaż – która zazwyczaj wszystkich przeraża – może być PRZYJEMNA! Nauczę Cię tego krok po kroku.Przygotowałem dla Ciebie gotowe rozwiązania, które możesz dosłownie skopiować i zacząć zarabiać.

FAZA III
Stwórz procesy i swój system

Moja firma dzisiaj działa na automacie. Było to możliwe dzięki stworzeniu odpowiednich procedur firmowych, wiedzy jak zaprojektować automatyzacje oraz odpowiedniego podejścia do produktywności.Bo nie chodzi o to, aby pracować więcej i więcej, ale raczej, aby pracować mądrze i sprytnie, z wykorzystaniem nowych technologii.Udostępnię Ci moje procedury i nauczę Cię tworzyć Twoje własne. Dzięki temu będziesz zarabiał nawet leżąc w łóżku!

FAZA IV
Realizacja i rozliczenia

Nie musisz zakładać działalności gospodarczej! Istnieją setki sposobów na to, jak rozliczać się z klientem i nie tracić na podatkach.Oprowadzę Cię krok po kroku przez proces rozliczania się z klientem – nie tylko dam Ci GOTOWE WZORY UMÓW ale pokażę, jak legalnie płacić mniejsze podatki i jaką formę działalności wybrać na samym początku.

DOŁĄCZAJĄC DO PROGRAMU...

Zaraz po tym, jak dołączysz do programu, otrzymasz natychmiastowy dostęp do naszej społeczności i elitarnej przestrzeni tylko dla członków mentoringu oraz dostęp do platformy kursowej z całym pakietem benefitów, o których możesz przeczytać poniżej.

PROGRAM MENTORINGOWY ZAWIERA:

KURS BIZNES NA ŻĄDANIE

Dedykowany kurs wyjaśniający wszystkie niezbędne pojęcia i procesy.
 
Ten kurs to podstawa naszego programu – 12 lekcji, które przeprowadzą Cię przez cały proces budowy własnego biznesu online!
 
W każdej części znajdziesz konkretne instrukcje i zadania do wykonania – szczegółowo i konkretnie tydzień do tygodnia pomogę Ci zacząć zarabiać, nawet jeśli sam nie potrafisz wykonywać profesjonalnych usług – ten model biznesowy pozwala na zarabianie z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i współpracy z innymi freelancerami.
 
Cały kurs jest zaprojektowany tak, aby ułatwiać Ci naukę. Interaktywna forma pozwala nie tylko lepiej rozumieć dane kwestie, ale też ułatwia wprowadzenie ich w życie. Dzięki temu możesz w zaledwie 3 miesiące zbudować stabilny biznes online!
 
W kursie co 7 dni odblokowuje się kolejna lekcja. Masz cały tydzień na to, aby dokładnie zająć się danym tematem – przerobić go od A do Z! Nie ma tu miejsca na żadne wątpliwości. Gdy tylko pojawiają się jakieś pytania, szybko znajdziesz na nie odpowiedź podczas najbliższych konsultacji!

Wartość bonusu: 7249 zł

PAKIET DOKUMENTÓW, UMÓW I NARZĘDZI

Otrzymasz wszystkie niezbędne narzędzia takie jak:

Wartość bonusu: 1899 zł

DOSTĘP DO EKSKLUZYWNEJ, PRYWATNEJ I ZAMKNIĘTEJ PLATFORMY EDUKACYJNEJ

Strefa Geekwork to zamknięta przestrzeń tylko dla freelancerów. Jest środowiskiem, w którym mogą oni wspierać się w realizacji swoich celów i wspólnie uczyć tego, jak zarabiać online. To centrum, w którym wszystko się kręci!
Jeśli chcesz zarabiać zdalnie, stawiając sensowne kroki, unikając wielu błędów początkujących, musisz do nas dołączyć! To tutaj znajdziesz osoby, które przeszły to samo co Ty. Nie musisz już uczyć się na swoich błędach, ani działać intuicyjnie. Masz możliwość dołączyć do grona osób, które w oparciu o praktyczną wiedzę, pokonały swoje bariery i osiągają sukces w biznesie online.
Dołącz do nich i zobacz, że budowanie biznesu może być nie tylko łatwe, ale również bardzo przyjemne i ekscytujące!
Spójrz poniżej i dowiedz się, jakie wspaniałe rzeczy czekają Cię w środku!

Wartość bonusu: 2149 zł

TO CO? DOŁĄCZASZ DO PROGRAMU MENTORINGOWEGO?

Zróbmy krótkie podsumowanie z tego, co dzięki niemu zyskasz:

Wartość samych bonusów (sprzedawanych osobno) przekracza cenę dostępu do społeczności!

CO ZNAJDZIESZ WEWNĄTRZ PLATFORMY EDUKACYJNEJ??

Strefa Geekwork to miejsce, w którym freelancerzy mogą poczuć się jak w domu. Znajdą tam osoby, które rozumieją ich cele, ale też wyzwania z jakimi się spotykają. Wspólne pokonywanie maratonu freelancerskiego ma bardzo duże znaczenie, bo daje wsparcie, motywacje i kopniaka do działania. Oprócz tego na Strefie znajdują się różne możliwości zdobycia wiedzy o freelancingu i inne dodatkowe atuty. 

Po kilku tygodniach testów i weryfikacji postawiliśmy na:

PONADTO MOŻESZ KORZYSTAĆ Z BENEFITÓW DOSTĘPNYCH TYLKO DLA CZŁONKÓW STREFY GEEKWORK!

TARCZA 1000+

To kurs dla turbo-początkujących, dostępny dla wszystkich członków Strefy. Jeśli jesteś na początku swojego freelancerskiego maratonu, nie musisz od razu porywać się na wyczynową trasę. Szkolenie Tarcza 1000+ pomoże Ci zacząć od totalnych podstaw, abyś potem łatwo i wygodnie wszedł na wyższy poziom.

BIZNES NA ŻĄDANIE

To wszystko, co musisz wiedzieć na temat budowania własnego biznesu. Zawiera praktyczną wiedzę, ale również zadania, które pomogą Ci osiągnąć swoje cele. Wszystko jest przygotowane tak, aby nauka była dla Ciebie prosta i przyjemna, a co najważniejsze, aby przynosiła Ci satysfakcjonujące efekty.

GIEŁDA ZLECEŃ

To przestrzeń otwarta dla freelancerów, ale również przedsiębiorców, którzy mogą ogłaszać w tym miejscu chęć współpracy z freelancerami. Każdego dnia otrzymasz tam zestaw starannie wyszukanych zleceń, dedykowanych do Twojej niszy. To też idealne miejsce do nawiązywania współpracy z innymi freelancerami.

WYDARZENIA

Każdego tygodnia organizujemy spotkania online o różnej tematyce. Zamknięte webinary, Q&A oraz Coworking, czyli wspólna praca, konsultowanie się i zadawanie pytań, to tylko nieliczne z przykładów tego, co dzieje się na Strefie. Wpadnij i przekonaj się sam!

LISTA 300

Przygotowałem gotową listę, w której możesz znaleźć portale ze zleceniami dla freelancerów. Wystarczy, że wybierzesz dla siebie idealną niszę i znajdziesz na liście interesującą Cię kategorię. Czy szukanie zleceń może być prostsze?

GRUPA FREELANCERÓW

Wszystkie sekcje dostępne na platformie dają Ci możliwość nawiązania kontaktu z innymi i rozmawiania na interesujące Cię tematy. Niezależnie od tego, czy korzystasz z ogólnodostępnego chatu, wiadomości prywatnych czy postów - dzięki Strefie możesz być w stałym kontakcie z tymi, którzy nadają z Tobą na tych samych falach.

GO GIRL

Specjalna sekcja przygotowana z myślą o kobietach w świecie freelancingu. To centrum wsparcia początkujących freelancerek i matek, które pracują zdalnie ze swoimi pociechami u boku.

KONKURSY Z NAGRODAMI

Chociaż najważniejszą esencją jest wiedza o freelancingu, to organizujemy tam różnego rodzaju challenge i konkursy. Wystarczy brać aktywny udział i żyć życiem Strefy, aby zyskać dodatkowe możliwości lub kolejne narzędzia, z których dowiesz się jeszcze więcej na temat freelancingu i nie tylko. Zdecydowanie warto brać w nich udział!

PROGRAM AFILIACYJNY

Każdy zalogowany użytkownik może wygenerować linki afiliacyjne i otrzymać 15% prowizji. Jeśli ktoś z Twojego polecenia dołączy do platformy Geekwork, błyskawicznie otrzymasz swoją prowizję, którą możesz wypłacić na konto. I to nie tylko jednorazowo! Prowizja jest naliczana od wielu kolejnych płatności subskrypcyjnych jednego użytkownika z Twojego polecenia.

JESTEŚ GOTOWY NA PRAWDZIWĄ REWOLUCJĘ?

NASZ SYSTEM RANKINGOWY

Z budowaniem biznesu jest jak z bieganiem. Potrzebujesz nie tylko czasu, ale też odpowiedniego przygotowania, odżywiania i wsparcia! Celebrujemy wspólnie każdy mały sukces! Nie ma znaczenia czy dopiero zaczynasz czy już budujesz wielki biznes. Społeczność na platformie jest po to, aby się wspierać i cieszyć z każdego zwycięstwa!

KLUB 1K

Pierwszy kilometr bywa najtrudniejszy. Nie wiesz, jak się za to zabrać. Możesz się szybko zniechęcić i odpuścić. Właśnie dlatego potrzebujesz przygotowany program treningowy. Możesz zacząć budować swój biznes we własnym tempie.Zazwyczaj mniej więcej w ciągu 3-5 tygodni powinieneś dołączyć do klubu 1k – czyli zacząć zarabiać nie mniej niż 1 000 zł miesięcznie.

KLUB 5K

To moment, kiedy zyskujesz pewność siebie. W tym klubie wielu naszych studentów podejmuje decyzję o rzuceniu pracy. To wspaniały moment, kiedy uzyskujesz poczucie niezależności, siły i pewności siebie!

KLUB 10K

Zaczyna się robić poważnie. Otrzymujesz specjalne odznaczenia. Stajesz się wzorem do naśladowania – królikiem, którego chce się gonić.Jesteś świadomy tego, jak działa biznes na żądanie. Oprócz pracy na wysokiej marży zaczynasz delegować część pracy, dzięki czemu przestajesz wymieniać godziny na pieniądze.Generujesz nadwyżki finansowe i zaczynasz korzystać z zarobionych pieniędzy.

KLUB 10-SINGLE-K

Pozyskujesz klientów, z których pojedynczy przychód przekracza 10k miesięcznie!Niewielu dociera do tego miejsca – ale to kwestia czasu i umiejętności! Zyskasz je dzięki wsparciu innych freelancerów.Będziesz w stanie pokonać najtrudniejsze zakręty i trudność, bo masz koło siebie trenera!

KLUB ULTRASÓW

Jesteś prawdziwy ultrasem! To klienci zabiegają o to, abyś pracował dla nich, a nie ty o klientów. Twoje przychody są stabilne, przewidywalne i rosną z miesiąca na miesiąc. Jesteś inspiracją dla innych freelancerów.

NIE WPUSZCZAMY na platformę osób, które:

ZAPRASZAMY ludzi, którzy chcą się rozwijać, motywować i osiągać swoje cele takie jak:

PONADTO W WYBRANYCH PAKIETACH MASZ DOSTĘP DO:

COTYGODNIOWYCH SPOTKAŃ COACHINGOWYCH

Raz w tygodniu organizujemy dedykowane spotkania online w ramach indywidualnych konsultacji.

W każdy czwartek w godzinach porannych jestem dla Ciebie dostępny tak długo, jak trzeba. Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych narzędzi – korzystając z naszej platformy, możesz się zalogować i spotkać ze mną lub naszą społecznością, zadać pytanie i szybko otrzymać odpowiedź oraz wspólnie realizować zadania w oparciu o kurs Biznes na żądanie. Na żadnym etapie nie jesteś sam!

Wartość bonusu: 2219zł

INDYWIDUALNYCH KONSULTACJI
1 NA 1!

Nie chcę mieć zwykłych “studentów”. Chcę pomóc każdemu członkowi mojej społeczności, w transformacji w prawdziwych zwycięzców.
 
Dlatego zaplanowałem czas, który poświęcę tylko Tobie i potrzebom Twojego biznesu. Jest to idealna przestrzeń do tego, aby dokonać ulepszeń, skupić się na konkretnej dziedzinie i skalować wyniki Twojej pracy.
 
Indywidualna konsultacja to czas, który całkowicie poświęcę Twoim aktualnym planom. To dla obu stron turbo zaangażowanie w proces! Pozwala na pełną elastyczność i skupianie się na Twoich konkretnych zasobach.
 
Krótko mówiąc, siadamy i planujemy tylko Twój biznes tak, by wystrzelił w kosmos!

Wartość bonusu: 3749 zł

ROCZNE I KWARTALNE NAGRODY DLA TOP STUDENTÓW

W społeczności jest dedykowana przestrzeń do pokazywania swoich sukcesów. Na tej podstawie prowadzimy zamkniętą listę liderów, w ramach której możesz konkurować z innymi studentami.

Dla najlepszych przygotowaliśmy takie nagrody jak MacBook Pro, iPhone 14 czy upgrade biurka (elektryczne, z bieżnią i dwoma monitorami).

Wartość bonusu: 4499zł

WEŹ PRZYSZŁOŚĆ W SWOJE RĘCE I ZBUDUJ WŁASNY BIZNES ONLINE!

LUDZIE O NAS

Dalej się zastanawiasz czy warto? Zobacz kilka opinii.

Opinia e-mail
Czytaj więcej
Cześć Michał!
Mam już drugie zlecenie! Co prawda zaczęło się od tego, że bardzo źle wyceniłem pierwsze. Zaproponowałem zdecydowanie za małą kwotę, dzięki czemu w gruncie rzeczy otrzymałem zlecenie, ale każdy uczy się na błędach. Pierwsze zlecenie miałem na kwotę 60 zł (53 na konto po odliczeniu prowizji z Useme). Drugie już mam na kwotę 120 zł od tego samego klienta. W dodatku pieniądze za pierwsze zlecenie już wpłynęły na konto! Jeżeli współpraca z klientem się utrzyma, to istnieje szansa na jakieś 1000 zł miesięcznie. Oczywiście nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu, ale jestem dobrej myśli. Bardzo Ci dziękuje za napędzanie do działania! Oby tak dalej!
Opinia e-mail
Czytaj więcej
A więc dzięki tobie i kursowi właśnie zarobiłam pierwsze 400 zł. Fakt od 3 różnych "pracodawców", ale jednak. Postanowiłam iść Twoimi radami i powalczyć o klienta. Z jednym nawet negocjuje współpracę długoterminową. Będę prowadzić fp dla lokalnego stolarza oraz dla innego wprowadzać zamówienia w komputer L. Także dziękuję za pokierowanie i nakierowanie. Kasa mocno podreperuje budżet, tym bardziej że nie muszę poświęcać pracy większości dnia.Pozdrawiam z magicznego Podlasia.
Messenger
Czytaj więcej
Hej, chciałam tylko napisać, że brałam udział w twoim kursie i aktualnie pracuje zdalnie i zarabiam bardzo fajnie, a pracuje max 3h dziennie! Szok, nie odczuwam pracy, a zarabiam więcej niż na etacie. Dziękuję.
Opinia e-mail
Czytaj więcej
Za Twoją namową zaczęłam działać także z korepetycjami online. Jest to naprawdę dobra alternatywa! Bywają dni gdzie w 100% mam tylko zajęcia online. Dla mnie to niesamowita wygoda, bo mogę w domu siedzieć i na spokojnie wszystko ogarniać, a także zapisuje notatki, dzięki czemu mam stały podgląd. Jest to na tyle dochodowy biznes, że za niedługo będę zakładać swój własny. Zaufanie rodziców i uczniów przerosło moje oczekiwania i naprawdę się tego nie spodziewałam, ale jestem bardzo dumna z tego, co udało mi się osiągnąć, oczywiście dzięki temu, że dostałam od Ciebie dobrego kopa na początek 😀
Opinia e-mail
Czytaj więcej
Cześć Michał, czas na małe podsumowanie. Ogromny sukces. Chciałem sprawdzić, czy uda mi się zarobić na Excelu (robię takie skomplikowane pliki, obliczenia, automatyzuję). Udało mi się - 452 zł w 3 tygodnie (1 zlecenie!!!) Mało? Bardzo mało. Da się? No pewnie, że się da! Wycena — do poprawy. Czas, jaki na to potrzebuję — do poprawy, ale da się — i o to mi chodziło. 🙂 Dla mnie to kamień milowy. Brnę w ten temat dalej. I najważniejsze — dzięki Michał. To w sumie dzięki temu wyzwaniu zmotywowałem się, żeby coś z tym zrobić.
Opinia e-mail
Czytaj więcej
Hej Michał! Fajnie, że poleciłeś stronę freelancer.com, gdzie wysłałem ofertę na tłumaczenie i klient od razu się odezwał, dając mi pokaźny kawałek pracy za pokaźne wynagrodzenie. Może nawet będzie z tego jakaś dłuższa współpraca, dlatego chciałbym Ci podziękować, bo bez tego bym na to nie trafił. Ale jedna sprawa, która mnie zaskoczyła: klient chciał tłumaczenia z angielskiego na polski, a prawie wszyscy oferenci byli z Indii czy Bangladeszu, gdzie nawet nie ukrywali, że używają oprogramowania do tłumaczenia. Wydaje mi się to pójściem na łatwiznę, a klient chyba faktycznie chce, żeby freelancer jednak pochylił się nad zadaniem, które zleci. Jeszcze raz dzięki.
Opinia e-mail
Czytaj więcej
Kurczę, kupując Twoją książkę kilka dni temu, myślałam sobie "kilkadziesiąt złotych - majątku nie stracę", a tu już jestem w fazie rozwojowej pierwszego projektu wartego 600-1000 zł. Muszę przyznać, że Twoja książka wchodzi na ambicje 🙂
Opinia e-mail
Czytaj więcej
Cześć! Piszę, żeby pochwalić się moim pierwszym zleceniem! Nawiązałam dzisiaj stałą współpracę z pewną firmą i z pierwszego zlecenia, które właśnie wykonuję, spodziewam się 1900 zł brutto!. Praca polega na wpisaniu w excela cech kilkuset produktów tej firmy. To moje pierwsze zlecenie, a już taka kwota. Bardzo dziękuję za wszystkie maile, są bardzo przydatne i wiele z nich wyniosłam. Zaczęłam też coś tam czytać na temat PIT-ów, netto, brutto i form rozliczeń, żeby ogarniać te tematy. Jeszcze raz bardzo dziękuję! Jestem niezwykle wdzięczna za ten kurs i twoją pomoc.
Opinia e-mail
Czytaj więcej
Powiem w skrócie. Do Michała przyszedłem jako Freelancer przez wielkie F, choć tylko z pisma. Co prawda miałem już rozwinięte 2 marki, ale bardzo szybko przekonałem się, jak wiele podstaw marketingu i rozwijania firm mi brakuje. Bang! Skorzystałem z programu mentoringowego Michała wraz z pakietem szkoleń i przeniosłem swoje działalności na inną planetę. Chcesz się nauczyć zarabiać? Dołącz do społeczności Michała!
Poprzedni
Następny

Opinie pochodzą od klientów, którzy używali produktu lub go nabyli. Przedstawiamy wybrane opinie, które są weryfikowane i publikowane zgodnie z regulaminem strony internetowej. 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Nie musisz niczego dodatkowego kupować lub w nic inwestować. 

Musisz jednak poświęcić swój czas – nauczyć się realizować konkretne usługi oraz sposobów na pozyskiwanie klientów. 

Dzięki wsparciu naszej społeczności będzie Ci łatwiej.

Uczę krok po kroku, jak zbudować biznes oparty na usługach freelancerskich. W trakcie kursu pokażę Ci różne zawody z których możesz wybrać coś dla siebie.

Poza tym masz dostęp do cotygodniowych konsultacji w ramach których możemy wspólnie przedyskutować Twoje pomysły.

W ramach kursów asynchronicznych otrzymasz ode mnie kilka lekcji wyjaśniających jak działać w różnych branżach – od cold callingu, przez giełdy zleceń, po delegowanie procesu sprzedaży przy wykorzystaniu programów partnerskich. 

Pokażę Ci jak znaleźć klienta, jak sprzedać mu Twoją usługę i jak ją mądrze zrealizować

Raczej nie. Oczywiście część usług da się realizować na telefonie, ale podstawowym narzędziem pracy pozostaje komputer z dostępem do internetu. 

Pamiętaj. To jak z bieganiem.

Dam Ci wiedzę i specjalnie skrojony dla Ciebie program.

Ale to od Ciebie zależy czy ruszysz z miejsca i zaczniesz działać. Nikt nie zrobi tego za Ciebie. 

Być może popełniałeś błędy początkującego. 

Przez moje kursy i szkolenia przeszło kilka tysięcy ludzi – posiadam więc praktyczną wiedzę nie tylko ze swojego doświadczenia ale korzystam też z doświadczeń całej naszej społeczności. Na całym świecie miliony ludzi pracują zdalnie. Dlaczego Tobie nie miałoby się udać?

Rozumiem. W sieci jest sporo oszustów, którzy przedstawiają MLM czy inne bagno jako biznes online. 

W ramach programu uczę konkretnego zawodu. Prowadzenia własnego biznesu online. Nie będę udawać, że to szybka i łatwa kasa. To zwyczajna praca i jak każdej, trzeba się jej nauczyć.

Każdy kiedyś zaczynał. Podobnie jak w bieganiu  – żeby osiągnąć sukces, potrzebujesz planu, motywacji, wsparcia i konkretnego celu. 

Dokładnie to dostaniesz w ramach naszego programu. 

Oczywiście. Prowadzę legalną działalność w Polsce. 

Przy zamówieniu otrzymasz możliwość podania danych do faktury.