JAK SPRYTNI LUDZIE WYKORZYSTUJĄ TECHNOLOGIE
ABY ZYSKAĆ PIENIĄDZĘ PRACUJĄC Z DOMU?

Ekskluzywna grupa ludzi, którzy chcą pracować zdalnie i wzajemnie się wspierać!

BIZNES NA ŻĄDANIE

DEDYKOWANY PROGRAM

Od 2013 pomagam ludziom stworzyć swój własny zdalny biznes.

Program “biznes na żądanie” to kumulacja wszystkiego, czego nauczyłem się przez lata prowadzenia własnej działalności. Szczegółowo projektowany kurs, który zawiera wszystko czego możesz potrzebować, aby zbudować swój pierwszy zdalny biznes. Czerpiąc z mojego doświadczenia, jako właściciela całkowicie zdalnej agencji, generującej ponad sześć cyfr rocznie, a także korzystając z doświadczenia mojego zespołu stworzyliśmy dedykowany program mentoringowy z zamkniętą ekskluzywną platformą społecznościową – tylko dla najlepszych.

Tworząc program “biznes na żądanie” mam jasny cel:

Sprawić, aby każdy mógł w jak najłatwiejszy i najbardziej przystępny sposób, w zaledwie 90 dni, założyć i rozwijać swój własny, mały biznes generujący wielokrotnie więcej pieniędzy niż na etacie.

CZEŚĆ!

JESTEM MICHAŁ!

Od mniej więcej 15 roku życia pracuję zdalnie przez większość czasu traktując to jako dodatkową pracę. Praca jako freelancer dała mi niesamowite możliwości!

Dzięki temu, że pracuję na swoich zasadach, mogłem zbudować dom w Borach Tucholskich i zamieszkać w lesie. Daleko od ludzi. Oprócz tego mogę podróżować i pracować wtedy, kiedy chcę i jak chce. Mogę pracować z dowolnego miejsca – wystarczy mi tylko laptop! 

Od kilku lat na moim blogu uczę innych,
JAK ZNALEŹĆ LEGALNĄ pracę przez Internet. Jestem autorem między innymi książki “Od zera do freelancera” oraz kursu Wyzwanie500+, z których łącznie skorzystało już ponad 37 000 osób! I wielu z nich pracuje zdalnie, ale…

SZCZEGÓŁY PROGRAMU

PROGRAM TRWA OKOŁO 12 TYGODNI
I PODZIELONY JEST NA POSZCZEGÓLNE FAZY

Każdy uczy się w swoim tempie i tak jak mu wygodnie. Zaraz po dołączeniu do programu otrzymujesz
dostęp do asynchronicznych kursów wideo, zamkniętej społeczności oraz cotygodniowych konsultacji.

FAZA I
Budujemy fundamenty

Dzięki temu jeszcze lepiej zrozumiesz najnowsze strategie i technologie. Pokażę Ci konkretne narzędzia i oprogramowanie, którego będziesz potrzebować, aby zacząć działać. Pomogę Ci też znaleźć niszę, która jest dochodowa. Dodatkowo znajdziesz dla siebie odpowiednią usługę, którą możesz początkowo świadczyć na największej marży.

FAZA II
Proces pozyskiwania klientów

Przez kilka lat pracując na etacie zarządzałem w pewnym momencie blisko 20 osobowym zespołem sprzedawców. W swojej firmie sprzedawałem kontrakty w budżetach przekraczających 25 000 zł wynagrodzenie miesięcznego z jednego klienta. Pracowałem zarówno z małymi biznesami jak lokalne pizzerie, jak i globalnymi markami, takimi jak LPP, czyli właściciel Mohito, czy Reserved, czy Mercedes. Sprzedaż – która zazwyczaj wszystkich przeraża – może być PRZYJEMNA! Nauczę Cię tego krok po kroku. Przygotowałem dla Ciebie gotowe rozwiązania, które możesz dosłownie skopiować i zacząć zarabiać.

FAZA III
Stwórz procesy i swój system

Moja firma dzisiaj działa na automacie. Było to możliwe dzięki stworzeniu odpowiednich procedur firmowych, wiedzy jak zaprojektować automatyzacje oraz odpowiedniego podejścia do produktywności. Bo nie chodzi o to, aby pracować więcej i więcej, ale raczej, aby pracować mądrze i sprytnie, z wykorzystaniem nowych technologii. Udostępnię Ci moje procedury i nauczę Cię tworzyć Twoje własne. Dzięki temu będziesz zarabiał nawet leżąc w łóżku!

FAZA IV
Realizacja i rozliczenia

Nie musisz zakładać działalności gospodarczej! Istnieją setki sposobów na to, jak rozliczać się z klientem i nie tracić na podatkach. Oprowadzę Cię krok po kroku przez proces rozliczania się z klientem – nie tylko dam Ci GOTOWE WZORY UMÓW ale pokażę, jak legalnie płacić mniejsze podatki i jaką formę działalności wybrać na samym początku.

DOŁĄCZAJĄC DO PROGRAMU

Zaraz po tym, jak dołączysz do programu, otrzymasz natychmiastowy dostęp do naszej społeczności i elitarnej przestrzeni tylko dla członków mentoringu oraz dostęp do platformy kursowej z całym pakietem kursów i plików, o których możesz przeczytać poniżej.

ASYNCHRONICZNE KURSY

Dedykowany kurs wyjaśniający wszystkie niezbędne pojęcia i procesy

Wartość bonusu: 7249 zł

WZORY DOKUMENTÓW, UMÓW ORAZ KALKULATORY

Otrzymasz wszystkie niezbędne narzędzia takie jak:

Wartość bonusu: 3749 zł

EKSKLUZYWNA, PRYWATNA I ZAMKNIĘTA SPOŁECZNOŚĆ

Dołącz do społeczności ludzi, którzy budują swoje własne firmy w oparciu o model biznesu na żądanie.

Wartość bonusu: 2149 zł

COTYGODNIOWE SPOTKANIA COACHINGOWE

Raz w tygodniu organizujemy dedykowane spotkania online w ramach indywidualnych konsultacji.

W każdy czwartek w godzinach porannych jestem dla Ciebie dostępny tak długo, jak trzeba. Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych narzędzi – korzystając z naszej platformy, możesz się zalogować i spotkać ze mną lub naszą społecznością, zadać pytanie i szybko otrzymać odpowiedź oraz wspólnie napisać ofertę lub przedyskutować niszę, którą chcesz wybrać.

Wartość bonusu: 3749 zł

ROCZNE I KWARTALNE NAGRODY DLA TOP STUDENTÓW

Nie chcę mieć zwykłych “studentów”. Chcę pomóc mojej społeczności w transformacji w prawdziwych zwycięzców.

Dlatego w społeczności jest dedykowana przestrzeń do pokazywania swoich sukcesów. Na tej podstawie prowadzimy zamkniętą listę liderów, w ramach której możesz konkurować z innymi studentami.

Dla najlepszych przygotowaliśmy takie nagrody jak MacBook Pro, iPhone 14 czy upgrade biurka (elektryczne, z bieżnią i dwoma monitorami).

Wartość bonusu: 3749 zł

JESTEŚ GOTOWY NA PRAWDZIWĄ REWOLUCJĘ?
ZACZNIJ ZMIANY!

NASZ SYSTEM RANKINGOWY

Z budowaniem biznesu jest jak z bieganiem. Potrzebujesz nie tylko czasu, ale też odpowiedniego przygotowania, odżywiania i wsparcia społeczności! Celebrujemy wspólnie każdy mały sukces! Nie ma znaczenia czy dopiero zaczynasz czy już budujesz wielki biznes. Społeczność jest po to, aby się wspierać i cieszyć z każdego zwycięstwa!

KLUB 1K

Pierwszy kilometr bywa najtrudniejszy. Nie wiesz, jak się za to zabrać. Możesz się szybko zniechęcić i odpuścić. Właśnie dlatego potrzebujesz przygotowany program treningowy. Możesz zacząć budować swój biznes we własnym tempie. Zazwyczaj mniej więcej w ciągu 3-5 tygodni powinieneś dołączyć do klubu 1k – czyli zacząć zarabiać nie mniej niż 1 000 zł miesięcznie.

KLUB 5K

To moment, kiedy zyskujesz pewność siebie. W tym klubie wielu naszych studentów podejmuje decyzję o rzuceniu pracy. To wspaniały moment, kiedy uzyskujesz poczucie niezależności, siły i pewności siebie!

KLUB 10K

Zaczyna się robić poważnie. Otrzymujesz specjalne odznaczenia na naszej społeczności. Stajesz się wzorem do naśladowania – królikiem, którego chce się gonić. Jesteś świadomy tego, jak działa biznes na żądanie. Oprócz pracy na wysokiej marży zaczynasz delegować część pracy, dzięki czemu przestajesz wymieniać godziny na pieniądze. Generujesz nadwyżki finansowe i zaczynasz korzystać z zarobionych pieniędzy.

KLUB 10-SINGLE-K

Jesteś prawdziwy ultrasem! Pozyskujesz klientów, z których pojedynczy przychód przekracza 10k miesięcznie! Niewielu dociera do tego miejsca – ale to kwestia czasu i umiejętności! Zyskasz je dzięki wsparciu społeczności. Będziesz w stanie pokonać najtrudniejsze zakręty i trudność, bo masz koło siebie trenera!

KLUB ULTRASÓW

Jesteś prawdziwy ultrasem! To klienci zabiegają o to, abyś pracował dla nich, a nie ty o klientów. Twoje przychody są stabilne, przewidywalne i rosną z miesiąca na miesiąc. Jesteś inspiracją dla innych freelancerów.

CO ZNAJDZIESZ W SPOŁECZNOŚCI?

Po kilku tygodniach testów i weryfikacji postawiliśmy na:

NIE WPUSZCZAMY na platformę osób, które:

ZAPRASZAMY Ludzi, którzy chcą się rozwijać, motywować i osiągać swoje cele takie jak:

To ma być przyjemna przestrzeń dla ludzi o podobnym mind-secie. Dołączenie do społeczności nie gwarantuje, że będę odpowiadał na wszystkie pytania. Bywam tam regularnie, uczę i pomagam wraz z całym moim zespołem. Możesz zadać mi tam dowolne pytanie, na które postaram się odpowiedzieć.

SPRAWDŹ JUŻ DZIŚ CZY KWALIFIKUJESZ SIĘ DO NASZEGO PROGRAMU MENTORINGWEGO!

LUDZIE O NAS

Dalej się zastanawiasz czy warto? Zobacz kilka opinii.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Nie musisz niczego dodatkowego kupować lub w nic inwestować. 

Musisz jednak poświęcić swój czas – nauczyć się realizować konkretne usługi oraz sposobów na pozyskiwanie klientów. 

Dzięki wsparciu naszej społeczności będzie Ci łatwiej.

Uczę krok po kroku, jak zbudować biznes oparty na usługach freelancerskich. W trakcie kursu pokażę Ci różne zawody z których możesz wybrać coś dla siebie.

Poza tym masz dostęp do cotygodniowych konsultacji w ramach których możemy wspólnie przedyskutować Twoje pomysły.

W ramach kursów asynchronicznych otrzymasz ode mnie kilka lekcji wyjaśniających jak działać w różnych branżach – od cold callingu, przez giełdy zleceń, po delegowanie procesu sprzedaży przy wykorzystaniu programów partnerskich. 

Pokażę Ci jak znaleźć klienta, jak sprzedać mu Twoją usługę i jak ją mądrze zrealizować

Raczej nie. Oczywiście część usług da się realizować na telefonie, ale podstawowym narzędziem pracy pozostaje komputer z dostępem do internetu. 

Pamiętaj. To jak z bieganiem.

Dam Ci wiedzę i specjalnie skrojony dla Ciebie program.

Ale to od Ciebie zależy czy ruszysz z miejsca i zaczniesz działać. Nikt nie zrobi tego za Ciebie. 

Być może popełniałeś błędy początkującego. 

Przez moje kursy i szkolenia przeszło kilka tysięcy ludzi – posiadam więc praktyczną wiedzę nie tylko ze swojego doświadczenia ale korzystam też z doświadczeń całej naszej społeczności. Na całym świecie miliony ludzi pracują zdalnie. Dlaczego Tobie nie miałoby się udać?

Rozumiem. W sieci jest sporo oszustów, którzy przedstawiają MLM czy inne bagno jako biznes online. 

W ramach programu uczę konkretnego zawodu. Ale daję Ci dodatkową gwarancję. Masz 7 dni, aby zrezygnować z naszego kursu. Wystarczy, że napiszesz maila na hej@geekwork.pl a otrzymasz 100% zwrotu środków.

Bez zbędnych pytań.

Każdy kiedyś zaczynał. Podobnie jak w bieganiu  – żeby osiągnąć sukces, potrzebujesz planu, motywacji, wsparcia i konkretnego celu. 

Dokładnie to dostaniesz w ramach naszego programu. 

Oczywiście. Prowadzę legalną działalność w Polsce. 

Przy zamówieniu otrzymasz możliwość podania danych do faktury.

Równocześnie niestety ze względu na polskie prawo – anuluje to możliwość zwrotu.