Dołącz do zamkniętej platformy edukacyjnej dla freelancerów!
Nabór otwarty jeszcze przez →
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
logo.webp

#1 GeekCast – Zaczynam podcastować!

Nadszedł czas zmian, modyfikacji i powolnych kroków do przodu. Od wielu miesięcy w moim nozbe leżał projekt zatytułowany „nagraj pierwszy odcinek podcastu”. I to właśnie dziś postanowiłem go opublikować.

Od dawna się do tego zbierałem. Kolekcjonowanie sprzętu, czytanie, kursy, weryfikacja założeń i wiedzy. Postanowiłem sobie, że nagram co najmniej 10 odcinków, następnie je obrobię i dopiero zacznę publikować.

Życie jest jednak dużo bardziej skomplikowane 🙂 Rozwijam kilka różnych projektów na raz, o niektórych nie długo będę pisał i opowiadał. Podcast jest formą kontakt, która od naprawdę bardzo dawna mi się marzy. Często występuje na konferencjach czy prowadzę szkolenia i wiele osób na koniec mówi, że naprawdę miło im się mnie słucha. W opinii innych osób mam dosyć radiowy głos. Zresztą praca w radiu dawno, dawno temu była moim marzeniem.

Nadszedł więc czas na realizację tego marzenia na własnych zasadach.

Przed Wami pierwszy odcinek podcastu. Będę bardzo zobowiązany za każdą uwagę i sugestię co poprawić. Póki co to dopiero odcinek, który bardziej jest formą testu. Czy podoba Wam się taka forma kontaktu? Co mógłbym poprawić? Proszę napisz komentarz poniżej.

Tymczasem – zapraszam od odsłuchania premierowego odcinka!

Wpadnij na iTunes i subskrybuj.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I ODBIERZ DARMOWĄ LISTĘ 300 PORTALI DLA FREELANCERA!

4 Responses

  1. Rzeczywiście radiowy głos, przyjemnie się słucha, będę z chęcią słuchał kolejnych odcinków:). Sam przymierzam się do podcastowania, ale długa jeszcze droga przede mną. Podoba mi się jakość Twojego nagrania. Zdradzisz z jakiego sprzętu korzystasz i jakie kursy przerabiałeś, ewentualnie skąd czerpałeś wiedzę?:).

    1. Pewnie 🙂 Cała wiedza z internetu – w szczególności Patt Flynn na YT oraz podcasty Michała Szafrańskiego. Jeśli chodzi o sprzęt korzystałem z kilku mikrofonów – finalnie stanęło na rejestratorze Zoom H1 oraz budce akustycznej własnej roboty, którą znajdziesz na moim instagramie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej na blogu:

Zaloguj się do platfromy edukacyjnej :)

PODAJ IMIĘ I ADRES E-MAIL, ABY PRZEJŚĆ DALEJ

PODAJ IMIĘ I ADRES E-MAIL, ABY PRZEJŚĆ DALEJ