Nadszedł czas zmian, modyfikacji i powolnych kroków do przodu. Od wielu miesięcy w moim nozbe leżał projekt zatytułowany „nagraj pierwszy odcinek podcastu”. I to właśnie dziś postanowiłem go opublikować.

Od dawna się do tego zbierałem. Kolekcjonowanie sprzętu, czytanie, kursy, weryfikacja założeń i wiedzy. Postanowiłem sobie, że nagram co najmniej 10 odcinków, następnie je obrobię i dopiero zacznę publikować.

Życie jest jednak dużo bardziej skomplikowane 🙂 Rozwijam kilka różnych projektów na raz, o niektórych nie długo będę pisał i opowiadał. Podcast jest formą kontakt, która od naprawdę bardzo dawna mi się marzy. Często występuje na konferencjach czy prowadzę szkolenia i wiele osób na koniec mówi, że naprawdę miło im się mnie słucha. W opinii innych osób mam dosyć radiowy głos. Zresztą praca w radiu dawno, dawno temu była moim marzeniem.

Nadszedł więc czas na realizację tego marzenia na własnych zasadach.

Przed Wami pierwszy odcinek podcastu. Będę bardzo zobowiązany za każdą uwagę i sugestię co poprawić. Póki co to dopiero odcinek, który bardziej jest formą testu. Czy podoba Wam się taka forma kontaktu? Co mógłbym poprawić? Proszę napisz komentarz poniżej.

Tymczasem – zapraszam od odsłuchania premierowego odcinka!

Wpadnij na iTunes i subskrybuj.