CHCESZ ZARABIAĆ ONLINE JAKO FREELANCER?
ODKRYJ NAJLEPSZE ŹRÓDŁA ZLECEŃ!

Poszukiwanie pracy jeszcze nigdy nie było tak przyjemne!

DEDYKOWANE NARZĘDZIE

LISTA 300 PORTALI DLA FREELANCERA

Jedno jest pewne – niezależnie od tego, czy jesteś freelancerem, czy dopiero zaczynasz dorabiać sobie przez internet, musisz wiedzieć gdzie szukać zleceń. 

Nie trać czasu na poszukiwania – skorzystaj z gotowej listy sprawdzonych portali, która ułatwi Ci wykonywanie pracy.

Co w niej znajdziesz?

Przede wszystkim ogromny spis serwisów z ofertami pracy zdalnej, który podzielony jest na główne kategorie takie jak copywriting, grafika, social media, programowanie lub tłumaczenia treści i korepetycje. Co więcej, wszystkie typy podzielone są według języków, dlatego korzystając z tej listy, jesteś w stanie szybko znaleźć lepiej płatne zlecenia zagraniczne. 

Czy chcesz zacząć zarabiać w mądry i przyjemny sposób? Nie czekaj, tylko powiedz to głośno: 

Nie ograniczaj się do jednego źródła zleceń. Poszerzaj swoje horyzonty i przebieraj w ofertach. Zarabiając przez internet, wyszukiwanie zleceń będzie Twoją codziennością. Ułatw sobie życie i zainwestuj w narzędzie, które zaoszczędzi Twój czas i energię.

CZEŚĆ!

JESTEM MICHAŁ!

Od mniej więcej 15 roku życia pracuję zdalnie przez większość czasu traktując to jako dodatkową pracę. Praca jako freelancer dała mi niesamowite możliwości!

Dzięki temu, że pracuję na swoich zasadach, mogłem zbudować dom w Borach Tucholskich i zamieszkać w lesie. Daleko od ludzi. Oprócz tego mogę podróżować i pracować wtedy, kiedy chcę i jak chce. Mogę pracować z dowolnego miejsca – wystarczy mi tylko laptop! 

Od kilku lat na moim blogu uczę innych,
JAK ZNALEŹĆ LEGALNĄ pracę przez Internet. Jestem autorem między innymi książki “Od zera do freelancera” oraz kursów Wyzwanie 500+ i jego nowej wersji Tarcza 1000+, z których łącznie skorzystało już ponad 37 000 osób! I wielu z nich pracuje zdalnie, ale…

Szukając wiedzy o pracy przez internet, natknąłeś się prawdopodobnie na takie hasła jak:

Nie przeczę. Niektóre z nich mogą stanowić źródło potencjalnych dodatkowych dochodów.

Jednak w większości przypadków stanowią pułapkę, przez którą potencjalnie nie tylko stracisz pieniądze, ale też bardzo się zniechęcisz. W mojej prywatnej opinii – większość powyższych nosi znamiona hazardu.

NIE TAK ZARABIA SIĘ LEGALNE PIENIĄDZE W INTERNECIE!

Dzięki liście 300 otrzymasz dostęp do szerokiej gamy sprawdzonych portali, które pasują do Twoich umiejętności i preferencji. Niech Twoje wysiłki w poszukiwaniu pracy zdalnej będą efektywne! 

Wszędzie słyszymy ostatnio tyle złych wiadomości

kryzys gospodarczy, podwyżki cen, wojna, rosnące ceny ogrzewania i prądu. Ale niestety nikt nie podnosi tak samo szybko wypłat, prawda?

Mam też dobrą wiadomość

możesz już dziś zacząć zarabiać przez internet. Legalnie. Możesz przejąć stery i zacząć działać. Nie ważne, czy masz 13 lat, 30 lat czy może 60 lat. Przez internet każdy może pracować dodatkowo i dorywczo.

W zależności od Twoich celów możesz poprawić stan swoich dochodów o:

Zastanów się, ile dałbyś za to, by móc zyskać w ciągu doby dodatkowe godziny? Albo czy chciałbyś wykonać 2 dobrze płatne projekty w czasie, który normalnie poświęciłbyś na tylko jedno zlecenie?

Zainwestuj w listę 300. Pracuj mądrze, a nie ciężko.

JUŻ TYSIĄCE OSÓB KORZYSTA Z TEJ LISTY I ZARABIA ONLINE

Czy cieszyłbyś się z dodatkowych 500 zł albo 1000 zł miesięcznie? Pomyśl o tej inwestycji! Wydasz mniej niż dwie kawy w Starbucks i w ciągu maksymalnie dwóch, trzech miesięcy, zwróci Ci się ponad 10x!

DLA KOGO JEST TA PROPOZYCJA?
ZAKUP DOSTĘP DO LISTY ZA JEDYNE 9,90!

To nic innego jak Twoja droga na skróty do sukcesu zawodowego!

SKUSISZ SIĘ NA DOSTĘP DO LISTY ZA JEDYNE 9,90?