Dołącz do zamkniętej platformy edukacyjnej dla freelancerów!
Dołącz teraz →
Godziny
Minuty
Sekundy
logo.webp

Hulajnoga elektryczna – TOP 4 modele do 3000 zł

Chcesz łatwo przemieszczać się po mieście? Wygodnym wyborem będzie hulajnoga elektryczna. To pojazd, którym bez trudu dojedziesz do oddalonych przystanków komunikacji publicznej albo pokonasz całą trasę – w od potrzeb. Zobacz, jak wybrać najlepszy sprzęt do 3000 zł!

Hulajnoga elektryczna – najważniejsze zasady

Zanim zdecydujesz się na hulajnogę elektryczną, upewnij się, że znasz zasady poruszania się tym pojazdem. Dla bezpieczeństwa twojego i innych kluczowe jest utrzymywanie bezpiecznej prędkości – do 20 km/h. Gdzie możesz, poruszaj się ścieżkami rowerowymi. W większych miastach ich sieć jest rozbudowywana z roku na rok – dotrzesz więc w miejsce docelowe bez większych przeszkód. Pamiętaj, że na jednej hulajnodze może jechać jedna osoba. Jeśli chcesz wybrać się gdzieś z bliską osobą, drugi sprzęt można na przykład wypożyczyć, korzystając z popularnych aplikacji.

Jak wybrać hulajnogę elektryczną?

Szukając odpowiedniego modelu, zacznij od określenia maksymalnego budżetu, jaki chcesz wydać. 3000 zł to kwota, która da ci szeroki wybór pojazdów. Dobrze też określić, na czym najbardziej ci zależy – na jak największym zasięgu czy jak najmniejszej wadze hulajnogi. Dzięki temu będziesz wiedzieć, na które aspekty zwracać uwagę. Zobacz, jakie parametry przeanalizować, wybierając hulajnogę:

 • maksymalną prędkość;
 • wielkość kół
 • maksymalne obciążenie pojazdu;
 • wygodny wyświetlacz;
 • zasięg na pełnej baterii
 • czas ładowania baterii;
 • wagę samego urządzenia.

Przed zakupem rozsądną decyzją będzie też sprawdzenie opinii użytkowników. Możesz łatwo zweryfikować, jak wybrany przez ciebie model sprawdza się w praktyce. To ważne, jeśli planujesz często użytkować nowy pojazd i komfort jazdy oraz bezawaryjność urządzenia są dla ciebie kluczowe.

Polecane modele do 3000 zł – najlepsze hulajnogi

Świetnie oceniane hulajnogi elektryczne znajdziesz w ofercie wielu producentów. Zobacz, które modele do 3000 zł cieszą się największą popularnością! Każdy z nich będzie udanym zakupem.

 • MOTUS Scooty 10 Plus 2022 – zbierająca bardzo dobre recenzje propozycja firmy wyspecjalizowanej w hulajnogach elektrycznych. Zwróć uwagę na duży zasięg na pełnym ładowaniu – aż do 60 km! Maksymalna prędkość to 20 km/h. Urządzenie waży 19,5 kg. 10-calowe koła absorbują drgania na nierównych powierzchniach. Maksymalne obciążenie tego pojazdu to 120 kg. Sprzęt łatwo się składa i bez problemu możesz go przenosić.
 • MOTUS PRO 8,5 Lite – kolejna propozycja tego producenta, tym razem lżejsza i zachwycająca designem. Hulajnoga waży 17 kg, a maksymalny zasięg na pełnej baterii to 35 km. Możesz rozwinąć prędkość do 20 km/h. 8,5-calowe koła gwarantują szybkie i sprawne poruszanie się po mieście.
 • XIAOMI Mi Electric Scooter Pro 2 – uznany producent smartfonów odnosi również sukcesy, produkując hulajnogi elektryczne! Maksymalny zasięg na pełnym ładowaniu wynosi aż 45 km, a największa prędkość, jaką rozwiniesz – 20 km/h. Zwróć uwagę, jak lekki jest ten model – waży zaledwie 14,2 kg! Z kolei maksymalne obciążenie to 100 kg. 8,5-calowe koła dają możliwość płynnego sunięcia po ścieżkach rowerowych!
 • NIU KQi3 Sport – model o 9,5-calowych kołach, który może rozwinąć prędkość do 25 km/h. Zasięg na jednym ładowaniu to 40 km. Urządzenie dostępne jest w kilku kolorach, które wpadną ci w oko! Docenisz też łatwość przenoszenia złożonej hulajnogi. Urządzenie sprawdzi się również dla nastolatków! Maksymalne obciążenie to 120 kg.

Sprawdź najlepsze hulajnogi elektryczne w sklepie MediaMarkt i wybierz model dla siebie. A potem – ruszaj w miasto!

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I ODBIERZ DARMOWĄ LISTĘ 300 PORTALI DLA FREELANCERA!

2 Responses

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej na blogu:

Zaloguj się do platfromy edukacyjnej :)

PODAJ IMIĘ I ADRES E-MAIL, ABY PRZEJŚĆ DALEJ

PODAJ IMIĘ I ADRES E-MAIL, ABY PRZEJŚĆ DALEJ