ZARÓB DODATKOWY 1000 ZŁ ONLINE!

PODEJMIJ WYZWANIE W STREFIE GEEKWORK!

Bardzo się cieszę, że chcesz dołączyć do wyzwania. Mam przygotowaną dla Ciebie unikalną wiedzę na temat pracy jako Freelancer. 

Dlaczego przygotowałem "Tarczę 1000+"?

Bo byłem wkurzony.

Na kilka różnych rzeczy. Przede wszystkim na siebie samego. Od wielu lat pomagam różnych ludziom znaleźć pracę przez internet. Napisałem na ten temat dziesiątki artykułów i wpisów gościnnych, a nawet wydałem kurs. Ale mimo to wciąż i wciąż musiałem pewne rzeczy powtarzać. Poza tym rynek się cały czas zmienia.

Oprócz tego – byłem wkurzony na oszustów, którzy podstępnie oferują złote góry i naciągają ludzi, którzy i tak już mają pod górkę.

Przez ostatni rok odebrałem blisko 50 telefonów z pytaniem o składanie długopisów ponieważ… napisałem artykuł, który wyjaśniał, że to oszustwo i że nikomu się to nie opłaca! Dodałem w nim swój numer telefonu…

A ostatnie kilka miesięcy nie było łatwe dla nikogo.

Pandemia, Nowy Ład, rosnąca inflacja, a teraz poczucie zagrożenia wojną…

CZEŚĆ!

JESTEM MICHAŁ!

Od mniej więcej 15 roku życia pracuję zdalnie przez większość czasu traktując to jako dodatkową pracę. Praca jako freelancer dała mi niesamowite możliwości!

Dzięki temu, że pracuję na swoich zasadach, mogłem zbudować dom w Borach Tucholskich i zamieszkać w lesie. Daleko od ludzi. Oprócz tego mogę podróżować i pracować wtedy, kiedy chcę i jak chce. Mogę pracować z dowolnego miejsca – wystarczy mi tylko laptop! 

Od kilku lat na moim blogu uczę innych,
JAK ZNALEŹĆ LEGALNĄ pracę przez Internet. Jestem autorem między innymi książki “Od zera do freelancera” oraz kursu Wyzwanie500+, z których łącznie skorzystało już ponad 37 000 osób! 

JESTEŚ GOTOWY NA PRAWDZIWĄ REWOLUCJĘ?
PODEJMIJ WYZWANIE!

CZY POTRZEBUJESZ STUDIÓW, ABY ZARABIAĆ ONLINE?

Mam 32 lata. Staram się być pokorny. Wiem, co to znaczy ciężko pracować.

Równocześnie nie mam żadnych twardych kwalifikacji. Nie mam skończonych studiów ani jakichś specjalistycznych kursów.

Zebrałem przez ostatnie kilka lat unikalne doświadczenie na temat pracy przez internet. Dzięki temu wiem, że praktycznie bez względu na to, co sie będzie działo w następnych miesiącach – poradzę sobie.

Posiadam kilka różnych źródeł przychodu. WSZYSTKIE pochodzą z mojej pracy! W moim kursie NIE ZNAJDZIESZ porad na temat inwestowania w krypto, NFT, czy jakieś inne formy hazardu. Pokażę Ci za to, jak LEGALNIE znaleźć pracę, jak się z niej rozliczyć i jak się wycenić.

Podpowiem Ci też, jak zacząć zarabiać nie tylko w złotówkach, ale też w euro czy dolarach, dzięki czemu przestaniesz być całkowicie zależny do polskiej gospodarki…

JAK WYGLĄDA WYZWANIE?

DLACZEGO 1000+?

Bo to dobry początek.

Ile dodatkowe 1000 zł zmieni w Twoim portfelu? 

Być może niewiele.

Być może to będzie pierwszy krok w kierunku zmiany. Wiem, że część moich kursantów, po kilku miesiącach pracy zauważa, że freelancerstwo sprawia im wiele przyjemności i zaczynają „dorabiać” coraz większe kwoty.

Przede wszystkim trudno wskazać jeden „model czasowy” pracy freelancerów. 43,1% ankietowanych zadeklarowało, że na realizację zleceń poświęca mniej niż 4 godziny w ciągu dnia. 25,7% ankietowanych na realizacji zleceń spędza od 4-6 godzin, kolejne 15,6% potrzebuje na nie do 8 godzin.
Freelancerzy stosunkowo rzadko pracują dłużej niż „etatowcy”: 10,5% zadeklarowało, że spędza na pracy do 10 godzin, a tylko 5% pracuje jeszcze dłużej.

Według badania Useme z ostatnich trzech lat widać jak bardzo rosną wynagrodzenia wśród freelancerów:

 

 

Ale przede wszystkim pamiętaj w tym wyzwaniu traktujemy to jako pracę DODATKOWĄ!

Na naukę nie będziesz musiał poświęcić więcej niż godzinę dziennie przez czas krótszy niż miesiąc. Oczywiście – to trochę jak z siłownią albo odchudzaniem.

Samo czytanie i uczenie się nie wystarczy – trzeba robić!

Dlatego w ramach wyzwania – przygotowałem dla Ciebie konkretne zadania. Starałem się w nich określić jakieś rozsądne minima (co minimalnie musisz zrobić, żeby zobaczyć efekt). Ale wiele zależy od Ciebie – jeśli włożysz więcej mądrej pracy – być może uda Ci się zarobić 2x, 3x albo i 10x więcej.

Może podobnie jak inne osoby, które czytały wcześniej moje książki, czy przerabiali moje kursy – na początku zaczniesz zarabiać 500 zł. Potem zaczniesz zarabiać trochę więcej. Z czasem ta praca dodatkowa jako freelancer zacznie przynosić Ci więcej przychodu niż Twoja praca podstawowa. Być może z czasem dołączysz do osób takich jak ja – którzy przestali wymieniać swój czas pracy na pieniądze. 

Na dzień dzisiejszy moja firma (możesz to sprawdzić w zeznaniach podatkowych KRS) robi około 500 000 zł przychodu rocznie. Największym kosztem mojej firmy jest wynagrodzenie. Za pieniądze zarobione w ten sposób zbudowałem dom, zwiedziłem Tajlandię i Filipiny. To dzięki niezależności od miejsca i czasu, mogę pozwolić sobie na pracę kiedy chcę – na moich zasadach.

Zajęło mi kilka lat, żeby dojść do tego poziomu.

Być może Tobie uda się w ciągu 2-3 miesięcy znaleźć taką pracę czy takie zlecenia, dzięki którym zaczniesz zarabiać znacznie więcej niż na etacie.

Dam Ci konkretne podstawy – wyjaśnię jak zarabiać jako freelancer, jak się rozliczyć i na co uważać.

Od Ciebie zależy – jaki użytek zrobisz z tych narzędzi.

LUDZIE O NAS

Dalej się zastanawiasz czy warto? Poczytaj kilka opinii.

Opinia e-mail
Czytaj więcej
Cześć Michał!
Mam już drugie zlecenie! Co prawda zaczęło się od tego, że bardzo źle wyceniłem pierwsze. Zaproponowałem zdecydowanie za małą kwotę, dzięki czemu w gruncie rzeczy otrzymałem zlecenie, ale każdy uczy się na błędach. Pierwsze zlecenie miałem na kwotę 60 zł (53 na konto po odliczeniu prowizji z Useme). Drugie już mam na kwotę 120 zł od tego samego klienta. W dodatku pieniądze za pierwsze zlecenie już wpłynęły na konto! Jeżeli współpraca z klientem się utrzyma, to istnieje szansa na jakieś 1000 zł miesięcznie. Oczywiście nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu, ale jestem dobrej myśli. Bardzo Ci dziękuje za napędzanie do działania! Oby tak dalej!
Opinia e-mail
Czytaj więcej
A więc dzięki tobie i kursowi właśnie zarobiłam pierwsze 400 zł. Fakt od 3 różnych "pracodawców", ale jednak. Postanowiłam iść Twoimi radami i powalczyć o klienta. Z jednym nawet negocjuje współpracę długoterminową. Będę prowadzić fp dla lokalnego stolarza oraz dla innego wprowadzać zamówienia w komputer L. Także dziękuję za pokierowanie i nakierowanie. Kasa mocno podreperuje budżet, tym bardziej że nie muszę poświęcać pracy większości dnia.Pozdrawiam z magicznego Podlasia.
Messenger
Czytaj więcej
Hej, chciałam tylko napisać, że brałam udział w twoim kursie i aktualnie pracuje zdalnie i zarabiam bardzo fajnie, a pracuje max 3h dziennie! Szok, nie odczuwam pracy, a zarabiam więcej niż na etacie. Dziękuję.
Opinia e-mail
Czytaj więcej
Za Twoją namową zaczęłam działać także z korepetycjami online. Jest to naprawdę dobra alternatywa! Bywają dni gdzie w 100% mam tylko zajęcia online. Dla mnie to niesamowita wygoda, bo mogę w domu siedzieć i na spokojnie wszystko ogarniać, a także zapisuje notatki, dzięki czemu mam stały podgląd. Jest to na tyle dochodowy biznes, że za niedługo będę zakładać swój własny. Zaufanie rodziców i uczniów przerosło moje oczekiwania i naprawdę się tego nie spodziewałam, ale jestem bardzo dumna z tego, co udało mi się osiągnąć, oczywiście dzięki temu, że dostałam od Ciebie dobrego kopa na początek 😀
Opinia e-mail
Czytaj więcej
Cześć Michał, czas na małe podsumowanie. Ogromny sukces. Chciałem sprawdzić, czy uda mi się zarobić na Excelu (robię takie skomplikowane pliki, obliczenia, automatyzuję). Udało mi się - 452 zł w 3 tygodnie (1 zlecenie!!!) Mało? Bardzo mało. Da się? No pewnie, że się da! Wycena — do poprawy. Czas, jaki na to potrzebuję — do poprawy, ale da się — i o to mi chodziło. 🙂 Dla mnie to kamień milowy. Brnę w ten temat dalej. I najważniejsze — dzięki Michał. To w sumie dzięki temu wyzwaniu zmotywowałem się, żeby coś z tym zrobić.
Opinia e-mail
Czytaj więcej
Hej Michał! Fajnie, że poleciłeś stronę freelancer.com, gdzie wysłałem ofertę na tłumaczenie i klient od razu się odezwał, dając mi pokaźny kawałek pracy za pokaźne wynagrodzenie. Może nawet będzie z tego jakaś dłuższa współpraca, dlatego chciałbym Ci podziękować, bo bez tego bym na to nie trafił. Ale jedna sprawa, która mnie zaskoczyła: klient chciał tłumaczenia z angielskiego na polski, a prawie wszyscy oferenci byli z Indii czy Bangladeszu, gdzie nawet nie ukrywali, że używają oprogramowania do tłumaczenia. Wydaje mi się to pójściem na łatwiznę, a klient chyba faktycznie chce, żeby freelancer jednak pochylił się nad zadaniem, które zleci. Jeszcze raz dzięki.
Opinia e-mail
Czytaj więcej
Kurczę, kupując Twoją książkę kilka dni temu, myślałam sobie "kilkadziesiąt złotych - majątku nie stracę", a tu już jestem w fazie rozwojowej pierwszego projektu wartego 600-1000 zł. Muszę przyznać, że Twoja książka wchodzi na ambicje 🙂
Opinia e-mail
Czytaj więcej
Cześć! Piszę, żeby pochwalić się moim pierwszym zleceniem! Nawiązałam dzisiaj stałą współpracę z pewną firmą i z pierwszego zlecenia, które właśnie wykonuję, spodziewam się 1900 zł brutto!. Praca polega na wpisaniu w excela cech kilkuset produktów tej firmy. To moje pierwsze zlecenie, a już taka kwota. Bardzo dziękuję za wszystkie maile, są bardzo przydatne i wiele z nich wyniosłam. Zaczęłam też coś tam czytać na temat PIT-ów, netto, brutto i form rozliczeń, żeby ogarniać te tematy. Jeszcze raz bardzo dziękuję! Jestem niezwykle wdzięczna za ten kurs i twoją pomoc.
Opinia e-mail
Czytaj więcej
Powiem w skrócie. Do Michała przyszedłem jako Freelancer przez wielkie F, choć tylko z pisma. Co prawda miałem już rozwinięte 2 marki, ale bardzo szybko przekonałem się, jak wiele podstaw marketingu i rozwijania firm mi brakuje. Bang! Skorzystałem z programu mentoringowego Michała wraz z pakietem szkoleń i przeniosłem swoje działalności na inną planetę. Chcesz się nauczyć zarabiać? Dołącz do społeczności Michała!
Poprzedni
Następny

Opinie pochodzą od klientów, którzy używali produktu lub go nabyli. Przedstawiamy wybrane opinie, które są weryfikowane i publikowane zgodnie z regulaminem strony internetowej.