Sklep Geeka

Sklep Geeka

Co mogę Ci zaoferować?

94% wszystkich produkowanych przeze mnie treści jest dostępna całkowicie za darmo. Swojego bloga piszę głównie z pasji. Moim marzeniem byłoby móc sprzedawać swoje produkty cyfrowe, aby dzięki zarobionym środkom więcej podróżować.

Przygotowałem dla Ciebie kilka produktów a ich lista będzie się stale poszerzała (przynajmniej taką mam nadzieję).

Ebook
Najlepsze, co można przeczytać na temat produktywności w polskim Internecie. Jak planować, jak zarządzać czasem i przede wszystkim: jak w ogóle zacząć działać? 'GTD' naszych czasów.
Konsultacja GeekWorka
Na 60 minut masz moją całkowitą uwagę. Jeżeli potrzebujesz omówić ze mną kwestie biznesowe, marketingowe czy po prostu czujesz, że mogę Ci pomóc rozgryźć jakiś temat - nie wahaj się. Możesz skorzystać z mojej wiedzy i doświadczenia.
Prezentacja
Jedne z najbardziej obleganych spotkań, które prowadziłem. Dzisiaj też możesz wziąć w nim udział. Dowiedz się, czego nauczyli się szczęśliwcy na Blog Conference Poznań. Nie wahaj się i zaczynaj swoją przygodę z PROduktywnością.

Kursy online

W ciągu ostatnich kilku lat wydałem 3 kursy online. Kursy zostały stworzone przy współpracy ze Strefą Kursów. Po kliknięciu przycisku pod opisem kursu zostaniesz przeniesiony na zewnętrzną stronę na której znajdziesz pełen opis kursów.

Kurs online
Swoim wieloletnim doświadczeniem w kursie podzielą się z tobą; Michał Barczak - specjalista z zakresu wideo marketingu oraz Matt Olech - znany polski YouTuber z ponad 6 letnim stażem. Przez 5 godzin będą oprowadzać cię po zakamarkach YouTube’a, ucząc jednocześnie tworzenia świetnych treści wideo i zarabiania na nich.
79,00 zł zł
Kurs Online
Bez względu na to czy chcesz zrezygnować z pracy na etacie, czy po prostu szukasz sposobów na dorobienie do pensji, praca freelancera i ten kurs mogą być tym, czego potrzebujesz.
89,00 zł zł
Kurs Online
Jesteś początkującym sprzedawcą? A może czujesz, że potrzebujesz poprawić niektóre umiejętności sprzedażowe? Świetny wybór dla początkujących, jak i tych, którzy chcą szlifować swoje talenty.
89,00 zł zł