Sklep Geeka

Sklep Geeka

Co mogę Ci zaoferować?

94% wszystkich produkowanych przeze mnie treści jest dostępna całkowicie za darmo. Swojego bloga piszę głównie z pasji. Moim marzeniem byłoby móc sprzedawać swoje produkty cyfrowe, aby dzięki zarobionym środkom więcej podróżować.

Przygotowałem dla Ciebie kilka produktów a ich lista będzie się stale poszerzała (przynajmniej taką mam nadzieję).

Ebook
Najlepsze, co można przeczytać na temat produktywności w polskim Internecie. Jak planować, jak zarządzać czasem i przede wszystkim: jak w ogóle zacząć działać? 'GTD' naszych czasów.
Inspirujący e-book
E-book dedykowany tym, którzy poszukują inspiracji.
Szkolenie
Mój autorski kurs, w którym pokazuje Ci sprawdzony system produktywności

Kursy online

W ciągu ostatnich kilku lat wydałem 3 kursy online. Kursy zostały stworzone przy współpracy ze Strefą Kursów. Po kliknięciu przycisku pod opisem kursu zostaniesz przeniesiony na zewnętrzną stronę na której znajdziesz pełen opis kursów.

Kurs online
Swoim wieloletnim doświadczeniem w kursie podzielą się z tobą; Michał Barczak - specjalista z zakresu wideo marketingu oraz Matt Olech - znany polski YouTuber z ponad 6 letnim stażem. Przez 5 godzin będą oprowadzać cię po zakamarkach YouTube’a, ucząc jednocześnie tworzenia świetnych treści wideo i zarabiania na nich.
79,00 zł zł
Kurs Online
Bez względu na to czy chcesz zrezygnować z pracy na etacie, czy po prostu szukasz sposobów na dorobienie do pensji, praca freelancera i ten kurs mogą być tym, czego potrzebujesz.
89,00 zł zł
Kurs Online
Jesteś początkującym sprzedawcą? A może czujesz, że potrzebujesz poprawić niektóre umiejętności sprzedażowe? Świetny wybór dla początkujących, jak i tych, którzy chcą szlifować swoje talenty.
89,00 zł zł