Planer dla

wymagajacych!

Chcesz być smart i osiągać niesamowite sukcesy, pokazać niedowiarkom, na co Cię stać?


Wszystko zaczyna się od planera, zaprojektowanego tak, by zmieniał twoje myślenie!


To, jak myślisz, wpływa na to, jak działasz.

Więcej informacji
KUP TERAZ

Mam do Ciebie 4 pytania. Jeśli odpowiesz na każde z nich przecząco, to możesz od razu zamknąć tę stronę i zapomnieć o tym planerze. Pasuje Ci taki układ?

1. Czy zdarza Ci się zapomnieć o ważnych datach?

3. Czy masz problem z finalizacją planów?

4. Czy lubisz od czasu do czasu planować swoje działania na kartce?

2. Czy zdarza Ci się tracić motywację do pracy?

TAK / NIE

TAK / NIE

TAK / NIE

TAK / NIE

Jeśli choć raz wahasz się z odpowiedzią lub wybierasz odpowiedź TAK, to koniecznie przeczytaj tę stronę do końca. Masz przed sobą świetną okazję i mówię to z pełną odpowiedzialnością.


Poniżej opowiem Ci o planerze oraz o moim doświadczeniu. Postaram się, żeby było tu mało papki marketingowej, a dużo konkretów.

Kim jestem?

Nazywam się Michał Barczak i jestem seryjnym przedsiębiorcą. Przynajmniej tak lubię się określać. Pracuję jako freelancer od 15 roku życia. Od 2014 roku piszę na blogu GeekWork.pl o produktywności oraz o tym, jak znaleźć pracę przez Internet. Jestem też autorem kilku książek na ten temat.


W międzyczasie pracowałem na etacie w kilku korporacjach. Rozwijałem startup. Założyłem działalność, w ramach której tworzyłem filmy 360 i szeroko pojęty VR. Od blisko 3 lat zarządzam butikową agencją marketingową.


Dziś chcę się podzielić zgromadzonym doświadczeniem i pokazać planer, uwzględniający autorski system produktywności.

Michał Barczak

Dlaczego stworzyłem planer?

Mniej znaczy więcej. Wyciągaj ze swojego życia i swoich zadań esencję. Nie rób rzeczy, które są bez sensu, bo marnujesz w ten sposób energię.


To motto, które towarzyszy mi od dawna.


Bycie przedsiębiorcą nie jest łatwe. Na co dzień korzystam przede wszystkim z aplikacji typu TO-DO - tak jest najwygodniej. Ale jak przychodzi do planowania większych projektów, zawsze sięgam po kartkę papieru i ołówek.

Dobre planowanie pozwoliło mi zbudować dom, zwiedzić kilka krajów i w tym samym czasie rozwijać firmę i inne projekty.

A jeszcze " w między czasie" pokonać triathlon, schudnąć blisko 20 kg i rozwinąć kilka pasji...

Chyba nie chcesz być najlepszy w robieniu rzeczy bez sensu?

Chcesz kupić planer?

Planując, stajesz się lepszy.

KUP TERAZ →

Dlaczego warto kupić planer?

Jednym z nawyków ludzi osiągających sukcesy zawodowe jest planowanie. Przygotowanie planu działania pozwala zarabiać więcej, przy mniejszym wysiłku.


Pisanie odręczne to świetny trening dla mózgu. Naukowcy dowiedli, że pisząc w ten sposób zapamiętujemy więcej!


Śledź swoje nawyki - buduj te pozytywne! Planer Ci to ułatwi. Został specjalnie zaprojektowany tak, żebyś nie musiał marnować czasu na tworzenie własnego systemu - dostajesz go na tacy!

Przygotowując materiał do tego planera, przeprowadziliśmy kilka różnych ankiet. Pytaliśmy o różne problemy freelancerów, przedsiębiorców oraz osób, które myślą o tym, aby przejść na stronę niezależności zawodowej. Oto ich odpowiedzi:

Wyjątkowy planer


Zaprojektowałem wraz z Maciejem „Zuchem" Mazurkiem wyjątkowy fizyczny planer. Na co dzień preferuję raczej korzystanie z aplikacji, które synchronizują się z innymi. Ale planując, zawsze używam czegoś fizycznego.


Ten planer został zaprojektowany z myślą o wolnych strzelcach, którzy mają dużo na głowie. Każda strona będzie Ci przypominać o Twoich celach. A to wymusi na Tobie regularność we wdrażaniu Twojego systemu sprzedaży. Planer pozwoli Ci też po prostu... poczuć się lepiej. Jak? Przekonasz się, gdy już dostaniesz go w swoje ręce.


Planer pozwala dobrze zaplanować swój dzień, tydzień, miesiąc jak i cały rok. Nie jest datowany, więc możesz wykorzystać go również jako dziennik. Na każdy dzień przygotowałem dla Ciebie specjalne pola, które mają na celu ocenić Twój nastrój, pomóc Ci sprzedawać więcej i zaplanować swoją pracę.


Dzięki planerowi wykorzystasz mój autorski system produktywności, który opisałem w bestsellerowej książce „Znaleźć czas". Dostosowałem go do potrzeb osób pracujących zdalnie. Jestem przekonany, że stanie się on Twoim podstawowym narzędziem pracy.

Opinie o planerze

Ile kosztuje planer?

Zamawiam

Planer jest w formacie zbliżonym do B6 - to wygodny, podręczny planer.


Ma 175 stron - z czego pierwsze 15 stron to wprowadzenie do metodologii.


Posiada twardą okładkę odporną na zniszczenie.


Doskonałej jakości gładki papier.


Planer NIE JEST datowany - pozwala zaplanować dzień, tydzień, miesiąc - tak jak lubisz!


W środku znajdziesz dodatkowe wskazówki dotyczące osiągnięcia maksymalnego potencjału.

69,90 zł
29,90 zł

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca promocji: