Dziękuję...

za zaufanie i złożenie zamówienia!

Zamówienie otrzymasz mailem

Nie ma potrzeby oczekiwania na przesyłkę - nasze produkty dostaniesz na maila. Od razu po zakupie sprawdź swoją skrzynkę odbiorczą!

Gwarancja zadowolenia

Jesteśmy pewni, że zakupione produkty spełnią Twoje oczekiwania. Wierzymy, że to, co oferujemy ma najwyższą jakość!

Masz do nas pytanie?

Wystarczy, że napiszesz na hej@geekwork.pl, a nasz zespół odpowie Ci tak szybko, jak to możliwe 🙂

1. Dane zamawiającego

Znajdź swój pomysł na biznes!
Szukasz inspiracji na własny biznes? Przeczytaj e-booka i poznaj AŻ 37 kreatywnych pomysłów ze szczegółowym opisem - czego potrzebujesz i... ile zarobisz!

TYLKO TERAZ zapłacisz za niego 34,90  17,45  

2. Podsumowanie zamówienia

Produkt Kwota
Ebook - Od zera do freelancera - fb - v2  × 1 29,90 
Kwota 29,90 
Łącznie 29,90  (zawiera 1,42  VAT)
 • Wybierz metodę płatności.

  Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; więcej Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od realizacji usługi.
  Płacąc akceptujesz "Zasady płatności PayU".
  Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 186. więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
  Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności.
  Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce prywatności PayU

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Gdzie chcesz się zalogować?

PODAJ IMIĘ I ADRES E-MAIL, ABY PRZEJŚĆ DALEJ

Order Submitted
Special Offer
Order Receipt

{first_name}, Poczekaj!

Ta lista pomaga początkującym freelancerom osiągnąć efekty 16x szybciej

Lista 300 portali dla freelancera

24,95 
To specjalnie przygotowana, zbierana i selekcjonowana przez lata lista miejsc, gdzie można szukać zleceń jako Freelancer!