Cześć!

Zacznij zarabiać przez internet – wyzwanie 500+

Dołącz już teraz - startujemy od razu!

Pamiętaj, że musisz potwierdzić swój adres e-mail! Tym samym akceptujesz nasz regulamin i politykę prywatności.

!!UWAGA!!

Niestety, jeśli korzystasz z poczty na wp, onet lub interia PRAWDOPODBNIE MÓJ MAIL WYLĄDUJE W TWOIM SPAMIE!!! Dlatego, jeśli możesz, nie używaj poczty na tej domenie do zapisów – najbardziej polecam Gmail’a. Pamiętaj, że zgodnie z RODO musisz potwierdzić swój e-mail – powinieneś dostać ode mnie maila w ciągu 5-6 minut maksymalnie. Sprawdź folder oferty/ społeczność lub zwyczajnie spam 🙂 Szukaj maila z adresu hej@geekwork.pl 

Cieszę się, że tutaj trafiłeś!

Bardzo się cieszę, że chcez dołączyć do wyzwania. Mam przygotowaną dla Ciebie unikalną wiedzę na temat pracy jako Freelancer. Ruszamy już za kilka dni!

Na moim blogu 95-98% treści jest zupełnie bezpłatnych – zarówno z artykułów jak i dedykowanych maili, czy nawet mojej bezpośredniej pomocy – możesz korzystać dowolnie. 

Całe wyzwanie jest zupełnie bezpłatne – nie musisz niczego kupować, inwestować żadnych pieniędzy!

Dlaczego przygotowałem “Wyzwanie 500+”?

Bo byłem wkurzony.

Na kilka różnych rzeczy. Przede wszystkim na siebie samego. Od wielu lat pomagam różnych ludziom znaleźć pracę przez internet. Napisałem na ten temat dziesiątki artykułów i wpisów gościnnych, a nawet wydałem kurs. Ale mimo to wciąż i wciąż musiałem pewne rzeczy powtarzać. Poza tym rynek się cały czas zmienia.

Oprócz tego – byłem wkurzony na oszustów, którzy podstępnie oferują złote góry i naciągają ludzi, którzy i tak już mają pod górkę.

Przez ostatni rok odebrałem blisko 50 telefonów z pytaniem o składanie długopisów ponieważ… napisałem artykuł, który wyjaśniał, że to oszustwo i że nikomu się to nie opłaca! Dodałem w nim swój numer telefonu…

A ostatnie kilka miesięcy nie było łatwe dla nikogo.

Pandemia, Nowy Ład, rosnąca inflacja, a teraz poczucie zagrożenia wojną…

Kilka słów o mnie

Jestem Michał...

… i jestem seryjnym przedsiębiorcą. Przynajmniej tak lubię siebie określać. Pracuję jako freelancer od 15 roku życia. Od 2014 roku piszę na blogu GeekWork.pl o produktywności oraz o tym, jak znaleźć pracę przez Internet. Jestem też autorem kilku książek na ten temat.

W międzyczasie pracowałem na etacie w kilku korporacjach. Rozwijałem startup. Założyłem działalność, w ramach której tworzyłem filmy 360 i szeroko pojęty VR. Od blisko 3 lat zarządzam butikową agencją marketingową i fundacją, która dzieli się wiedzą na temat pracy zdalnej.

Dzięki pracy zdalnej mogłem podróżować po świecie, a teraz wybudowałem mały dom w Borach Tucholskich.

Dziś chcę się podzielić zgromadzonym doświadczeniem i pokazać Ci, jak bez względu na Twój wiek, doświadczenie czy zdrowie możesz podratować swój budżet domowy

Jestem Michał...

Czy potrzebujesz studiów aby zarabiać online?

Mam 32 lata. Staram się być pokorny. Wiem, co to znaczy ciężko pracować.

Równocześnie nie mam żadnych twardych kwalifikacji. Nie mam skończonych studiów ani jakichś specjalistycznych kursów.

Zebrałem przez ostatnie kilka lat unikalne doświadczenie na temat pracy przez internet. Dzięki temu wiem, że praktycznie bez względu na to, co sie będzie działo w następnych miesiącach – poradzę sobie.

Posiadam kilka różnych źródeł przychodu. WSZYSTKIE pochodzą z mojej pracy! W moim kursie NIE ZNAJDZIESZ porad na temat inwestowania w krypto, NFT, czy jakieś inne formy hazardu. Pokażę Ci za to, jak LEGALNIE znaleźć pracę, jak się z niej rozliczyć i jak się wycenić.

Podpowiem Ci też, jak zacząć zarabiać nie tylko w złotówkach, ale też w euro czy dolarach, dzięki czemu przestaniesz być całkowicie zależny do polskiej gospodarki…

Czy potrzebujesz studiów aby zarabiać online?
Jak wygląda wyzwanie?
Codziennie lub maksymalnie co 3 dni dostaniesz darmowego e-maila
Niektóre wiadomość będą typowo informacyjne lub zawierające konkretną wiedzę
Inne wiadomości będą zawierały konkretne ZADANIA do wykonania
W niektórych dostaniesz ode mnie filmy lub linki do ciekawych materiałów, które poszerzą Twoją wiedzę
Dołączenie do wyzwania jest całkowicie darmowe (ale zawsze możesz mnie wesprzeć, kupując jakiś z moich innych produktów)

Dlaczego 500+?

Bo to dobry początek.

Ile dodatkowe 500 zł zmieni w Twoim portfelu? 

Być może niewiele.

Być może to będzie pierwszy krok w kierunku zmiany. Wiem, że część moich kursantów, po kilku miesiącach pracy zauważa, że freelancerstwo sprawia im wiele przyjemności i zaczynają “dorabiać” coraz większe kwoty.

Przede wszystkim trudno wskazać jeden „model czasowy” pracy freelancerów. 43,1% ankietowanych zadeklarowało, że na realizację zleceń poświęca mniej niż 4 godziny w ciągu dnia. 25,7% ankietowanych na realizacji zleceń spędza od 4-6 godzin, kolejne 15,6% potrzebuje na nie do 8 godzin.
Freelancerzy stosunkowo rzadko pracują dłużej niż „etatowcy”: 10,5% zadeklarowało, że spędza na pracy do 10 godzin, a tylko 5% pracuje jeszcze dłużej.

Według badania Useme z ostatnich trzech lat widać jak bardzo rosną wynagrodzenia wśród freelancerów:

Ale przede wszystkim pamiętaj w tym wyzwaniu traktujemy to jako pracę DODATKOWĄ!

Na naukę nie będziesz musiał poświęcić więcej niż godzinę dziennie przez czas krótszy niż miesiąc. Oczywiście – to trochę jak z siłownią albo odchudzaniem.

Samo czytanie i uczenie się nie wystarczy – trzeba robić!

Dlatego w ramach wyzwania – przygotowałem dla Ciebie konkretne zadania. Starałem się w nich określić jakieś rozsądne minima (co minimalnie musisz zrobić, żeby zobaczyć efekt). Ale wiele zależy od Ciebie – jeśli włożysz więcej mądrej pracy – być może uda Ci się zarobić 2x, 3x albo i 10x więcej.

Może podobnie jak inne osoby, które czytały wcześniej moje książki, czy przerabiali moje kursy – na początku zaczniesz zarabiać 500 zł. Potem zaczniesz zarabiać trochę więcej. Z czasem ta praca dodatkowa jako freelancer zacznie przynosić Ci więcej przychodu niż Twoja praca podstawowa. Być może z czasem dołączysz do osób takich jak ja – którzy przestali wymieniać swój czas pracy na pieniądze. 

Na dzień dzisiejszy moja firma (możesz to sprawdzić w zeznaniach podatkowych KRS) robi około 500 000 zł przychodu rocznie. Największym kosztem mojej firmy jest wynagrodzenie. Za pieniądze zarobione w ten sposób zbudowałem dom, zwiedziłem Tajlandię i Filipiny. To dzięki niezależności od miejsca i czasu, mogę pozwolić sobie na pracę kiedy chcę – na moich zasadach.

Zajęło mi kilka lat, żeby dojść do tego poziomu.

Być może Tobie uda się w ciągu 2-3 miesięcy znaleźć taką pracę czy takie zlecenia, dzięki którymi zaczniesz zarabiać znacznie więcej niż na etacie.

Dam Ci konkretne podstawy – wyjaśnię jak zarabiać jako freelancer, jak się rozliczyć i na co uważać.

Od Ciebie zależy – jaki użytek zrobisz z tych narzędzi.

Co mówią ludzie już w wyzwaniu?

 

 

Dołącz do wyzwania - start NATYCHMIAST!

Pamiętaj, że musisz potwierdzić swój adres e-mail! Tym samym akceptujesz nasz regulamin i politykę prywatności.