Kolejny wywiad tym razem ponownie z Łukaszem z kanału ŁonoPosejdona. Zapraszam 🙂

Łukasz to bardzo ciekawa osoba. Pracuje w game-devie czyli to właśnie dzięki niemu możemy później pograć w takie słynne tytuły jak The Witcher czy wiele innych. To właśnie dzięki jego wsparciu i pomocy możemy pograć w wiele ciekawych tytułów. Równocześnie jest też posiadaczem długiej brody, mnóstwa tatuaży, uwielbia kawę (ma swój program Wieczorna Kawa) a od niedawna też jest szczęśliwym tatom!

W trakcie naszej rozmowy poruszamy kilka aktualnych tematów – sukces Krzysztofa Gonciarza na Patronite, rozwój wirtualnej rzeczywistości i wiele innych.

Moje wywiady mam nadzieję, będą w pewnym sensie zapisem historii polskiej sceny YouTube i tego jak się rozwija.

 

Serdecznie zapraszam do wysłuchania:

 

Archiwalne wywiady możesz wysłuchać odwiedzając mój kanał na YouTube – serdecznie Cie tam zapraszam. Kliknij, aby je odsłuchać. Rozmawiałem wtedy z Esgarothem, Gimperem, Masterczułkiem, Vickiem, Tivoltem, MaciekiemTMLPL, Turbowinem, Chatolandią i kilkoma innymi twórcami. Pytałem ich jak widzą swoją przyszłość, gdzie chcieliby być za kilka lat. Jak rozwinie się YouTube. Niektórzy z nich już nie istnieją na YouTubie. Inni zupełnie się przebranżowili zajmują się zupełnie innymi tematami – jeszcze inni są dzisiaj gwiazdami, którymi interesują się nawet duże media.