Po trzech latach wracam do tematu wywiadów. O ile to tylko możliwe postaram się dotrzeć do maksymalnie dużego grona twórców internetowych i po prostu z nimi pogadać.

Od lat biernie obserwuje branże – widzę jak się zmienia, jak ewoluuje. Niektóre zjawiska mnie przerażają, inne ciekawią, jeszcze inny irytują. Dokładnie 3 lata temu próbowałem zacząć ten cykl w sposób regularny. Udało mi się wtedy porozmawiać z kilkoma ważnymi osobami. Z różnych względów musiałem wtedy zakończyć działalność.

Dzisiaj do niej wracam – w możliwie jak najaktywniejszy sposób. Archiwalne wywiady możesz wysłuchać odwiedzając mój kanał na YouTube – serdecznie Cie tam zapraszam. Kliknij, aby je odsłuchać. Rozmawiałem wtedy z Esgarothem, Gimperem, Masterczułkiem, Vickiem, Tivoltem, MaciekiemTMLPL, Turbowinem, Łono Posejdona, Chatolandią i kilkoma innymi twórcami. Pytałem ich jak widzą swoją przyszłość, gdzie chcieliby być za kilka lat. Jak rozwinie się YouTube. Niektórzy z nich już nie istnieją na YouTubie. Inni zupełnie się przebranżowili zajmują się zupełnie innymi tematami – jeszcze inni są dzisiaj gwiazdami, którymi interesują się nawet duże media.

Dzisiaj nadszedł czas kiedy mówię – sprawdzam.

Zaczynam od jednego z pierwszych, który wtedy opowiedział o sobie.

Chciałbym, aby ten cykl coś znaczył stał się ważny. To swoista historia polskiej sceny YouTube. Wiem, że jakość tych dawnych rozmów nie jest idealna. Postaram się je poprawić 🙂 Tymczasem – zapraszam!

Czy są jakieś pytania, które chcielibyście zadać? A może są osoby, z którymi chcielibyście, abym porozmawiał? Śmiało – piszcie w komentarzach.

Serdecznie zapraszam Cię do odwiedzenia kanału Esa – znajdziesz go tutaj. Jak sam o sobie mówi:

„Student neuropsychologii i terapii naturalnych, wspinacz i fantasta”

Serdecznie zapraszam Cię do wysłuchania tego materiału. Jest on też dostępny na YouTube: