ZDOBĄDŹ WIĘCEJ NIŻ TYLKO DOŚWIADCZENIE!

Dołącz do webinaru i dowiedz się, jak zarobić pierwsze 1000 zł jako freelancer!

WEBINAR:
ZARÓB PIERWSZY
1000 ZŁ ONLINE!


Wydarzenie jest darmowe!

GDZIE? ONLINE

Dlaczego przygotowałem Webinar?

Czy kiedykolwiek poczułeś się tak wkurzony, że chciałeś krzyczeć na cały świat? To mi się właśnie przytrafiło, ale zamiast krzyczeć, postanowiłem coś z tym zrobić! Dlatego zapraszam Cię na mój Webinar!

Wiem, wiem… pomagam już od wielu lat ludziom znaleźć pracę przez internet. Artykuły, wpisy gościnne, kursy – nie brak mi tego! Ale cały czas czułem, że nie mogę dotrzeć do wszystkich. To jak ciągła gra w chowanego z tymi, którzy nadal poszukują swojej drogi do sukcesu.

I co gorsza, na swojej drodze spotykałem oszustów, którzy wciskają ludziom kit, obiecując im złote góry. Takie rzeczy to nie u mnie.

Ja chcę, żebyś odniósł prawdziwy sukces!

Przyznasz, że ostatnie miesiące są jak jazda na rollercoasterze – pandemia, Nowy Ład, inflacja, i wojna w sąsiednim kraju…Wszystko to może Cię przytłoczyć, ale nie pozwól, żeby zepsuło Twój potencjał lub zabrało Ci energię!

Zrób pierwszy krok, dołącz do nas i przekonaj się, że możesz osiągnąć to, o czym marzysz! Bez przesady, bez oszustw – tylko praktyczna wiedza i wsparcie, które pomogą Ci przekroczyć własne ograniczenia.

Podczas tego webinaru pokażę Ci, jak zaistnieć jako freelancer i zarobić swój pierwszy tysiąc złotych online.

To nie będzie obietnica „błyskawicznego sukcesu”, ale realne kroki, które przyniosą rezultaty!

Nie trać czasu, zapisz się już teraz i bądź gotowy na przełom!

CZEŚĆ!

JESTEM MICHAŁ!

Od mniej więcej 15 roku życia pracuję zdalnie przez większość czasu traktując to jako dodatkową pracę. Praca jako freelancer dała mi niesamowite możliwości!

Dzięki temu, że pracuję na swoich zasadach, mogłem zbudować dom w Borach Tucholskich i zamieszkać w lesie. Daleko od ludzi. Oprócz tego mogę podróżować i pracować wtedy, kiedy chcę i jak chce. Mogę pracować z dowolnego miejsca – wystarczy mi tylko laptop! 

Od kilku lat na moim blogu uczę innych,
JAK ZNALEŹĆ LEGALNĄ pracę przez Internet. Jestem autorem między innymi książki “Od zera do freelancera” oraz kursów Wyzwanie 500+ i jego nowej wersji Tarcza 1000+, z których łącznie skorzystało już ponad 37 000 osób! I wielu z nich pracuje zdalnie, ale…

ODKRYJ TAJNIKI FREELANCINGU I ZARÓB PIERWSZE 1000 ZŁ ONLINE! WEŹ UDZIAŁ W NASZYM BEZPŁATNYM WEBINARZE!

CZY POTRZEBUJESZ STUDIÓW, ABY ZARABIAĆ ONLINE?

Nie musisz mieć tych twardych kwalifikacji, by odnieść sukces w pracy przez internet! 

Osobiście, nie mam skończonych studiów ani specjalistycznych kursów. Ale za to mam kilka różnych źródeł przychodu – WSZYSTKIE dzięki mojej ciężkiej pracy! 

Na moim Webinarze NIE PRZYSŁUCHASZ się radom o inwestowaniu w krypto czy NFT – to nie moja bajka! Natomiast to, co tam znajdziesz, to LEGALNE sposoby na znalezienie pracy, jak sprawnie się rozliczyć i jak się wycenić. Odkryjesz tajniki, jak zarabiać nie tylko w złotówkach, ale także w euro i dolarach. Dzięki temu nie będziesz całkowicie uzależniony od polskiej gospodarki!

Gotowy na nowe wyzwania?

Dołącz do mojego Webinaru i dowiedz się, jak zdobyć pracę przez internet bez męczenia się ze studiami czy kursami! Razem przełamiemy bariery i pokażemy światu, że sukces online jest w zasięgu Twojej ręki!

DLACZEGO 1000+?

Bo to dobry początek.

Ile dodatkowe 1000 zł zmieni w Twoim portfelu? 

Być może niewiele.

Być może to będzie pierwszy krok w kierunku zmiany. Wiem, że część moich kursantów, po kilku miesiącach pracy zauważa, że freelance sprawia im wiele przyjemności i zaczynają „dorabiać” coraz większe kwoty.

Z czasem możesz zacząć zarabiać więcej niż 1000 zł.

Wiem, że początki mogą być trudne, ale nie martw się, mam dla Ciebie świetne wieści! Pozytywne historie moich kursantów pokazują, że po kilku miesiącach ciężkiej pracy, wielu z nich zauważa, że freelancing daje im mnóstwo satysfakcji i zaczynają „dorabiać” coraz większe kwoty! To właśnie ta siła, która sprawia, że zmiany stają się realne.

Niech to będzie Twój pierwszy krok ku lepszemu jutru.

Czas na działanie – zapisz się już teraz i zacznij tworzyć swoją własną freelancerską historię sukcesu!

WEBINAR:
ZARÓB PIERWSZY
1000 ZŁ ONLINE!

Wydarzenie jest darmowe!

GDZIE? ONLINE