Moje usługi i zajawki


Jestem człowiekiem, którego bardzo wiele rzeczy pasjonuje i interesuje. Cały ten blog właściwie powstał po to, aby wszystkie te moje pasje uporządkować i opisać 🙂 Tak się zaczęło, a z czasem ukierunkowałem się bardziej na treści związane z pracą zdalną, pracą freelancera i tak dalej. Mimo to nadal robię wiele ciekawych rzeczy w moim życiu 🙂 Poniżej znajdziesz listę kilku zainteresowań, które moim zdaniem najlepiej mnie definiują.

Filmy 360


Od kilku lat pasjonuje się VR i filmami 360. Uważam, że ta technologia rewolucjonizuje nasz świat! A wyobraź sobie co będzie się działo za kilka lat, kiedy do powszechnego użytku wejdzie tzw. poszerzona rzeczywistość. Oj będzie się działo! Postanowiłem być częścią tej rewolucji i od końcówki 2014 roku w ramach działalności gospodarczej świadczę dla moich klientów usługi związane z produkcją filmów 360. Przejdź na moją stronę firmową i dowiedz się więcej.

SaveSEO


To mój start-up. Po kilku latach pracy w agencjach marketingowych uznałem, że nie zgadzam się na aktualną sytuację na rynku. Klienci zainteresowani usługami SEO, bardzo często wprowadzani są w błąd przez nieuciwych przedstawicieli handlowych. Niestety sama świadomość tego jak działa SEO, również jest bardzo niewielka. To właśnie na tej podstawie postanowiłem stworzyć firmę, która doradza klientom jak znaleźć i wybrać odpowiednią agencję SEO. Dodatkowo tworzymy też automatyczne narzędzie do kontrolowania jak dana agencja świadczy dla klientów swoje usługi. Zapraszam na stronę SaveSEO po więcej informacji.

Blog osobisty


To moje aktualne centrum. To właśnie tutaj udzielam się najwięcej. Jeśli tylko biorę się z jakiś nowy projekt lub dowiem się czegoś nowego – prawdopodbnie właśnie na blogu na tym napiszę. Staram się skomplikowaną czasem wiedzę, przekazywać w możliwie jak najprostszy sposób. Dominuje u mnie kilka kategorii – w szczególności te związane z pracą przez internet lub pracą freelancera. Ale znajdziesz też wiele innych porad. Wejdź na bloga i przeczytaj kilka ostatnich artykułów:

Newsletter


Bardzo chciałbym, abyś zapisał się na mój newsletter. Każdy kto zapisuje się na moją tajemniczą listę newsletterową, jako pierwszy dostaje dostęp do moich treści. To właśnie w newsletterach opowiadam sporo prywatnych ciekawostek. A już niedługo wyjeżdzam na Filipiny. Jako pierwszy dostaniesz nigdzie nie publikowane zdjęcia!

Pomysły na biznes


Zauważyłem, że wiele osób ma różne ciekawe pomysły na biznes. Nie zawsze jednak wiedzą, jak sprawdzić czy dany biznes ma szanse wypalić. Od kilku lat świadczę doradztwo w tym zakresie. Ale oprócz tego na moim blogu bardzo regularnie staram się opisywać ciekawe i kreatywne pomysły na biznes. Liczę na to, że będzie to dla Ciebie potężna dawka inspiracji i również Ty wkroczysz na bardzo ciekawą ścieżkę i zostaniesz przedsiębiorcą!

Hodowla mrówek


Od wielu lat pasjonuje się terrarystyką. Kilka lat przed ślubem, zamarzyłem sobie, że będę posiadał jakieś niewielkie i niewymagające zwierzątko. Po kilku tygodniach szukania… padło na mrówki! Tak, dobrze przeczytałeś – hoduję mrówki! W dodatku uważam, że prawie każdy rodzic czy przedsiębiorca, powinien pomyśleć o własnej hodowli! Dlaczego? O tym dowiesz się z artykułu.

10 źródeł przychodu


Od kilku miesięcy na moim blogu pracuję nad ciekawym projektem. Staram się stworzyć 10 różnych źródeł przychodu. Są to źródła bardzo powtarzalne tzn. każdy jest wstanie je skopiować. Każdego miesiąca rozliczam się bardzo szczegółowo z tego, które źródła przyniosły mi najwięcej dochodu. Jeśli jesteś zainteresowany przeczytaj artykuł oraz rozliczenia finansowe.

Zapisz się na kurs 500+


Kurs 500+ to darmowy kurs email, w którym w 10 krokach wyjaśnię Ci jak zacząć zarabiać ponad 500 zł miesiecznie, nie wychodząc z domu!

Książki


Kocham czytać książki! Staram się pochłaniać minimum 60 książek rocznie. Czytam zarówno poradniki jak i biografie. Bardzo lubię też sci-fi. Od czasu do czasu polecam moim czytelnikom różne książki i pozycje, które moim zdaniem po prostu trzeba przeczytać! Jeśli również jesteś molem książkowym – zapraszam 🙂

Ciekawość świata


Staram się sporo podróżować. W lutym 2018 jestem przez cały miesiąc na Filipinach i próbuję zostać Cyfrowym Nomadem. Biorę ze sobą sporo sprzętu wideo (w tym moje kamery 360), na pewno na blogu oraz w social media będę dosyć mocno relacjonował mój wyjazd. Tymczasem możesz zobaczyć relację z Rodos – słonecznej greckiej wyspy.

Bieganie


Pracując w korporacji mocno się roztyłem. Zacząłem ważyć ponad 105 kg przy wzrośnie 188 cm. Czułem się z tym bardzo źle – nie byłem wstanie bez zadyszki dobiec na tramwaj! Wziąłem się za siebie. Przebiegłem półmaraton i spokojnie przygotowuje się do maratonu. Ważę teraz niecałe 90 kg. Jeśli interesuje Cię ten temat przeczytaj artykuł wyjaśniający, dlaczego kocham biegać!

GeekTech


Cóż… Co to za Geek bez technologii? Pasjonują mnie gadżety. Jeśli tylko bym mógł to co dziennie kupował bym sobie jakiś nowy gadżet 🙂 Tymczasem do głosu dochodzi rozsądek i zakupy technologiczne robię tylko raz na kilka miesięcy. Jestem szczerym i prawdziwym fanboyem marki Samsung. Na moim blogu regularnie staram się opisywać sprzęt z którego korzystam 🙂 Przeczytaj!

Muzyka


Słuchanie muzyki sprawia mi wyjątkową przyjemność. To włąśnie dzięki odpowiednio dobranej muzyce do pracy jestem wstanie pracować dużo efektywniej. Przez większą część mojego dnia pracy mam na uszach słuchawki. Chcesz dowiedzieć się, jakiej muzyki słucham i dlaczego? Przeczytaj mój artykuł na ten temat:

Znajdziesz mnie w różnych kanałach social media. Napiszesz do mnie?


Śmiało do mnie pisz!


Jeśli chciałbyś lub chciałabyś, abym poruszył jakiś konkretny temat będzie mi bardzo miło, jeśli wypełnisz formularz kontaktowy, napiszesz do mnie na Facebooku lub wyślesz mi maila (michal@geekwork.pl).