TWOJE ZAMÓWIENIE NIE JEST KOMPLETNE...

Ładowanie zamówienia... 50%

OBEJRZYJ FILM I ZOBACZ SPECJALNĄ OFERTĘ DODATKOWĄ

Zgodnie z wideo poniżej mam dla Ciebie wyjątkową ofertę – jest ona jednorazowa. Jeśli zamkniesz tę stronę – oferta przepadnie. Dlatego proszę, poświęć minutę na przeczytanie mojej propozycji. 

TAJNA LISTA!

Lista ponad 300 portali dla freelancera, na których możesz szukać zleceń!

Ogromny spis serwisów z ofertami pracy zdalnej, który podzielony jest na główne kategorie takie jak copywriting, grafika, social media, programowanie lub tłumaczenia treści i korepetycje. Co więcej, wszystkie typy podzielone są według języków, dlatego korzystając z tej listy, jesteś w stanie szybko znaleźć lepiej płatne zlecenia zagraniczne. 

Lista 300 była sprzedawana w moim sklepie za:

Cena regularna: 49 zł

E-BOOK - TOOLBOX FREELANCERA

To potężne narzędzie!

Na 45 stronach zawierałem opisy NAJLEPSZYCH narzędzi na rynku – ponad 300 aplikacji z podziałem na poszczególne kategorie! Większość z nich posiada swoje darmowe, funkcjonalne pakiety.

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że chciałeś coś szybko naprawić ale brakowało Ci odpowiedniego narzędzia? Albo czy frustrowało Cię, kiedy potrzebowałeś hasła do e-mail albo jakiegoś portalu i za nic nie mogłeś go sobie przypomnieć?

W tym e-booku przygotowałem opisy wyselekcjonowanych narzędzi, które pomogą Ci:

Poznasz też mnóstwo epickich rozwiązań, które pozwolą Ci:

Cena regularna: 97 zł

PAKIET ARKUSZY -
DO ZORGANIZOWANIA SIĘ

Nie wymyślaj koła na nowo! Zbuduj ze mną Twój system produktywności – skorzystaj z wyjątkowej paczki przygotowanych narzędzi!

Przygotowałem dla Ciebie dedykowane i unikalne narzędzia, które mają w sobie wszystko, czego tylko możesz potrzebować, począwszy od:

Pakiet narzędzi do produktywności był sprzedawany w moim sklepie za:

Cena regularna: 129 zł

BONUS -PORADNIK JAK SIĘ ROZLICZYĆ

To potężne narzędzie!

Od naszego partnera otrzymasz też dodatkowego e-booka, który ma w środku kalkulator zarobków! Ten e-book w pięciu krokach pomoże Ci zrozumieć podstawowe zagadnienia związane z podatkami. Uprzedzam – nie musisz (a nawet nie powinieneś) zakładać na początku działalności gospodarczej!

Z tego e-booka dowiesz się:

DODATKOWE DWA E-BOOKI

Dwa e-booki, które nie są dostępne już w regularnej sprzedaży.

To jedne z najważniejszych e-booków jakie napisałem. Pomogą Ci ogarnąć się pod kątem produktywności i efektywności osobistej.
Zacznij zmiany już teraz!

Cena regularna przekracza: 187 zł

ŁĄCZNA WARTOŚĆ E-BOOKÓW TO PONAD

480 zł

tylko teraz kurs Jak zostać VA? oraz wszystkie e-booki dodatkowe w promocji dla Ciebie za 98,90 PLN

CZY ZAINWESTUJESZ TERAZ?