TWOJE ZAMÓWIENIE NIE JEST KOMPLETNE...

Ładowanie zamówienia... 50%

ZOBACZ SPECJALNĄ OFERTĘ DODATKOWĄ

Mam dla Ciebie wyjątkową ofertę – jest ona jednorazowa. Jeśli zamkniesz tę stronę – oferta przepadnie. Dlatego proszę, poświęć minutę na przeczytanie mojej propozycji. 

Tylko teraz 2 e-booki od "Od Zera do Freelancera" i "Niezbędnik freelancera" dla Ciebie za 47 PLN!

CZY ZAINWESTUJESZ TERAZ?

Oferta działa z 5-dniowym darmowym okresem próbnym 🙂

Szukając wiedzy o pracy przez internet, natknąłeś się prawdopodobnie na takie hasła jak:

Nie przeczę. Niektóre z nich mogą stanowić źródło potencjalnych dodatkowych dochodów.

Jednak w większości przypadków stanowią pułapkę, przez którą potencjalnie nie tylko stracisz pieniądze, ale też bardzo się zniechęcisz. W mojej prywatnej opinii – większość powyższych nosi znamiona hazardu.

NIE TAK ZARABIA SIĘ LEGALNE PIENIĄDZE W INTERNECIE!

KIM JEST FREELANCER?

W świetle wydarzeń z początku roku 2020, które dotykają nas do dziś – okazuje się, że prawie każdy zawód umysłowy, można wykonywać zdalnie.

Trend ten widać na całym świecie! Z badania Grupy IWG wynika, że globalnie już 62% pracowników korzysta z telepracy, a ok. 70% specjalistów czy właścicieli firm, pracuje zdalnie przynajmniej raz w tygodniu. Aż 78% pracowników ocenia pracę z domu jako pozytywną! Klasyczny model codziennej pracy w biurze po prostu niekoniecznie jest najlepszy dla wszystkich. 

Ale powstaje też pytanie, czy każdy znajdzie pracę w Internecie? Moim zdaniem tak. Nieważne czy jesteś kobietą, czy mężczyzną, osobą starszą lub młodszą, sprawną, czy niepełnosprawną, a może wychowujesz dzieci, czy opiekujesz się chorymi rodzicami. To wszystko nie ma znaczenia, bo każdy może znaleźć pracę przez internet.

Ale praca freelancera lub kogoś kto po prostu chce sobie dorobić przez internet nie jest łatwa i usłana różami. To praca taka sama jak każda inna. Niestety żyjemy w świecie, w którym obraz rzeczywistości kreują social media. 

Jeśli na Instagramie poszukasz hashtagu “freelancer”, znajdziesz głównie zdjęcia przedstawiające uśmiechniętych freelancerów podczas dalekich wypraw, z komputerem na kolanach na plaży pod palmą czy w innych przepięknych miejscach. I to prawda! Praca zdalna ułatwia podróżowanie lub zwyczajnie pracę z dowolnego miejsca na ziemi.

Ale prawda na temat pracy zdalnej i freelanceringu jest trochę bardziej brutalna. O tym też Ci opowiem.

Przygotowałem dla Ciebie podręcznik krok po kroku analizujący to:

POWÓD

DLACZEGO NAPISAŁEŚ TĘ KSIĄŻKĘ?

Bo byłem wkurzony.

Na kilka różnych rzeczy. Przede wszystkim na siebie samego. Od wielu lat pomagam różnych ludziom znaleźć pracę przez internet. Napisałem na ten temat dziesiątki artykułów i wpisów gościnnych, a nawet wydałem kilka kursów, książek i e-booków. Ale mimo to wciąż i wciąż musiałem pewne rzeczy powtarzać. Poza tym rynek się cały czas zmienia.

Poza tym byłem wkurzony na oszustów, którzy podstępnie oferując złote góry, naciągają ludzi, którzy i tak już mają pod górkę.

Przez ostatni rok odebrałem blisko 50 telefonów z pytaniem o składanie długopisów, ponieważ… napisałem artykuł, który wyjaśniał, że to oszustwo i że nikomu się to nie opłaca! Zawarłem w nim swój numer telefonu… Niektórzy ludzie czasami potrzebują poprowadzenia za rękę. Krok po kroku.

Dlatego postanowiłem zebrać całe swoje doświadczenie oraz wiedzę na temat pracy przez internet i wydać ją w formie książki, e-booka i kursu.

Dotychczas z mojej wiedzy skorzystało już kilka tysięcy osób!

IDEA

JAKA JEST GŁÓWNA IDEA KSIĄŻKI?

Moim celem w tej książce jest poprowadzenie Cię za rękę – od 0 do co najmniej 1000 zł miesięcznie. Na blisko 250 stronach opisuję większość mechanizmów, na które warto uważać. Możesz uczyć się na moich błędach i unikać metod zarabiania przez internet, które przynoszą bardzo niewielkie zyski lub obarczone są dużym ryzykiem. Z drugiej strony czasami są to proste pomysły na dodatkowe kieszonkowe typu 50 zł miesięcznie za dosłownie kilka kliknięć!

Po sekcji poświęconej pozornie niedochodowym sposobom przechodzę do analizy tego, jaką pracę TY możesz wykonywać przez internet.

Cała druga sekcja dotyczy pracy dla amatora. Wyjaśniam tam krok po kroku, jak znaleźć pierwsze zlecenie, nawet nie mając doświadczenia. Pokazuję konkretne zawody, pokazuję ile możesz na nich zarobić i gdzie są poukrywane haczyki.

CO JESZCZE
ZNAJDUJE SIĘ W ŚRODKU?

Trzecia sekcja została poświęcona propozycji pracy dla osób posiadających jakieś uzdolnienia lub kwalifikacje – np. dla osób potrafiących obrabiać zdjęcia, tworzyć grafiki, czy pisać bardziej zaawansowane treści. Celem tej sekcji jest podniesienie przychodów i ukierunkowanie osób zaczynających – pozwala to znaleźć jasny CEL, do którego chce się dążyć.

W ten sposób możesz osiągnąć dużo większą swobodę finansową.

Czwarta część to szczegółowa, ale równocześnie bardzo przystępna sekcja, opisująca różne możliwości rozliczenia się ze swojej pracy – zarówno jako działalność nierejestrowana, przedsiębiorca czy… po prostu osoba fizyczna. W tej części pokazuję też, jak czasami niektórzy mogą wykorzystać Twoją niewiedzę. Ta sekcja pozwoli Ci uniknąć kosztownych błędów.

Ostatnia piąta część to opis tricków, których nauczyłem się, pracując zdalnie. Dowiesz się, jak znaleźć czas i miejsce na pracę dodatkową, jak zorganizować swoje stanowisko pracy oraz… kilka poważnych błędów, które sam popełniłem na różnych polach.

CO DOKŁADNIE
DOSTANIESZ?

Cel jest prosty – po przeczytaniu książki oraz wdrożeniu opisanych tam metod nawet jeśli jesteś zupełnie początkujący, powinieneś zacząć zarabiać około 1000 zł miesięcznie. Nawet w obliczu zamknięcia się wielu firm, problemów gospodarczych czy pandemii wirusa.

Praca freelancera daje ogromną swobodę! Zazwyczaj nie jest to praca w jednym miejscu dla jednego klienta – a dzięki temu, jeśli nawet jakaś „gałąź” zostanie dotknięta kryzysem – wciąż będziesz miał kilka potencjalnych innych źródeł przychodu. Staniesz się dużo bardziej odporny finansowo na kryzys. Celem jest wprowadzenie Ciebie do świata freelancerstwa!

CO MUSISZ
ZROBIĆ?

Chcę postawić sprawę jasno. Moja książka to podręcznik. To trochę jak z chudnięciem i ćwiczeniami. Nieważne jak dużo książek na ten temat przeczytasz – dopóki nie ruszysz tyłka – nie schudniesz. Nie da się do tematu podejść inaczej jak tylko poprzez wysiłek fizyczny oraz zdrową zbilansowaną dietę. Tak samo jest w przypadku książki „Od zera do Freelancera”.

Sama lektura nic Ci nie da. W książce zawarłem mnóstwo konkretnych porad – ale musisz zacząć z nich korzystać. Być może będziesz musiał pobrać jakąś aplikację, nauczyć się czegoś nowego albo „wyjść ze swojej strefy komfortu”. Spróbować czegoś nowego.

Praca przez internet nie jest usłana różami. Podawane przeze mnie przykłady w książce to zwykła praca z tą wyjątkową możliwością, że możesz ją wykonywać z dowolnego miejsca na świecie lub dla wielu klientów równocześnie. Ale w szczególności na początku nie będzie łatwo. Choć postaram się ten proces dla Ciebie maksymalnie uprościć i wyjaśnić… będziesz musiał zacząć pracować. Ale Ty już to wiesz, prawda?

JUŻ PONAD 11 320 OSÓB KUPIŁO TEN PODRĘCZNIK I ZACZĘŁO ZARABIAĆ PRZEZ INTERNET

Czy cieszyłbyś się z dodatkowych 500 zł albo 1000 zł miesięcznie? Pomyśl o tej inwestycji! Wydasz mniej niż dwie kawy w Starbucks i w ciągu maksymalnie dwóch, trzech miesięcy, zwróci Ci się ponad 10x!

DLA KOGO JEST TA PROPOZYCJA?

A co dalej? Nie martw się! Jak zaczniesz już zarabiać powyżej 5000 zł – mam dla Ciebie dedykowaną ścieżkę edukacyjną, która pozwoli Ci zarabiać jeszcze więcej.

ILE TO KOSZTUJE?

Najpierw pomyśl o tym, ile to jest warte.

Pracuję zdalnie od mniej więcej 15 roku życia. Łącznie na różne eksperymenty wydałem do dzisiaj ponad 25 000 zł. 

Ale większość “zainwestowanych” w ten sposób pieniędzy straciłem… Ty nie musisz. Możesz skorzystać z mojego doświadczenia. Możesz prawie od razu zacząć pracować zdalnie.

TO JESZCZE NIE WSZYSTKO! DODATKOWO OTRZYMASZ:

NIEZBĘDNIK FREELANCERA:
PONAD 300 NARZĘDZI, KTÓRE PRZYSPIESZĄ I USPRAWNIĄ PRACĘ ZDALNĄ

Zawiera LISTĘ  NAJLEPSZYCH narzędzi potrzebnych w pracy zdalnej, jakie są na rynku.

Narzędzie zapozna Cię z aktualnymi technologiami. Co więcej, będzie regularnie aktualizowane, a jeśli je zakupisz będziesz miał zawsze dostęp do najbardziej aktualnej wersji!

To pakiet narzędzi niezbędnych w pracy freelancera.

W tym e-booku przygotowałem opisy wyselekcjonowanych narzędzi, które pomogą Ci:

Poznasz też mnóstwo epickich rozwiązań, które pozwolą Ci:

Cena regularna przekracza: 187 zł

Tylko teraz 2 e-booki od "Od Zera do Freelancera" i "Niezbędnik freelancera" dla Ciebie za 47 PLN!

CZY ZAINWESTUJESZ TERAZ?

Oferta działa z 5-dniowym darmowym okresem próbnym 🙂

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Zaraz po zakupie otrzymujesz dostęp do pliku w formatach pdf oraz dedykowanych pod czytniki. Krok po kroku wprowadzają Cię w coraz bardziej zaawansowane arkany pracy Freelacenera.

To jest właśnie podręcznik, który ma Cię nauczyć, jak zdobyć pierwsze doświadczenie i pierwsze zlecenia. Bez wzlędu na poziom doświadczenia. Wystarczy dostęp do komputera i internetu.

Nauczę Cię, jak zarabiać pieniądze. Ale to to Ty będziesz musiał wykonać tę pracę. Postaram Ci się zapewnić odpowiednią motywację.

Sam zaczynałem, mając nie więcej niż 15 lat. Dziś zatrudniam od czasu do czasu freelancerów do pomocy w bardzo różnym wieku. Miałem już okazję współpracować z 62 letnim mężczyzną, który pisał dla nas artykuły. Każdy może! Trzeba tylko chcieć!

Wszystkiego można się nauczyć. Być może początkowo zarobisz trochę mniej.

Jeśli dobrze znasz język angielski, będzie Ci dużo łatwiej zacząć zarabiać w USD albo EURO – ale na początku zdecydowanie wystarczy znajomość języka polskiego.

Nie. Nie chcę, abyś się zadłużał. Ponadto, uważam, że aktualna cena za moje produkty jest bardzo niska.