JAK ZACZĄĆ KORZYSTAĆ Z
DODATKOWYCH ŹRÓDEŁ DOCHODU?

TYDZIEŃ Z MENTOREM

Daj kopa swoim finansom! Poznaj Agnieszkę Skupieńską!

Wbij na pokład freelancerów i poznaj sekret zdobycia dodatkowego dochodu!

Tydzień z mentorem to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego nasz gość – Agnieszka Skupieńska, podzieli się skutecznymi sposobami na osiągnięcie dodatkowych źródeł pieniędzy. Dowiesz się o korzyściach i wyzwaniach związanych z prowadzeniem sklepu internetowego, sprzedażą własnych produktów cyfrowych oraz pracą jako influencer! 

Wspólnie pokażemy Ci:

i przede wszystkim,

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją drogę czy już jesteś freelancerem, nasz mentor zapewni Ci niezbędne wskazówki i strategie, które pomogą Ci osiągnąć finansową niezależność. Nie trać czasu i dołącz do naszego wyjątkowego tygodnia z mentorem już teraz!

WYDARZENIE ZAMKNIĘTE TYLKO DLA CZŁONKÓW SPOŁECZNOŚCI GEEKWORK
10-16 LIPCA 2023

CZEŚĆ!

JESTEM MICHAŁ!

Od mniej więcej 15 roku życia pracuję zdalnie przez większość czasu traktując to jako dodatkową pracę. Praca jako freelancer dała mi niesamowite możliwości!

Dzięki temu, że pracuję na swoich zasadach, mogłem zbudować dom w Borach Tucholskich i zamieszkać w lesie. Daleko od ludzi. Oprócz tego mogę podróżować i pracować wtedy, kiedy chcę i jak chce. Mogę pracować z dowolnego miejsca – wystarczy mi tylko laptop! 

Od kilku lat na moim blogu uczę innych,
JAK ZNALEŹĆ LEGALNĄ pracę przez Internet. Jestem autorem między innymi książki “Od zera do freelancera” oraz kursów Wyzwanie 500+ i jego nowej wersji Tarcza 1000+, z których łącznie skorzystało już ponad 37 000 osób! 

Webinar

A TO JEST AGNIESZKA!

Od 2013 toku na blogu Tosieoplaca.pl porusza zagadnienia związane z pracą w domu i zarabianiem przez internet. Autorka książki „Zostań freelancerem”, „Freelancer 2.0” i „Sklep online w 30 dni” i kursów online o prowadzeniu małej firmy. Wydaje książki z przepisami jako self-publisherka i sprzedałam ich już ponad 37 tysięcy!

Agnieszka jest mega doświadczoną freelancerką, która specjalizuje się między innymi w działalności i funkcjonowaniu sklepów internetowych.

CO W PROGRAMIE?

W Tygodniu z mentorem:

Przez cały tydzień będziemy mieć przyjemność gościć w naszej społeczności prawdziwą mistrzynię freelancingu! Ale uwaga, to nie jest zwykłe wykładanie wiedzy. To jest coś więcej!

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia nie tylko będziesz mógł oglądać i słuchać Agnieszki. To również okazja, by poznać ją osobiście i zadać jej pytania na nurtujące Cię tematy. Agnieszka będzie członkiem honorowym naszej społeczności przez cały ten tydzień, gotowa aktywnie odpowiadać na Twoje posty i prywatne wiadomości.

STARTUJEMY JUŻ 10 LIPCA W SPOŁECZNOŚCI GEEKWORK!

KTO POTRZEBUJE TYGODNIA Z MENTOREM?
SPOŁECZNOŚĆ GEEKWORK

Tydzień z mentorem dostępny będzie tylko dla członków naszej zamkniętej społeczności Geekwork, więc dołącz już dziś i nie przegap tego wydarzenia!

Koniecznie sprawdź co jeszcze zyskujesz, dzięki dołączeniu do społeczności freelancerów!

WIDZIMY SIĘ?