Szkolenia


Od ponad 10 lat zajmuje się szkoleniem ludzi. Będę z Tobą szczery – szkolenie drugich sprawia mi ogromną przyjemność. Dzielenie się wiedzą z drugimi to coś niesamowitego. Miałem możliwość występować na wielu różnych scenach. Pojawiłem się na konferencji TEDxBydgoszcz, Wolves Summit, Marketing Day, Pich Night Bydgoszcz i wielu wielu innych!

Marketing i sprzedaż


Jednym z tematów z których szkolę najchętniej to marketing. Dzielę się wiedzą z zakresu SEO, Social Media, AdWords oraz Content Marketingu. Moje szkolenia dedykuje małym i średnim przedsiębiorcą, którzy chcą zyskać świadomość jak działają poszczególne usługi.

Przez ostatnie kilka lat pracowałem też na różnych stanowiskach jako sprzedawca, manager zespołów sprzedażowych i tym podobne. W tym czasie bardzo dużo się nauczyłem na temat procesu sprzedaży, technik sprzedażowych oraz pracy w startupach. Dziś staram się dzielić moim doświadzceniem, również w formie kursów online. 

Doradztwo dla blogerów


GeekWork to nie jest mój pierwszy blog. Działam już ponad 6 lat! Miałem możliwość współpracować z najpopularniejszymi blogerami w Polsce. Dziś na tym blogu staram się dzielić swoją wiedzą również w tym temacie. Dowiesz się, jak zacząć blogować, jak zarabiać na swoim blogu czy jak stworzyć własny produkt.

Szkolenia to moja pasja


Tworzę kursy online ale regularnie jeżdżę też po kraju. Jeśli jesteś zainteresowany – uzupełnij formularz kontaktowy poniżej. Szkolę zarówno zespoły sprzedażowe, jak i pojedyncze osoby. 

Zaproszenie


Chcesz przedyskutować jakiś konkretny temat? 

Potrzebujesz szkolenia z jakiegoś określonego tematu?

Masz jakieś pytania? 

Skontaktuj się!


Obiecuję, że postaram się odpisać w ciągu 36 godzin!

Stworzyłem również kursy online, specjalnie dla Ciebie!


Znajdziesz mnie w różnych kanałach social media. Napiszesz do mnie?


Śmiało do mnie pisz!


Jeśli chciałbyś lub chciałabyś, abym poruszył jakiś konkretny temat będzie mi bardzo miło, jeśli wypełnisz formularz kontaktowy, napiszesz do mnie na Facebooku lub wyślesz mi maila (michal@geekwork.pl).