Stabilny

Freelancer

Chcesz być smart-freelancerem, który osiąga niesamowite sukcesy i pokazać niedowiarkom, na co Cię stać?


Dowiedz się, jak zwiększyć i utrzymać swoje przychody. Wykorzystaj sprawdzony, kompleksowy i skuteczny system sprzedaży dla freelancerów.

Więcej informacji
CENNIK

Mam do Ciebie 4 pytania. Jeśli odpowiesz na każde z nich twierdząco, to możesz od razu zamknąć tę stronę i zapomnieć o tym kursie. Pasuje Ci taki układ?

1. Czy wiesz, jak czuje się Twój klient, kiedy czyta Twoją ofertę?

3. Czy znasz i rozumiesz proces zakupowy Twoich usług?

4. Czy znasz i potrafisz prognozować swój CAC oraz LTV Twojego klienta?

2. Czy masz procedurę awaryjną, którą zastosujesz, gdy klient nie opłaci faktury na czas?

TAK / NIE

TAK / NIE

TAK / NIE

TAK / NIE

Jeśli choć raz wahasz się z odpowiedzią lub wybierasz odpowiedź NIE, to koniecznie przeczytaj tę stronę do końca. Masz przed sobą świetną okazję i mówię to z pełną odpowiedzialnością.


Poniżej opowiem Ci o kursie oraz o moim doświadczeniu. Postaram się, żeby było tu mało papki marketingowej, a dużo konkretów."

Kim jestem?

Nazywam się Michał Barczak i jestem seryjnym przedsiębiorcą. Przynajmniej tak lubię się określać. Pracuję jako freelancer od 15 roku życia. Od 2014 roku piszę na blogu GeekWork.pl o produktywności oraz o tym, jak znaleźć pracę przez Internet. Jestem też autorem kilku książek na ten temat.


W międzyczasie pracowałem na etacie w kilku korporacjach. Rozwijałem startup. Założyłem działalność, w ramach której tworzyłem filmy 360 i szeroko pojęty VR. Od blisko 3 lat zarządzam butikową agencją marketingową.


Dziś chcę się podzielić zgromadzonym doświadczeniem i pokazać, jak stworzyłem system sprzedaży własnych usług. I to taki, który działał bez względu na branżę, którą się zajmowałem.

Michał Barczak

Dlaczego stworzyłem kurs?

Przez lata dorabiałem sobie freelancer. Traktowałem to wyłącznie jako sposób na dodatkowe pieniądze. W 2016 r. postanowiłem postawić wszystko na jedną kartę i zostać pełnoetatowym przedsiębiorcą. Zaraz na samym początku swojej drogi zaangażowałem się w pewien projekt. Do jego realizacji zatrudniłem znajomych i nakupiłem sprzętu, za który miałem uzyskać zwrot... Nie otrzymałem żadnych pieniędzy. Po kilku przypomnieniach dostałem takiego maila:

Kompletnie nie miałem pieniędzy. Poduszkę bezpieczeństwa szybko „przejedliśmy". W tamtym momencie byłem jednym żywicielem rodziny. Miałem już kredyt na mieszkanie. A teraz doszedł kolejny na pokrycie strat. Mój poziom stresu poszybował w kosmos. Chyba nigdy wcześniej i nigdy później nie czułem się tak źle.

A przecież freelancing miał być zabawą, luzem i przyjemnością! Tymczasem byłem przerażony wizją następnych dni. Skąd wziąć pieniądze na życie? Bank nie chciał powiększyć limitu. Pamiętam, jakie dziwne uczucie mi towarzyszyło, kiedy musiałem rozbić skarbonkę, do której wrzucaliśmy „końcówki"... To były jedyne pieniądze, jakie mieliśmy. Uzbierało się tego może 200 zł. A ja nadal nie widziałem żadnych perspektyw na to, że sytuacja zmieni się na lepsze.


Nie pozostało mi nic innego, jak zakasać rękawy i wprowadzić konkretne zmiany w działaniu. Ponieważ jednym z moich talentów jest umiejętność myślenia strategicznego, postanowiłem się zatrzymać i dokładnie przemyśleć dostępne opcje.


W efekcie całkowicie zmieniłem podejście do współpracy z klientami. Uznałem, że nie mogę sobie pozwolić na powtórkę z tej sytuacji. Zaprojektowałem swój system sprzedaży i przetestowałem go na sobie samym. Rezultat? W ciągu kilku następnych miesięcy odrobiłem straty. Niedługo potem mogłem sobie ponownie pozwolić na zatrudnienie pracowników i dalszy rozwój firmy.


Z perspektywy czasu wiem, że mogłem uniknąć wielu błędów. Jak to się stało, że je popełniłem, choć czytałem na ten temat mnóstwo książek i miałem za sobą kilka drogich kursów?


Odpowiedź jest prosta. Niejeden raz czułem ogromną frustrację, kiedy czytałem różne podręczniki dotyczące sprzedaży i rozbudowy firmy. Widziałem, że większość z nich była pisana przez amerykańskich autorów, a zawarte w nich rady nie pasowały do polskich realiów. Poza tym część z tych poradników dotyczyła dużych firm, które dysponowały znacznie większymi zasobami. A ja przecież byłem sam, bez wsparcia backoffice'u, grafika i copywritera, którzy mogliby przygotować dla mnie ofertę. Wszystkim musiałem zająć się samodzielnie.

Nie chciałem być najlepszy w robieniu rzeczy bez sensu.

Nie chciałem też być oszustem i raczej nie jestem huraoptymistą. I nie chcę, żeby ktokolwiek znalazł się w tym czarnym dołku, w jakim sam kiedyś byłem.


Dlatego dziś oddaję w Twoje ręce zebrane przeze mnie doświadczenie w formie kursu online. Dzięki temu możesz uniknąć niezwykle bolesnych i kosztownych pomyłek, które popełniłem ja.

Z czego składa się kurs?

Opis kursu w telegraficznym skrócie. Więcej szczegółów zdradzę Ci już za chwilę.

Podstawy freelancingu.

Na początku ustalimy, kim jest freelancer i jak może on legalnie zarabiać pieniądze.

Moduł "Zero"

Więcej informacji

Jak pozyskać klienta?

Jak zaprezentować się w sieci? Jakimi kanałami trafiają do Ciebie potencjalni klienci?

Moduł pierwszy

Więcej informacji
Więcej informacji

Jak sprzedawać skutecznie?

Czym jest sprzedaż? Jak wycenić usługi? Jak czuje się Twój klient i kim on w ogóle jest?

Moduł drugi

Optymalizacja.

Z jakich narzędzi korzystać, by zoptymalizować swój proces sprzedaży i obsługi klienta, a tym samym zaoszczędzić pieniądze i czas?

Moduł trzeci

Więcej informacji

Wyzwania.

Z jakimi problemami możesz się zetknąć? Co może pójść nie tak? Jak działać jeszcze szybciej, sprytniej i mądrzej?

Moduł czwarty

Więcej informacji

Dużo więcej.

Fizyczny planer do planowania swojej pracy. Zamknięta grupa na Facebooku.

Osobista opieka i konsultacje!

Więcej informacji

Dodatki

Michał testował na mnie ideę kursu, nim opowiedział o tym innym. Już w pierwszym miesiącu pozyskałem kilku nowych klientów. To natychmiastowo poprawiło moją sytuację. Teraz nie muszę brać mało rentownych projektów i mogę skupić się na tym, co lubię robić.

Krzysztof Janowski - marketing

Chcesz nabyć kurs już teraz?

Jeśli masz pewność, że chcesz zainwestować w swój rozwój – wskakuj na pokład! Zapraszam.

KUP TERAZ →

Dlaczego warto kupić ten kurs?

Według dużego badania przeprowadzonego przez portal Useme blisko czterech na dziesięciu przebadanych freelancerów oferujących usługi programistyczne otrzymuje na rękę wynagrodzenie powyżej 5 tys. złotych co miesiąc. Natomiast 17% z nich zarabia powyżej 10 tys. złotych.


Chcesz się znaleźć w 5% tych, którzy zarabiają ponad 15 tys. zł miesięcznie, a nawet nie jesteś programistą? Musisz stworzyć swój system sprzedaży.


Jak się okazuje, od 2019 do 2020 roku liczba wolnych strzelców wzrosła aż o 43%. Tylko połowa z wszystkich przebadanych jest w stanie utrzymać się z samego freelancingu. Ci, którym się to udaje, zarabiają jednak wystarczająco, aby podróżować i spełniać swoje marzenia. Dobrze zorganizowany freelancer może (a nawet powinien) pracować MNIEJ niż na etacie. Czy już jesteś w tym miejscu? A może chcesz się w nim znaleźć? Chcesz pracować mniej, ale sprytniej i zarabiać znacznie większe pieniądze? Ten kurs to kompleksowa wiedza o tym, jak zrealizować ten cel.

To ja w moim "filipińskim biurze"->
marzec 2018 - 24 kg temu

Co się stanie, jeśli nie kupisz kursu Stabilny Freelancer?

Absolutnie nic. Naprawdę! Twoje życie będzie wyglądać, jak wcześniej. Będziesz zajmować się swoją działalnością, czasem odnosząc nawet ogromne sukcesy, których z serca Ci życzę! Za kolejnych parę lat pewnie wyciągniesz wnioski, które wyciągnąłem ja.


Jedyna różnica polega na tym, że możesz je znać już teraz. I nie popełnić błędów, które mogą kosztować Cię sporo stresu, pieniędzy i czasu. Ten kurs pozwoli Ci przeskoczyć o parę lat do przodu już dziś. Wybór należy do Ciebie.


Wiem, że nie zawsze wszystko idzie tak, jak to wcześniej planujesz. Kto ponosi za to winę? Na pewno nie Twoi klienci. Każda sytuacja jest efektem Twoich działań. Dobra wiadomość jest taka, że skoro tak jest, to możesz odwrócić los w każdej chwili. Dokładnie tak, jak ja zrobiłem to parę lat temu.


Kurs Stabilny Freelancer ma nauczyć Cię tego krok po kroku. Możesz męczyć się, zdobywając tę wiedzę samodzielnie przy kolejnych zleceniach. Ale po prostu – nie musisz.

Jaki jest największy problem freelancera?

Przygotowując materiał do tego kursu, przeprowadziliśmy kilka różnych ankiet. Pytaliśmy o różne problemy freelancerów oraz osób, które myślą o tym, aby przejść na stronę niezależności zawodowej. Oto ich odpowiedzi:

Co Cię powstrzymuje?

Co jest najtrudniejsze w pracy freelancera?

Teraz pomyśl, jak wyglądałoby Twoje życie, gdyby…

... każdego ranka w Twojej skrzynce mailowej pojawiało się kilka zapytań o współpracę?

… każdy kolejny tydzień przynosił 2-3 nowe umowy?

... Twoje miesięczne dochody rosłyby systematycznie o 10-15%?

... łatwo Ci było odmawiać klientom i projektom, które Ciebie „nie kręcą"?

... nie trzeba było się martwić o pozyskiwanie nowych klientów?

Dla kogo jest ten kurs?

Zobacz krótką wideo-recenzję kursu:

Click to play video
KUP TERAZ

Dla freelancerów i mikro-przedsiębiorców, którzy:

Zero amerykańskiego ściemniania. Michał zbudował system, który spokojnie można wdrożyć w Polsce i działać w naszej rzeczywistości

Adam Kułakowski

Nie mają czasu na pozyskiwanie nowych klientów.

Nie mają jeszcze procesu sprzedaży.

Nie mają przygotowanej własnej oferty lub chcą ją skutecznie poprawić.

Nie wiedzą, jak skutecznie zarządzać finansami osobistymi oraz firmowymi.

Pracują zdalnie lub są cyfrowymi nomadami.

Przeczytaj opisy modułów. Upewnij się, że ten kurs jest dla Ciebie.

Moduł "zero" - podstawy

To wprowadzenie do całego kursu.

Najważniejsze rzeczy, których nauczysz się w tym module:

Kim jest freelancer?

Przykłady smart-freelancerów.

Możliwości, które stwarza bycie freelancerem

Jak się rozliczać jako freelancer?

Jaka forma działalności gospodarczej dla freelancera jest najlepsza?

W dalszej części kursu używam wielu sformułowań i konceptów. Na samym początku omówię więc podstawowe zagadnienia. Ustalę, kim jest freelancer i jak może zarabiać przez Internet. Podpowiem, jak zorganizować swoje stanowisko pracy. Dam Ci odpowiedź na pytanie, czy freelancing jest legalny i czy to sposób na solidny zarobek czy tylko na „dorabianie po godzinach". Dowiesz się też, jak być sprytnym freelancerem.

Moduł pierwszy - Twoja oferta

Wyobraź sobie, że codziennie otrzymujesz kilka zapytań o wycenę Twoich usług. W tej części dowiesz się, jak doprowadzić do sytuacji, w której nie nadążasz z wysyłaniem ofert. Na podstawie wskazówek przygotujesz swoje portfolio. Stworzysz podstawową strategię marketingową. A także dowiesz się, jak znaleźć na to wszystko czas. Ten moduł to podstawowy przewodnik po marketingu własnym. Już nigdy nie powiesz, że „szewc bez butów chodzi".


Ten moduł pokaże Ci, jak pozyskać klienta.

Jak pozyskiwać klienta?

Najważniejsze rzeczy, których nauczysz się w tym module:

Jak przygotować stronę sprzedażową?

Jak stworzyć płatne reklamy, które same przynoszą klientów?

Jak zbudować swoją wizytówkę w sieci?

Jak zoptymalizować swoje social media?

Jak wykorzystać growth hacking w swojej działalności?

Click to play video

Lekcje są hostowane na vimeo z funkcjami premium. Dzięki temu możesz przyśpieszyć wideo tak, jak Ci wygodnie.

Zobacz jak uczę:

To fragment lekcji z modułu pierwszego - to luźne wprowadzenie.

Zainwestujesz?

W kursie znajdziesz kompletną wiedzę, jak zacząć łatwo pozyskiwać i obsługiwać klientów w pracy freelancera.

KUP TERAZ →

Moduł drugi - Twoja sprzedaż

W tej części projektujemy Twój indywidualny system sprzedaży. Zrozumiesz, jak działa lejek sprzedażowy. Kiedy Ty wysyłasz ofertę, co czuje Twój klient? Dlaczego klienci nie odbierają telefonu? Jak to się dzieje, że klient decyduje się na Twoją konkurencję, chociaż cena była wyższa?

Rozprawimy się tez z mitami - dzięki tej części polubisz sprzedaż i kontakt z klientem. Nawet jeśli jesteś introwertykiem.

Dowiesz się też, jak poprosić o... podwyżkę swojego aktualnego klienta.

Moim zdaniem to najważniejszy moduł całego kursu

Najważniejsze rzeczy, których nauczysz się w tym module:

Kim jest Twój klient - czyli jak sprawdzić

swoją grupę docelową?

Praktyczne narzędzia do zarządzania klientami

Jak znaleźć czas na sprzedaż?

Jak wycenić swoją usługi?

Jak zautomatyzować częściowo proces obsługi klienta i oszczędzić czas?

Proces sprzedaży be like:

Moduł trzeci - Twoje działanie

Jak poprawić swoją skuteczność?

Czy Ciebie również na słowo „podatki" zaczyna boleć brzuch? Rozumiem to doskonale. Prawo podatkowe w Polsce jest zawiłe i niezrozumiałe. Ale stosując podstawowe i zdroworozsądkowe metody optymalizacji podatkowej jesteś w stanie bezboleśnie zaoszczędzić kilka tysięcy złotych rocznie. Warto też przygotować się na trudne czasy. W tym module znajdziesz kilka wywiadów ze specjalistami. Pojawi się rozmowa z prawnikiem, doradcą podatkowym, księgowym, marketingowcem a nawet... windykatorem.

Najważniejsze rzeczy, których nauczysz się w tym module:

Jak zbudować budżet firmowy?

Jak rozsądnie zoptymalizować podatki?

Jak napisać umowę, które Cię zabezpiecza?

Jak poradzić sobie z klientami, którzy nie płacą w terminie?

Jak przygotować procedury firmowe?

Poznasz też takie takie pojęcia jak LTV czy churn, dzięki którym będziesz mógł lepiej planować swój przychód i unikniesz „dziur budżetowych".


Rok 2020 zaskoczył wiele osób – pandemia, lockdown i cała reszta. Nikt tego nie przewidział. Moja spółka straciła blisko 120 000 zł, ale mogę powiedzieć z całą pewnością, że byliśmy przygotowani na podobny kryzys. Jak to możliwe? Opowiem Ci o moich najważniejszych zasadach biznesowych, które wdrożyłem, gdy duży klient nie zapłacił mi kilku faktur.

Podpowiedzi Michała związane z budżetem firmowym pomogły mi przetrwać kryzys, który pojawił się w okolicach drugiego lockdownu. W pewnym sensie byłam na to przygotowana. Dzięki temu odczuwałam mniejszy stres i mogłam podejmować spokojniejsze decyzje.

Ola Szymanowska

Moduł czwarty - wyzwania

Czy coś może pójść nie tak?

Niestety. Rzeczywistość potrafi zaskakiwać. Być może Tobie również czasami brakuje motywacji. To nie jest kurs coachingowy i nie będę Ci w nim opowiadał, że zasługujesz na sukces. Ale pokażę Ci kilka skutecznych sposobów na samoorganizację, nawet kiedy bardzo, bardzo Ci się nie chce. Pomogę Ci też poradzić sobie z dystraktorami. Być możesz masz rodzinę, dzieci, zwierzaki. Dowiesz się, jak radzić sobie w takim środowisku pracy.

Najważniejsze rzeczy, których nauczysz się w tym module:

Jak zorganizować środowisko pracy?

Jak znaleźć czas na sprzedaż, oszczędzając czas na rzeczy prawdziwie ważne, jak rodzina?

Jak radzić sobie ze zniechęceniem?

Jak się rozwijać?

Przeczytaj co jeden z kursantów

powiedział o drugim module:

Chciałem Ci bardzo serdecznie podziękować. Wiem, że minęło już dużo czasu od naszej rozmowy, ale czasem tak bywa, że jedno zdanie jedne impuls może bardzo dużo zmienić. Odważyłem się napisać do jednego z moich klientów (który notorycznie nie ma czasu) i zaproponowałem mu współpracę trochę na innych warunkach (...) po paru dniach zastanowienia zgodził się i zaczęliśmy pracować wspólnie. Jednocześnie napisałem do (...).


Ku mojemu zdziwieniu po chwilowym kryzysie pieniężnym, zaczynają się otwierać drzwi, o których wcześniej nie myślałem. Po prostu zmotywowała mnie wiedza, którą mi przekazałeś.

Jan Wołyński - montażysta wideo

Nie wiesz, czy wydawanie pieniędzy na ten kurs jest rozsądne? Mam dla Ciebie niespodziankę. Zależy mi na Twojej satysfakcji. Jeśli w ciągu 60 dni stwierdzisz, że te metody nie działają u Ciebie, zwrócę Ci 105% ceny. Do niczego Cię nie zmuszam. Decyzja jest zawsze Twoja. Wiem po prostu, że w tym przypadku nie warto odkładać jej na później. Nie ryzykujesz nic. W najgorszym przypadku skończysz z wiedzą o tym, co nie jest dla Ciebie skuteczne.

Gwarancja 105%

Masz aż 60 dni od zakupu na sprawdzenie mojego systemu sprzedaży. Jestem tak pewny wartości tego kursu, że zwrócę Ci 105% tego co zapłaciłeś jeśli nie zadziała on u Ciebie. Bez zbędnych formalności i pytań.

KUP TERAZ →

Bonusy i materiały dodatkowe

Myślisz, że mam dla Ciebie „tylko” nasycony wartościową wiedzą kurs, który zapewni Ci większą stabilność? W takim wypadku chyba się jeszcze nie znamy! Dla moich kursantów przygotowałem więcej atrakcji. Dostęp do części z nich dostaniesz automatycznie razem z podstawowym kursem. Pozostałe otrzymają wyłącznie osoby, które wykupią kurs w pakiecie popularnym.

Skoro w pojedynkę można osiągnąć ogromny sukces, wyobraź sobie, co się wydarzy, gdy będzie nas więcej? Być może w Twojej najbliższej okolicy nie ma zbyt wielu osób, które rozumieją Twoje problemy.


Poznaj innych freelancerów i korzystaj z ich wsparcia. Przygotowuję też dedykowany portal, który umożliwi Ci kooperację z innymi. Wstęp tylko dla osób, które chcą stać się stabilnymi freelancerami w najbliższym czasie.

Grupa na Facebooku

Jeśli przerobisz cały kurs, a mimo to będziesz mieć jakieś pytania – możesz skorzystać z bezpłatnych 60-minutowych konsultacji. Sprawdzę Twoją ofertę, przeanalizuję Twój proces i sposób pozyskiwania klientów.


Przez pierwsze 3 tygodnie od zakończenia sprzedaży planuję też kilka sesji QA w zamkniętej grupie na Facebooku.

Indywidualne konsultacje

Dla uczestników kursu wynegocjowałem rabaty na różne usługi takie jak:

Pakiet rabatów

W ramach kursu otrzymasz również:

Pliki i gadżety

  • Serwer dla Twoje www
  • Usługi księgowe
  • Usługi prawne
  • Usługi graficzne
  • Narzędzia pomocne w stworzeniu procesu sprzedaży
  • SUMA RABATÓW TO PRAWIE 2500 zł
  • pomocnicze PDFy.
  • Planner pomagający się zorganizować
  • Plik do stworzenia budżetu firmowego
  • Plik do prognozowania rozwoju firmy

A jeśli chcesz zorganizować się w sposób stylowy i perfekcyjny, to mam dla Ciebie jeszcze jeden bonus.

Wyjątkowy fizyczny planer


Zaprojektowałem wraz z Maciejem „Zuchem" Mazurkiem wyjątkowy fizyczny planer. Na co dzień preferuję raczej korzystanie z aplikacji, które synchronizują się z innymi. Ale planując, zawsze używam czegoś fizycznego.


Ten planer został zaprojektowany z myślą o wolnych strzelcach, którzy mają dużo na głowie. Każda strona będzie Ci przypominać o Twoich celach. A to wymusi na Tobie regularność we wdrażaniu Twojego systemu sprzedaży. Planer pozwoli Ci też po prostu... poczuć się lepiej. Jak? Przekonasz się, gdy już dostaniesz go w swoje ręce.


Planer pozwala dobrze zaplanować swój dzień, tydzień, miesiąc jak i cały rok. Nie jest datowany, więc możesz wykorzystać go również jako dziennik. Na każdy dzień przygotowałem dla Ciebie specjalne pola, które mają na celu ocenić Twój nastrój, pomóc Ci sprzedawać więcej i zaplanować swoją pracę.


Dzięki planerowi wykorzystasz mój autorski system produktywności, który opisałem w bestsellerowej książce „Znaleźć czas". Dostosowałem go do potrzeb osób pracujących zdalnie. Jestem przekonany, że stanie się on Twoim podstawowym narzędziem pracy.

Zobacz krótką wideo-recenzję kursu:

Click to play video
KUP TERAZ

Ile to jest warte?

Trudno określić wartość wszystkich powyższych dodatków. Przy oszczędnych szacunkach wynosi ona kilka tysięcy złotych. Jeśli jednak wziąć pod uwagę pieniądze, które dzięki nim oszczędzisz i zarobisz, kwota może okazać się niebotyczna.

Dla kogo ten kurs NIE jest?

Jeszcze się taki nie znalazł, co wszystkich zadowolił. Być może nie odpowiadam Ci personalnie. Być może masz już swój działający system sprzedaży i jesteś tutaj wyłącznie z ciekawości. Być może nie lubisz się uczyć przez internet. Być może potrzebujesz osobistego mentora i nauczyciela, czego na ten moment nie mogę Ci zagwarantować.


Sprawdź jeszcze raz opisy poszczególnych modułów. Upewnij się, że ten kurs nie jest dla Ciebie.

Nie kupuj tego kursu jeśli:

Nie lubisz uczyć się przez internet.

Znasz takie pojęcia jak CMS, churn, LTV, CAC, konwersja sprzedaży.

Nie lubisz mojego sposobu przekazywania wiedzy.

Masz wdrożoną optymalizację podatkową.

Masz liczne sposoby na generowanie leadów.

Już teraz zarabiasz ponad 15 000 zł miesięcznie.

Ile to kosztuje?

Pakiet podstawowy:

950 zł

650 zł

Natychmiastowy dostęp - TAK

Dodatki (excele i pdf) - TAK

Testy platformy dla freelancerów - NIE

Indywidualne konsultacje - NIE

Pakiet zniżek i rabatów - NIE

Fizyczny planer - NIE

1149 zł

779 zł

Pakiet popularny:

Natychmiastowy dostęp - - TAK

Dodatki (excele i pdf) - TAK

Testy platformy dla freelancerów - TAK

Indywidualne konsultacje - TAK

Pakiet zniżek i rabatów - TAK

Fizyczny planer - TAK

KUP TERAZ
KUP TERAZ

Każdy błąd na ścieżce freelancingu może Cię sporo kosztować. Nawet, jeśli w tym momencie osiągasz stabilne dochody, musisz wiedzieć, jak zabezpieczyć się na przyszłość. Wiedza jest zawsze najlepszą inwestycją. Możesz być freelancerem na niewielką skalę. Możesz też działać sprytniej i osiągać większe dochody, pracując mniej.

FAQ:

Najczęściej zadawane pytania:

1. W jakiej formie jest ten kurs?

Kurs jest przygotowany w formie nagrań wideo. Pliki są hostowane na vimeo. Do większości lekcji jest przygotowana wersja mp3 do pobrania i odsłuchiwania np. na urządzeniu mobilnym. Niektóre nagrania zawierają analizę przygotowanych plików, takich jak budżet firmowy lub analiza procesu sprzedaży w CRM. Takie lekcje lepiej obejrzeć. Resztę można spokojnie odsłuchiwać. Jeśli będzie taka potrzeba, prawdopodobnie przygotuję też transkrypcję i/lub napisy do filmów. Na ten moment kursanci nie zgłaszali takich potrzeb.

Niestety nie oferuję sprzedaży ratalnej. Uważam, że cena kursu jest bardzo korzystna i zwraca się w kilka dni. Jeśli jednak brakuje Ci środków na życie – odłóż tę decyzję na inny moment. Alternatywnie rozważ zakup jakiejś książki lub e-booka.

2. Czy można kupić na raty?

To nie jest kolejny kurs sprzedaży dla przedstawicieli handlowych. Nie spotkałem się w Polsce z dedykowanym, kompleksowym kursem na temat sprzedaży dla freelancerów. Istnieje kilka kursów na portalach typu Udemy, ale niestety często są one dostosowane do mentalności osób mieszkających w innym kraju. Sposób sprzedaży przy współpracy z Brytyjczykami czy Amerykanami wygląda trochę inaczej. W moim kursie staram się też unikać huraoptymistycznego nastawienia, które często można znaleźć w podręcznikach sprzedaży. Jestem też dosyć mocno przeciwny „hustlingowi", czyli parciu na efekt bez oglądania się na konsekwencje. Mój system ma dawać poczucie satysfakcji i zadowolenia. Chcę, by mógł go wdrożyć każdy freelancer, niezależnie od tego, w jakiej branży działa.

3. Czym ten kurs różni się od innych?

Oczywiście! Prowadzę legalnie działającą firmę w Polsce. Kursy on-line są opodatkowane stawką 23%. Taką fakturę możesz „wrzucić w koszty", tym samym zmniejszając swoje zobowiązania podatkowe. Podczas zakupu otrzymasz pytanie „Czy wystawić fakturę VAT?". Nasz system jest połączony z aplikacją Infakt. Jeśli nie otrzymasz faktury VAT w ciągu godziny po zakupie, proszę o kontakt na adres e-mail michal@geekwork.pl

4. Czy mogę otrzymać fakturę VAT i mogę rozliczyć je jako koszt?

5. Na jak długo otrzymam dostęp?

Bezterminowo. Ponadto otrzymasz dostęp do wszystkich aktualizacji i ewentualnych poprawek. Tak długo, jak będzie istnieć moja firma, będziesz miał dostęp do zamkniętej platformy e-learningowej. Dodatkowo jeśli decydujesz się na pakiet popularny, możesz umówić się ze mną na 60 minutową konsultację.