ZOSTAŃ STABILNYM FREELANCEREM!

KURS, KTÓRY DZIAŁA!

Chcesz być smart-freelancerem, który osiąga niesamowite sukcesy i pokazać niedowiarkom, na co Cię stać?

Dowiedz się, jak zwiększyć i utrzymać swoje przychody. Wykorzystaj sprawdzony, kompleksowy i skuteczny system sprzedaży dla freelancerów.

SKOCZ OD RAZU DO SEKCJI:

Mam do Ciebie 4 pytania. Jeśli odpowiesz na każde z nich twierdząco, to możesz od razu zamknąć tę stronę i zapomnieć o tym kursie. Pasuje Ci taki układ?

1. Czy wiesz, jak czuje się Twój klient, kiedy czyta Twoją ofertę?

TAK / NIIE

2. Czy masz procedurę awaryjną, którą zastosujesz, gdy klient nie opłaci faktury na czas?

TAK / NIIE

3. Czy znasz i rozumiesz proces zakupowy Twoich usług?

TAK / NIIE

4. Czy znasz i potrafisz prognozować swój CAC oraz LTV Twojego klienta?

TAK / NIIE

Jeśli choć raz wahasz się z odpowiedzią lub wybierasz odpowiedź NIE, to koniecznie przeczytaj tę stronę do końca. Masz przed sobą świetną okazję i mówię to z pełną odpowiedzialnością.

Poniżej opowiem Ci o kursie oraz o moim doświadczeniu. Postaram się, żeby było tu mało papki marketingowej, a dużo konkretów.”

CZEŚĆ!

JESTEM MICHAŁ!

Jestem seryjnym przedsiębiorcą. Przynajmniej tak lubię się określać. Pracuję jako freelancer od 15 roku życia. Od 2014 roku piszę na blogu GeekWork.pl o produktywności oraz o tym, jak znaleźć pracę przez Internet. Jestem też autorem kilku książek na ten temat.

W międzyczasie pracowałem na etacie w kilku korporacjach. Rozwijałem startup. Założyłem działalność, w ramach której tworzyłem filmy 360 i szeroko pojęty VR. Od blisko 3 lat zarządzam butikową agencją marketingową.


Dziś chcę się podzielić zgromadzonym doświadczeniem i pokazać, jak stworzyłem system sprzedaży własnych usług. I to taki, który działał bez względu na branżę, którą się zajmowałem.

DLACZEGO STWORZYŁEM TEN KURS?

Przez lata dorabiałem sobie freelancer. Traktowałem to wyłącznie jako sposób na dodatkowe pieniądze. W 2016 r. postanowiłem postawić wszystko na jedną kartę i zostać pełnoetatowym przedsiębiorcą. Zaraz na samym początku swojej drogi zaangażowałem się w pewien projekt. Do jego realizacji zatrudniłem znajomych i nakupiłem sprzętu, za który miałem uzyskać zwrot… Nie otrzymałem żadnych pieniędzy. Po kilku przypomnieniach dostałem takiego maila:

Kompletnie nie miałem pieniędzy. Poduszkę bezpieczeństwa szybko „przejedliśmy”. W tamtym momencie byłem jednym żywicielem rodziny. Miałem już kredyt na mieszkanie. A teraz doszedł kolejny na pokrycie strat. Mój poziom stresu poszybował w kosmos. Chyba nigdy wcześniej i nigdy później nie czułem się tak źle.

A przecież freelancing miał być zabawą, luzem i przyjemnością! Tymczasem byłem przerażony wizją następnych dni. Skąd wziąć pieniądze na życie? Bank nie chciał powiększyć limitu. Pamiętam, jakie dziwne uczucie mi towarzyszyło, kiedy musiałem rozbić skarbonkę, do której wrzucaliśmy „końcówki”… To były jedyne pieniądze, jakie mieliśmy. Uzbierało się tego może 200 zł. A ja nadal nie widziałem żadnych perspektyw na to, że sytuacja zmieni się na lepsze.

Nie pozostało mi nic innego, jak zakasać rękawy i wprowadzić konkretne zmiany w działaniu. Ponieważ jednym z moich talentów jest umiejętność myślenia strategicznego, postanowiłem się zatrzymać i dokładnie przemyśleć dostępne opcje.

W efekcie całkowicie zmieniłem podejście do współpracy z klientami. Uznałem, że nie mogę sobie pozwolić na powtórkę z tej sytuacji. Zaprojektowałem swój system sprzedaży i przetestowałem go na sobie samym. Rezultat? W ciągu kilku następnych miesięcy odrobiłem straty. Niedługo potem mogłem sobie ponownie pozwolić na zatrudnienie pracowników i dalszy rozwój firmy.

Z perspektywy czasu wiem, że mogłem uniknąć wielu błędów. Jak to się stało, że je popełniłem, choć czytałem na ten temat mnóstwo książek i miałem za sobą kilka drogich kursów?

Odpowiedź jest prosta. Niejeden raz czułem ogromną frustrację, kiedy czytałem różne podręczniki dotyczące sprzedaży i rozbudowy firmy. Widziałem, że większość z nich była pisana przez amerykańskich autorów, a zawarte w nich rady nie pasowały do polskich realiów. Poza tym część z tych poradników dotyczyła dużych firm, które dysponowały znacznie większymi zasobami. A ja przecież byłem sam, bez wsparcia backoffice’u, grafika i copywritera, którzy mogliby przygotować dla mnie ofertę. Wszystkim musiałem zająć się samodzielnie.

NIE CHCIAŁEM BYĆ NAJLEPSZY W ROBIENIU RZECZY BEZ SENSU.

Nie chciałem też być oszustem i raczej nie jestem huraoptymistą. I nie chcę, żeby ktokolwiek znalazł się w tym czarnym dołku, w jakim sam kiedyś byłem.

Dlatego dziś oddaję w Twoje ręce zebrane przeze mnie doświadczenie w formie kursu online. Dzięki temu możesz uniknąć niezwykle bolesnych i kosztownych pomyłek, które popełniłem ja.

To ja w moim „filipińskim biurze”-> marzec 2018 – 24 kg temu

Michał testował na mnie ideę kursu, nim opowiedział o tym innym. Już w pierwszym miesiącu pozyskałem kilku nowych klientów. To natychmiastowo poprawiło moją sytuację. Teraz nie muszę brać mało rentownych projektów i mogę skupić się na tym, co lubię robić.

Krzysztof Janowski - marketing

Z CZEGO SKŁADA SIĘ KURS?

Opis kursu w telegraficznym skrócie. Więcej szczegółów zdradzę Ci już za chwilę.

Moduł "Zero" - Podstawy freelancingu.

Na początku ustalimy, kim jest freelancer i jak może on legalnie zarabiać pieniądze.

Moduł pierwszy - Twoja oferta.

Jak zaprezentować się w sieci? Jakimi kanałami trafiają do Ciebie potencjalni klienci?

Moduł drugi - Twoja sprzedaż.

Czym jest sprzedaż? Jak wycenić usługi? Jak czuje się Twój klient i kim on w ogóle jest?

Moduł trzeci - Twoje działanie.

Z jakich narzędzi korzystać, by zoptymalizować swój proces sprzedaży i obsługi klienta, a tym samym zaoszczędzić pieniądze i czas?

Moduł czwarty - Wyzwania.

Z jakimi problemami możesz się zetknąć? Co może pójść nie tak? Jak działać jeszcze szybciej, sprytniej i mądrzej?

Dodatki - Dużo więcej.

Planery do planowania swojej pracy. Plik do budżetu firmowego, prosty biznes plan, lista ponad 300 portali dla freelancera i wiele innych!

CHCESZ NABYĆ KURS JUŻ TERAZ?
JEŚLI MASZ PEWNOŚĆ, ŻE CHCESZ ZAINWESTOWAĆ W SWÓJ ROZWÓJ - WSKAKUJ NA POKŁAD!

JAKI JEST NAJWIĘKSZY PROBLEM FREELANCERA?

Przygotowując materiał do tego kursu, przeprowadziliśmy kilka różnych ankiet. Pytaliśmy o różne problemy freelancerów oraz osób, które myślą o tym, aby przejść na stronę niezależności zawodowej. Oto ich odpowiedzi:

Co Cię powstrzymuje?

Co jest najtrudniejsze w pracy freelancera?

Teraz pomyśl, jak wyglądałoby Twoje życie, gdyby...

DLA KOGO JEST TA PROPOZYCJA?

Dla freelancerów i mikro-przedsiębiorców, którzy:

Zero amerykańskiego ściemniania. Michał zbudował system, który spokojnie można wdrożyć w Polsce i działać w naszej rzeczywistości

Adam Kułakowski

ZOBACZ KRÓTKĄ WIDEO RECENZJĘ KURSU:

PRZECZYTAJ OPISY MODUŁÓW. UPEWNIJ SIĘ, ŻE TEN KURS JEST DLA CIEBIE.

MODUŁ"ZERO" - PODSTAWY FREELANCINGU

W dalszej części kursu używam wielu sformułowań i konceptów. Na samym początku omówię więc podstawowe zagadnienia. Ustalę, kim jest freelancer i jak może zarabiać przez Internet. Podpowiem, jak zorganizować swoje stanowisko pracy. Dam Ci odpowiedź na pytanie, czy freelancing jest legalny i czy to sposób na solidny zarobek czy tylko na „dorabianie po godzinach”. Dowiesz się też, jak być sprytnym freelancerem.

To wprowadzenie do całego kursu.

Najważniejsze rzeczy, których nauczysz się w tym module:

MODUŁ PIERWSZY - TWOJA OFERTA

Jak pozyskiwać klienta?

Wyobraź sobie, że codziennie otrzymujesz kilka zapytań o wycenę Twoich usług. W tej części dowiesz się, jak doprowadzić do sytuacji, w której nie nadążasz z wysyłaniem ofert. Na podstawie wskazówek przygotujesz swoje portfolio. Stworzysz podstawową strategię marketingową. A także dowiesz się, jak znaleźć na to wszystko czas. Ten moduł to podstawowy przewodnik po marketingu własnym. Już nigdy nie powiesz, że „szewc bez butów chodzi”.

Ten moduł pokaże Ci, jak pozyskać klienta.

Najważniejsze rzeczy, których nauczysz się w tym module:

MODUŁ DRUGI - TWOJA SPRZEDAŻ

W tej części projektujemy Twój indywidualny system sprzedaży. Zrozumiesz, jak działa lejek sprzedażowy. Kiedy Ty wysyłasz ofertę, co czuje Twój klient? Dlaczego klienci nie odbierają telefonu? Jak to się dzieje, że klient decyduje się na Twoją konkurencję, chociaż cena była wyższa?

Rozprawimy się tez z mitami – dzięki tej części polubisz sprzedaż i kontakt z klientem. Nawet jeśli jesteś introwertykiem.

Dowiesz się też, jak poprosić o… podwyżkę swojego aktualnego klienta.

Moim zdaniem to najważniejszy moduł całego kursu.

Najważniejsze rzeczy, których nauczysz się w tym module:

Proces sprzedaży be like:

ZOBACZ JAK UCZĘ!

To fragment lekcji z modułu pierwszego – to luźne wprowadzenie.

Lekcje są hostowane na vimeo z funkcjami premium. Dzięki temu możesz przyśpieszyć wideo tak, jak Ci wygodnie.

ZAINWESTUJESZ?
W KURSIE ZNAJDZIESZ KOMPLETNĄ WIEDZĘ JAK ZACZĄĆ ŁATWO POZYSKIWAĆ I OBSŁUGIWAĆ KLIENTÓW W PRACY FREELANCERA.

MODUŁ TRZECI - TWOJE DZIAŁANIE

Jak poprawić swoją skuteczność?

Czy Ciebie również na słowo „podatki” zaczyna boleć brzuch? Rozumiem to doskonale. Prawo podatkowe w Polsce jest zawiłe i niezrozumiałe. Ale stosując podstawowe i zdroworozsądkowe metody optymalizacji podatkowej jesteś w stanie bezboleśnie zaoszczędzić kilka tysięcy złotych rocznie. Warto też przygotować się na trudne czasy. W tym module znajdziesz kilka wywiadów ze specjalistami. Pojawi się rozmowa z prawnikiem, doradcą podatkowym, księgowym, marketingowcem a nawet… windykatorem.

Poznasz też takie takie pojęcia jak LTV czy churn, dzięki którym będziesz mógł lepiej planować swój przychód i unikniesz „dziur budżetowych”.

Rok 2020 zaskoczył wiele osób – pandemia, lockdown i cała reszta. Nikt tego nie przewidział. Moja spółka straciła blisko 120 000 zł, ale mogę powiedzieć z całą pewnością, że byliśmy przygotowani na podobny kryzys. Jak to możliwe? Opowiem Ci o moich najważniejszych zasadach biznesowych, które wdrożyłem, gdy duży klient nie zapłacił mi kilku faktur.

Najważniejsze rzeczy, których nauczysz się w tym module:

Podpowiedzi Michała związane z budżetem firmowym pomogły mi przetrwać kryzys, który pojawił się w okolicach drugiego lockdownu. W pewnym sensie byłam na to przygotowana. Dzięki temu odczuwałam mniejszy stres i mogłam podejmować spokojniejsze decyzje.

Ola Szymanowska

MODUŁ CZWARTY - WYZWANIA

Czy coś może pójść nie tak?

Niestety. Rzeczywistość potrafi zaskakiwać. Być może Tobie również czasami brakuje motywacji. To nie jest kurs coachingowy i nie będę Ci w nim opowiadał, że zasługujesz na sukces. Ale pokażę Ci kilka skutecznych sposobów na samoorganizację, nawet kiedy bardzo, bardzo Ci się nie chce. Pomogę Ci też poradzić sobie z dystraktorami. Być możesz masz rodzinę, dzieci, zwierzaki. Dowiesz się, jak radzić sobie w takim środowisku pracy.

Przeczytaj co jeden z kursantów powiedział o drugim module:

Chciałem Ci bardzo serdecznie podziękować. Wiem, że minęło już dużo czasu od naszej rozmowy, ale czasem tak bywa, że jedno zdanie jedne impuls może bardzo dużo zmienić. Odważyłem się napisać do jednego z moich klientów (który notorycznie nie ma czasu) i zaproponowałem mu współpracę trochę na innych warunkach (...) po paru dniach zastanowienia zgodził się i zaczęliśmy pracować wspólnie. Jednocześnie napisałem do (...). Ku mojemu zdziwieniu po chwilowym kryzysie pieniężnym, zaczynają się otwierać drzwi, o których wcześniej nie myślałem. Po prostu zmotywowała mnie wiedza, którą mi przekazałeś.

Jan Wołyński - montażysta wideo

Najważniejsze rzeczy, których nauczysz się w tym module:

BONUSY I MATERIAŁY DODATKOWE

Myślisz, że mam dla Ciebie „tylko” nasycony wartościową wiedzą kurs, który zapewni Ci większą stabilność? W takim wypadku chyba się jeszcze nie znamy! Dla moich kursantów przygotowałem więcej atrakcji. Dostęp do nich dostaniesz automatycznie razem z kursem.

ZOBACZ KRÓTKĄ WIDEO RECENZJĘ KURSU

ILE TO JEST WARTE?

Trudno określić wartość wszystkich powyższych dodatków. Przy oszczędnych szacunkach wynosi ona kilka tysięcy złotych. Jeśli jednak wziąć pod uwagę pieniądze, które dzięki nim oszczędzisz i zarobisz, kwota może okazać się niebotyczna.

Dla kogo ten kurs NIE jest?

Jeszcze się taki nie znalazł, co wszystkich zadowolił. Być może nie odpowiadam Ci personalnie. Być może masz już swój działający system sprzedaży i jesteś tutaj wyłącznie z ciekawości. Być może nie lubisz się uczyć przez internet. Być może potrzebujesz osobistego mentora i nauczyciela, czego na ten moment nie mogę Ci zagwarantować.

Sprawdź jeszcze raz opisy poszczególnych modułów. Upewnij się, że ten kurs nie jest dla Ciebie.

Nie kupuj tego kursu jeśli:

ILE TO KOSZTUJE?

Każdy błąd na ścieżce freelancingu może Cię sporo kosztować. Nawet, jeśli w tym momencie osiągasz stabilne dochody, musisz wiedzieć, jak zabezpieczyć się na przyszłość. Wiedza jest zawsze najlepszą inwestycją. Możesz być freelancerem na niewielką skalę. Możesz też działać sprytniej i osiągać większe dochody, pracując mniej.

STABILNY FREELANCER

Najniższa cena!
950
497
  • 5 modułów - ponad 6 godzin materiałów - sam konkret
  • Komplet dodatkowych exceli, które pomogą Ci policzyć najważniejsze współczynniki
  • Bezpłatne updaty
  • 30 minutową indywidualną konsultację
  • Gotowy do wdrożenia proces sprzedaży
PROMO

LUDZIE O NAS

Dalej się zastanawiasz czy warto? Poczytaj kilka opinii.

Opinia e-mail
Czytaj więcej
Cześć Michał!!
Nie miałem czasu wcześniej odpisać. Przepraszam Mam już drugie zlecenie! Co prawda zaczęło się od tego, że bardzo źle wyceniłem pierwsze. Zaproponowałem zdecydowanie za małą kwotę. dzięki czemu w gruncie rzeczy otrzymałem zlecenie. Ale każdy uczy się na błędach. Pierwsze zlecenie miałem na kwotę 60 zł (53 na konto po odliczeniu prowizji z Useme). ale drugie już mam na kwotę 120 zł. Od tego samego klienta. W dodatku pieniądze za pierwsze zlecenie już wpłynęły na konto! Jeżeli współpraca z klientem się utrzyma to istnieje szansa na jakieś 1000 zł miesięcznie. Oczywiście nie ma co dzielić skory na niedźwiedziu. Ale jestem dobrej myśli -- . Bardzo Ci dziękuje za napedzanie do działania! Oby tak dalej --
Opinia e-mail
Czytaj więcej
Cześć. Wkoncu pisze. jakoś wcześniej w ferworze walki o swoje jutro i finanse nie było czasu. A wiec dzięki tobie i kursowi właśnie zarobiłam pierwsze 400zI. fakt od 3 różnych "pracodawców", ale jednak. Postanowiłam iść Twoimi radami i powalczyć o klienta. Z jednym nawet negocjuje współpracę długoterminowej. Będą prowadzić fp dla lokalnego stolarza. oraz dla innego wprowadzać zamowienia w komputer L. Także dziekuje za pokierowanie i nakierowanie. Kasa mocno podreperuje budżet tym bardziej ze nie musze poświęcać pracy większości dnia. Pozdrawiam z magicznego Podlasia
Messenger
Czytaj więcej
Hej chciałam tylko napisać, że brałam udział w twoim kursie i aktualnie pracuje zdalnie i zarabiam bardzo fajnie a pracuje max 3 h dziennie! Szok nie odczuwam pracy a zarabiam więcej niż na etacie. Dziękuje
Opinia e-mail
Czytaj więcej
Cześć, Przyszedł czas żeby móc pochwalić się sukcesami . Za Twoją namową zaczęłam działać także z korepetycjami online. Jest to naprawdę dobra alternatywa! Bywają dni gdzie w 100% mam tylko zajęcia online. Dla mnie to niesamowita wygoda, bo mogę w domu siedzieć i na spokojnie wszystko ogarniać, a także zapisuje notatki dzięki czemu mam stały podgląd. Jest to na tyle dochodowy biznes, że za niedługo będę zakładać swój własny biznes. Zaufanie rodziców i uczniów przerosło moje oczekiwania i naprawdę się tego nie spodziewałam, ale jestem bardzo dumna z tego co udało mi się osiągnąć, oczywiście dzięki temu, że dostałam od Ciebie dobrego kopa na początek 😀
Opinia e-mail
Czytaj więcej
Cześć Michał, 31 mail od Ciebie, więc czas na małe podsumowanie. Ogromny sukces. Chciałem sprawdzić, czy uda mi się zarobić na Excelu (robię takie skomplikowane pliki, obliczenia, automatyzuję). Udało mi się - 452 zł w 3 tygodnie (1 zlecenie!!!) Mało? Bardzo mało. Da się? No pewnie, że się da! Wycena - do poprawy, czas jaki na to potrzebuję - do poprawy. Ale da się - i o to mi chodziło. 🙂 Dla mnie to kamień milowy. Brnę w ten temat dalej. I najważniejsze - dzięki Michał. To w sumie dzięki temu wyzwaniu zmotywowałem się, żeby coś z tym zrobić.
Opinia e-mail
Czytaj więcej
Hej Michał Fajnie, że poleciłeś stronę freelancer.com, gdzie wysłałem ofertę na tłumaczenie i klient od razu się odesłał, dając mi pokaźny kawałek pracy za pokaźne wynagrodzenie. Może nawet będzie z tego jakaś dłuższa współpraca, dlatego chciałbym Ci podziękować, bo bez tego bym na to nie trafił. Ale jedna sprawa, która mnie zaskoczyła: klient chciał tłumaczenia z angielskiego na polski, a prawie wszyscy oferenci byli z Indii czy Bangladeszu, gdzie nawet nie ukrywali, że używają oprogramowania do tłumaczenia. Wydaje mi się to pójściem na łatwiznę, a klient chyba faktycznie chce, żeby freelancer jednak pochylił się nad zadaniem, które zleci. Jeszcze raz dzięki. Jak skończę projekt (mam ma to 6 dni), to napiszę swoje wrażenia.
Opinia e-mail
Czytaj więcej
Kurczę, kupując Twoją książkę kilka dni temu myślałam sobie "kilkadziesiąt złoty. Majątku nie stracę" a tu już jestem w fazie rozwojowej pierwszego projektu wartego 600-1000zł. Muszę przyznać, że Twoja książka wchodzi na ambicje 🙂
Opinia e-mail
Czytaj więcej
Cześć! Piszę, żeby pochwalić się moim pierwszym zleceniem! Nawiązałam dzisiaj stałą współpracę z pewną firmą i z pierwszego zlecenia, które właśnie wykonuje spodziewam się 1900 zł brutto!. Praca polega na wpisaniu w excela cech kilkuset produktów tej firmy. To moje pierwsze zlecenie a już taka kwota Bardzo dziękuję za wszystkie maile, są bardzo przydatne i wiele z nich wyniosłam. Zaczęłam też coś tam czytać na temat PIT-ów, netto, brutto i form rozliczeń, żeby ogarniać te tematy. Jeszcze raz bardzo dziękuję! Jestem niezwykle wdzięczna za ten kurs i twoją pomoc.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Kurs jest przygotowany w formie nagrań wideo. Pliki są hostowane na vimeo. Do większości lekcji jest przygotowana wersja mp3 do pobrania i odsłuchiwania np. na urządzeniu mobilnym. Niektóre nagrania zawierają analizę przygotowanych plików, takich jak budżet firmowy lub analiza procesu sprzedaży w CRM. Takie lekcje lepiej obejrzeć. Resztę można spokojnie odsłuchiwać. Jeśli będzie taka potrzeba, prawdopodobnie przygotuję też transkrypcję i/lub napisy do filmów. Na ten moment kursanci nie zgłaszali takich potrzeb.

Niestety nie oferuję sprzedaży ratalnej. Uważam, że cena kursu jest bardzo korzystna i zwraca się w kilka dni. Jeśli jednak brakuje Ci środków na życie – odłóż tę decyzję na inny moment. Alternatywnie rozważ zakup jakiejś książki lub e-booka.

To nie jest kolejny kurs sprzedaży dla przedstawicieli handlowych. Nie spotkałem się w Polsce z dedykowanym, kompleksowym kursem na temat sprzedaży dla freelancerów. Istnieje kilka kursów na portalach typu Udemy, ale niestety często są one dostosowane do mentalności osób mieszkających w innym kraju. Sposób sprzedaży przy współpracy z Brytyjczykami czy Amerykanami wygląda trochę inaczej. W moim kursie staram się też unikać huraoptymistycznego nastawienia, które często można znaleźć w podręcznikach sprzedaży. Jestem też dosyć mocno przeciwny „hustlingowi”, czyli parciu na efekt bez oglądania się na konsekwencje. Mój system ma dawać poczucie satysfakcji i zadowolenia. Chcę, by mógł go wdrożyć każdy freelancer, niezależnie od tego, w jakiej branży działa.

Oczywiście! Prowadzę legalnie działającą firmę w Polsce. Kursy on-line są opodatkowane stawką 23%. Taką fakturę możesz „wrzucić w koszty”, tym samym zmniejszając swoje zobowiązania podatkowe. Podczas zakupu otrzymasz pytanie „Czy wystawić fakturę VAT?”. Nasz system jest połączony z aplikacją Infakt. Jeśli nie otrzymasz faktury VAT w ciągu godziny po zakupie, proszę o kontakt na adres e-mail hej@geekwork.pl

Na 12 miesięcy. Później będziesz mógł przedłużyć dostęp do kursu w cenie promocyjnej. Ponadto otrzymasz dostęp do wszystkich aktualizacji i ewentualnych poprawek.