TUTAJ JEST METODA ZARABIANA PIENIĘDZY, KTÓRA DOTĄD NIE ZAWIODŁA ANI RAZU!

PROCES SPRZEDAŻY

DEDYKOWANY WEBINAR ZA DARMO.

Od 2013 pomagam ludziom stworzyć swój własny zdalny biznes.

Cześć. Jestem Michał.
Od 2013 pomagam ludziom zbudować od podstaw ich własny, dobrze prosperujący biznes online. Uczę ich również znaleźć dodatkową pracę przez internet. Napisałem na ten temat dziesiątki artykułów i wpisów gościnnych, ale również książki i profesjonalne kursy. 
Teraz przygotowałem specjalny webinar, w którym przedstawiam sprawdzone przez siebie techniki, które pomogą Ci w łatwy sposób oferować Twoje usługi! 
 
Od dłuższego czasu dostaję setki maili “Michał, stworzyłem biznes, ale jak mam oferować swoje usługi?” .Całkowicie rozumiem te pytania i wątpliwości, bo sam w którymś momencie je sobie zadawałem!
 
Z tego powodu przygotowałem dawkę skondensowanej wiedzy, którą chciałbym się z Tobą podzielić podczas tego webinaru. Jestem pewien, że pomoże Ci ona stawiać swoje pierwsze kroki jako dobry sprzedawca swoich produktów lub usług. 
Przekonasz się, że sprzedawanie nie musi być agresywne. Będzie dla Ciebie tak naturalne jak codzienne mycie zębów! Nauczysz się działać tak, aby osiągnąć swobodny proces sprzedaży, z którego będziesz również czerpał prawdziwą radochę!

Tworząc program budowy zdalnego biznesu mam jasny cel:

Sprawić, aby każdy mógł w jak najłatwiejszy i najbardziej przystępny sposób, w zaledwie 90 dni, założyć i rozwijać swój własny, mały biznes generujący wielokrotnie więcej pieniędzy niż na etacie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ PODCZAS DARMOWEGO WEBINARU!

PROWADZĄCY 

Michał Barczak – jestem CEO butikowej agencji marketingowej specjalizującej się w obsłudze reklamowej e-commerce. Seryjnym przedsiębiorcą, ale przede wszystkim freelancerem, który z pasją pracuje z domu już od 15 roku życia. Prowadzę również fundację, która pomaga nauczyć się pracować zdalnie z domu osobom wykluczonym społecznie.

Od kilku lat na moim blogu uczę innych, JAK ZNALEŹĆ LEGALNĄ pracę przez Internet. Jestem autorem między innymi książki “Od zera do freelancera” oraz kursu Wyzwanie500+, z których łącznie skorzystało już ponad 37 000 osób!