ODKRYJ METODĘ ZARABIANIA PIENIĘDZY,
KTÓRA NIGDY NIE ZAWODZI!

DZIAŁANIE INTUICYJNE CZY SKUTECZNY PROCES SPRZEDAŻY?

DEDYKOWANY WEBINAR ZA DARMO

Czy wiesz, dlaczego taka ważna jest umiejętność swobodnego sprzedawania swoich usług? 

Podam Ci pewien przykład:

Wyobraź sobie, że jesteś pszczelarzem. Dużo się naczytałeś i wiesz sporo na temat pszczół oraz tego jak w jaki sposób uzyskać doskonały, idealny miód. Planujesz sprzedaż! Pakujesz tyle słoików, ile udaje Ci się zmieścić w aucie, a potem… ustawiasz je w sklepie z biżuterią wraz z kartką z napisem “Kup to!”. Jak myślisz, ile udałoby Ci się zarobić działając w taki sposób? A co gdybyś wcześniej przemyślał, gdzie znajdują się Twoi potencjalni klienci oraz nauczył się skutecznych strategii, aby przyspieszyć sprzedaż? 

Niezależnie od branży, którą wybrałeś, nie musisz działać jak ten przykładowy sprzedawca. Masz możliwość poznać tajniki skutecznej sprzedaży i dowiedzieć się, jak robić to swobodnie w sposób, który przyniesie Ci ogrom satysfakcji. 

Jak więc nauczyć się skutecznie oferować swoje usługi?

Potrzebujesz niezawodnych technik sprzedaży, które pomogą Ci je promować!

Właśnie na ten temat przygotowałem specjalny webinar, na który serdecznie Cię zapraszam. To profesjonalna dawka skondensowanej wiedzy, którą chciałbym się z Tobą podzielić. Jestem pewien, że pomoże Ci ona stawiać pierwsze kroki jako dobry sprzedawca swoich produktów lub usług.

ZAPISZ SIĘ TUTAJ:

NAUCZ SIĘ SKUTECZNEJ SPRZEDAŻY PODCZAS DARMOWEGO WEBINARU!

PROWADZĄCY 

Cześć, jestem Michał 🙂
 

Jestem CEO butikowej agencji marketingowej specjalizującej się w obsłudze reklamowej e-commerce, seryjnym przedsiębiorcą, ale przede wszystkim freelancerem, który z pasją pracuje z domu już od 15 roku życia. Prowadzę również fundację, która pomaga nauczyć się pracować zdalnie z domu osobom wykluczonym społecznie.

Od kilku lat na moim blogu uczę innych, JAK ZNALEŹĆ LEGALNĄ pracę przez Internet. Jestem autorem między innymi książki “Od zera do freelancera” oraz kursu Wyzwanie500+, z których łącznie skorzystało już ponad 37 000 osób!

Od 2013 pomagam ludziom zbudować od podstaw ich własny, dobrze prosperujący biznes online. Uczę ich również znaleźć dodatkową pracę przez internet. Napisałem na ten temat dziesiątki artykułów i wpisów gościnnych, ale również książki i profesjonalne kursy. 
Teraz przygotowałem specjalny webinar, w którym przedstawiam sprawdzone przez siebie techniki, które pomogą Ci w łatwy sposób oferować Twoje usługi!