ROZUMIEM, A CO POWIESZ NA... DARMOWY OKRES PRÓBNY W SPOŁECZNOŚCI GEEKWORK?

Dołącz do Strefy Geekwork na 5 dni za free i sprawdź jak wygląda społeczność freelancerów od środka!

To jest moment, w którym możesz rozpocząć realizację swoich zawodowych marzeń. Nie trać czasu i zapisz się już dziś!

Okres próbny Strefy Geekwork, to najlepiej zainwestowane 0 złotych! Jeśli jesteś w stanie ponieść taki koszt, serdecznie Cię zapraszam! 

0 kosztów + 0 ryzyka =  ∞ wiele wartości

CO ZNAJDZIESZ W SPOŁECZNOŚCI?

Po kilku tygodniach testów i weryfikacji postawiliśmy na:

BONUS 1 - KURS TARCZA 1000+

Dedykowany kurs z konkretnymi zadaniami, który przyda się zarówno początkującym, jak i zaawansowanym freelancerom:

Wartość bonusu: 249 zł

BONUS 2 - KURS PROCES SPRZEDAŻY

Otrzymasz dostęp do kursu, z którego nauczysz się:

Wartość bonusu: 199 zł

TO CO? WSKAKUJESZ NA POKŁAD?

Zróbmy krótkie podsumowanie z tego, co możesz zyskać dołączając do naszej wspaniałej społeczności:

Wartość samych bonusów (sprzedawanych osobno) przekracza cenę dostępu do społeczności!

BRAKOWAŁO MIEJSCA
GDZIE MOŻNA SIĘ SPOTKAĆ!

Właśnie dlatego zbudowałem zamkniętą społeczność dla ludzi, którzy mają otwarte głowy, chcą pracować zdalnie i rozumieją jak ważne jest dzielenie się wiedzą.

Dla członków tej społeczności przygotowałem mnóstwo niespodzianek – od kursu Tarcza 1000+, w którym uczę jak krok po kroku zacząć, przez wewnętrzne konkursy, aż po dedykowane spotkania i webinary tylko dla społeczności!

Kliknij aby powiększyć

Jeśli chcesz osiągnąć naprawdę dobre wyniki potrzebujesz:

Właśnie dlatego w obrębie społeczności przygotowaliśmy kilka specjalnych oznaczeń i nagród dla:

KLUB 1K

tych co zaczęli dopiero zarabiać i przekroczyli próg 1k – czyli jeden tysiąc złotych

KLUB 5K

tych, którzy zarabiają już ponad 5k

KLUB 10K

dobrych sprinterów

KLUB 10-SINGLE-K

wymiataczy

KLUB ULTRASÓW

tych, którzy osiągają KOSMOS jeśli chodzi o ich zarobki w internecie!

SKORZYSTAJ Z 5 DNIOWEGO OKRESU PRÓBNEGO ZUPEŁNIE ZA DARMO!

Czy cieszyłbyś się z dodatkowych 500 zł albo 1000 zł miesięcznie? Pomyśl o tej inwestycji! Wydasz mniej niż dwie kawy w Starbucks i w ciągu maksymalnie dwóch, trzech miesięcy, zwróci Ci się ponad 10x!

Regularne spotkania

Mniej więcej raz na 4-6 tygodni robię dedykowane zamknięte spotkanie, w którym wspólnie pracujemy nad Twoim zarobkiem jako Freelancera.

Kursy

Niedostępne nigdzie indziej dedykowane treści wideo oraz pisemne. Jestem w szczególności dumny z Kursu Tarcza 1000+. Regularnie będą dodawane inne kursy.

Giełda zleceń

Zamknięta giełda, w której codziennie znajdziesz pakiet nowych, aktualnych zleceń z różnych branż oraz możliwość nawiązania współpracy z innymi członkami społeczności.

Wsparcie

Przestrzeń na prowadzenie dyskusji w interesujących nas tematach plus kilka przestrzeni stałych, prowadzonych przez moderatorów. Dostępne sekcje to między innymi wydarzenia, przestrzeń poświęcona wyzwaniom, #GoGirl.

TWÓRZ Z NAMI WSPANIAŁĄ SPOŁECZNOŚĆ​

Wiesz, z bieganiem jest tak, że na początku łatwo się zniechęcić. Sytuacja przedstawia się jednak inaczej, gdy dołączasz do klubu! 

Ludzie z podobną zajawką, którzy chcą sięgnąć gwiazd, pomogą Ci dotrzeć do mety!

Korzystam z oferty!

Płacisz tylko za ebook!
49.9
29,90
  • Od 0 do freelancera
  • Dostęp do społeczności
  • 5 DNI ZA DARMO
  • Kurs Tarcza 1000+
  • Prywatna giełda zleceń
  • Dostęp do sekcji dedykowanej kobietom
  • Możliwość rezygnacji przed upływem 5 dni lub korzystania dalej w cenie 24,90 miesięcznie
PROMO

Chcę tylko ebooka

49.9
29,90
  • Od 0 do freelancera
PROMO

NIE WPUSZCZAMY na platformę osób, które:

ZAPRASZAMY Ludzi, którzy chcą się rozwijać, motywować i osiągać swoje cele takie jak:

LUDZIE O NAS

Dalej się zastanawiasz czy warto? Poczytaj kilka opinii.

Opinia e-mail
Czytaj więcej
Cześć Michał!!
Nie miałem czasu wcześniej odpisać. Przepraszam Mam już drugie zlecenie! Co prawda zaczęło się od tego, że bardzo źle wyceniłem pierwsze. Zaproponowałem zdecydowanie za małą kwotę. dzięki czemu w gruncie rzeczy otrzymałem zlecenie. Ale każdy uczy się na błędach. Pierwsze zlecenie miałem na kwotę 60 zł (53 na konto po odliczeniu prowizji z Useme). ale drugie już mam na kwotę 120 zł. Od tego samego klienta. W dodatku pieniądze za pierwsze zlecenie już wpłynęły na konto! Jeżeli współpraca z klientem się utrzyma to istnieje szansa na jakieś 1000 zł miesięcznie. Oczywiście nie ma co dzielić skory na niedźwiedziu. Ale jestem dobrej myśli -- . Bardzo Ci dziękuje za napedzanie do działania! Oby tak dalej --
Opinia e-mail
Czytaj więcej
Cześć. Wkoncu pisze. jakoś wcześniej w ferworze walki o swoje jutro i finanse nie było czasu. A wiec dzięki tobie i kursowi właśnie zarobiłam pierwsze 400zI. fakt od 3 różnych "pracodawców", ale jednak. Postanowiłam iść Twoimi radami i powalczyć o klienta. Z jednym nawet negocjuje współpracę długoterminowej. Będą prowadzić fp dla lokalnego stolarza. oraz dla innego wprowadzać zamowienia w komputer L. Także dziekuje za pokierowanie i nakierowanie. Kasa mocno podreperuje budżet tym bardziej ze nie musze poświęcać pracy większości dnia. Pozdrawiam z magicznego Podlasia
Messenger
Czytaj więcej
Hej chciałam tylko napisać, że brałam udział w twoim kursie i aktualnie pracuje zdalnie i zarabiam bardzo fajnie a pracuje max 3 h dziennie! Szok nie odczuwam pracy a zarabiam więcej niż na etacie. Dziękuje
Opinia e-mail
Czytaj więcej
Cześć, Przyszedł czas żeby móc pochwalić się sukcesami . Za Twoją namową zaczęłam działać także z korepetycjami online. Jest to naprawdę dobra alternatywa! Bywają dni gdzie w 100% mam tylko zajęcia online. Dla mnie to niesamowita wygoda, bo mogę w domu siedzieć i na spokojnie wszystko ogarniać, a także zapisuje notatki dzięki czemu mam stały podgląd. Jest to na tyle dochodowy biznes, że za niedługo będę zakładać swój własny biznes. Zaufanie rodziców i uczniów przerosło moje oczekiwania i naprawdę się tego nie spodziewałam, ale jestem bardzo dumna z tego co udało mi się osiągnąć, oczywiście dzięki temu, że dostałam od Ciebie dobrego kopa na początek 😀
Opinia e-mail
Czytaj więcej
Cześć Michał, 31 mail od Ciebie, więc czas na małe podsumowanie. Ogromny sukces. Chciałem sprawdzić, czy uda mi się zarobić na Excelu (robię takie skomplikowane pliki, obliczenia, automatyzuję). Udało mi się - 452 zł w 3 tygodnie (1 zlecenie!!!) Mało? Bardzo mało. Da się? No pewnie, że się da! Wycena - do poprawy, czas jaki na to potrzebuję - do poprawy. Ale da się - i o to mi chodziło. 🙂 Dla mnie to kamień milowy. Brnę w ten temat dalej. I najważniejsze - dzięki Michał. To w sumie dzięki temu wyzwaniu zmotywowałem się, żeby coś z tym zrobić.
Opinia e-mail
Czytaj więcej
Hej Michał Fajnie, że poleciłeś stronę freelancer.com, gdzie wysłałem ofertę na tłumaczenie i klient od razu się odesłał, dając mi pokaźny kawałek pracy za pokaźne wynagrodzenie. Może nawet będzie z tego jakaś dłuższa współpraca, dlatego chciałbym Ci podziękować, bo bez tego bym na to nie trafił. Ale jedna sprawa, która mnie zaskoczyła: klient chciał tłumaczenia z angielskiego na polski, a prawie wszyscy oferenci byli z Indii czy Bangladeszu, gdzie nawet nie ukrywali, że używają oprogramowania do tłumaczenia. Wydaje mi się to pójściem na łatwiznę, a klient chyba faktycznie chce, żeby freelancer jednak pochylił się nad zadaniem, które zleci. Jeszcze raz dzięki. Jak skończę projekt (mam ma to 6 dni), to napiszę swoje wrażenia.
Opinia e-mail
Czytaj więcej
Kurczę, kupując Twoją książkę kilka dni temu myślałam sobie "kilkadziesiąt złoty. Majątku nie stracę" a tu już jestem w fazie rozwojowej pierwszego projektu wartego 600-1000zł. Muszę przyznać, że Twoja książka wchodzi na ambicje 🙂
Opinia e-mail
Czytaj więcej
Cześć! Piszę, żeby pochwalić się moim pierwszym zleceniem! Nawiązałam dzisiaj stałą współpracę z pewną firmą i z pierwszego zlecenia, które właśnie wykonuje spodziewam się 1900 zł brutto!. Praca polega na wpisaniu w excela cech kilkuset produktów tej firmy. To moje pierwsze zlecenie a już taka kwota Bardzo dziękuję za wszystkie maile, są bardzo przydatne i wiele z nich wyniosłam. Zaczęłam też coś tam czytać na temat PIT-ów, netto, brutto i form rozliczeń, żeby ogarniać te tematy. Jeszcze raz bardzo dziękuję! Jestem niezwykle wdzięczna za ten kurs i twoją pomoc.
Poprzedni
Następny

Opinie pochodzą od klientów, którzy używali produktu lub go nabyli. Przedstawiamy wybrane opinie, które są weryfikowane i publikowane zgodnie z regulaminem strony internetowej.