Mogę Ci pomóc!

Mogę Ci pomóc!

Przygotowałem dla Ciebie ścieżkę edukacyjną i masę narzędzi. Bardzo lubię się dzielić wiedzą – właśnie po to tworze tego bloga.

Ale cenie sobie kontakt osobisty. Właśnie dlatego wolę kontakt 1 na 1 w prywatnych mailach. Dzięki temu mogę się trochę mocniej odsłonić.

Zapisując się na poniższe listy co kilka dni będziesz ode mnie otrzymywał dedykowaną wciąż aktualizowaną a przede wszystkim całkowicie darmową wiedzę.

Otrzymasz dostęp do przygotowanych przeze mnie plannerów, arkuszy kalkulacyjnych, prywatnych przemyśleń.

Niektóre maile będą zawierały polecane przeze mnie książki, ćwiczenia i zadania, które pomogą Ci osiągnąć założone przez Ciebie cele.

Pamiętaj. W dowolnej chwili możesz po prostu się wypisać.

Jestem jednak przekonany, że spędzimy ze sobą wiele fascynujących tygodni! Już nie mogę się doczekać wiadomości od Ciebie!

 

Chętnie nauczę się czegoś od Ciebie! Prawdopodobnie masz już praktyczne doświadczenia z zarządzaniem sobą w czasie, masz już jakąś wiedzę na temat finansów osobistych. Otrzymasz w tej kolejce polecane przeze mnie artykuły i bieżące nowości.

Ta ścieżka edukacyjna przypomina bezpłatny kurs produktywności. Przez kolejne dni opowiem Ci o różnych ważnych elementach związanych z produktywnością. Jeśli uda Ci się wdrożyć zaledwie kilka procent moich sugestii gwarantuje Ci, że uporządkujesz swoje życie i projekty, zyskasz dodatkowy czas na rzeczy dla Ciebie najważniejsze.

Jeśli wybierzesz tą ścieżkę to bardzo chętnie podzielę się z Tobą moim 12 letnim doświadczeniem w byciu freelancerem i przedsiębiorcą. Pokaże Ci praktyczne sposoby, które pozwolą Ci zarobić dodatkowe pieniądze. Żadnych MLM, piramid, forexów i tym podobnej ściemy. Sama praktyczna wiedza na temat pracy przez internet.

Pomogę Ci napisać dla siebie pierwszy biznes plan, sprawdzić ile Twój pomysł na siebie zarobi oraz opowiem Ci o wszystkich swoich wpadkach, które popełniłem prowadząc łącznie 4 różne firmy. Dzięki temu Twoja pierwsza firma będzie znacznie zdrowsza i efektywniejsza bo unikniesz kosztowych pomyłek. Pogadamy też o zdobyciu finansowania, strategiach sprzedaży czy podatkach. To będzie fascynująca przygoda!