ZOSTAŃ WIRTUALNĄ ASYSTENTKĄ - KOMPLEKSOWY PORADNIK!

Co powiesz na to, aby zarabiać 150 zł na godzinę i mieć znacznie więcej czasu na rzeczy prawdziwie ważne?

GWARANCJA ZADOWOLENIA - 100%

Kilka lat temu rzuciłem etat i zostałem freelancerem. Zaraz potem wpadłem w długi. To nie był prosty czas. Byłem totalnie spłukany i żeby zapłacić rachunki musiałem powiększać swój limit kredytowy. Moje zadłużenie w kilka tygodni przekroczyło 42 000 zł.

Miałem kilka marzeń między innymi – własny mały dom – jak udało mi się pozbyć wszystkich długów i zbudować wymarzony dom?

Dopiero potem odkryłem, że będąc freelancerem mogę łatwo delegować część swojej pracy. Zacząłem pracować mądrze ale… Zaczęło mi na wszystko brakować czasu. Przecież nie chodziło mi o to, aby zarabiać więcej cały czas więcej pracując. 

Moja sytuacja zaczęła się poprawiać, kiedy zrozumiałem na czym polega praca zdalna. Jak ją wykonywać? 

Poza tym odkryłem, że zarobię najwięcej kiedy jako przedsiębiorca zacznę część pracy delegować na zewnątrz. I to wielka szansa również dla Ciebie! 

Aktualnie pracuje dla mnie pięć różnych Wirtualnych Asystentek. 

Dlaczego uważam, że zawód Wirtualnej Asystentki jest wyjątkowy?

Jest to zawód przyszłości. Coraz więcej firm chętnie zleca różne zadania Wirtualnym Asystentkom. To się po prostu opłaca! 

Powiem więcej! Im większy kryzys gospodarczy tym więcej pracy dla Wirtualnych Asystentek! Dlaczego? Bo przedsiębiorcy nie chcą mieć pełnych etatów ludzi, którym muszą szukać pracę. Zamiast tego wolą zatrudniać Sekretarki czy Asystentki na kilka godzin w miesiącu – płacąc im za wykonanie podstawowych zadań!

A Tobie może zapewnić poczucie wolności i niezależności. 

DLA KOGO JEST TA PROPOZYCJA?

Z perspektywy biznesu nie ma znaczenia kiedy pracujesz. Mnie jako przedsiębiorcy interesuje tylko to, żebyś wykonała określone zadanie. Czy wykonasz to zadanie z dzieckiem na kolanach, rano, wieczorem czy jutro – nie ma dla mnie większego znaczenia.

To niewiarygodne ilu jest takich przedsiębiorców jak ja! Tysiące, jeśli nie miliony kobiet pracuje w ten sposób każdego dnia!

Kiedy chcesz pracować? 

JUŻ PONAD 1370 KOBIET PRZEROBIŁO TEN KURS I ZACZĘŁO PRACOWAĆ ZDALNIE!

CZEŚĆ!

JESTEM MICHAŁ!

Od mniej więcej 15 roku życia pracuję zdalnie przez większość czasu traktując to jako dodatkową pracę. Praca jako freelancer dała mi niesamowite możliwości!

Dzięki temu, że pracuję na swoich zasadach, mogłem zbudować dom w Borach Tucholskich i zamieszkać w lesie. Daleko od ludzi. Oprócz tego mogę podróżować i pracować wtedy, kiedy chcę i jak chce. Mogę pracować z dowolnego miejsca – wystarczy mi tylko laptop! 

Od kilku lat na moim blogu uczę innych,
JAK ZNALEŹĆ LEGALNĄ pracę przez Internet. Jestem autorem między innymi książki “Od zera do freelancera” oraz kursów Wyzwanie 500+ i jego nowej wersji Tarcza 1000+, z których łącznie skorzystało już ponad 37 000 osób! I wielu z nich pracuje zdalnie!

POWÓD

DLACZEGO PRZYGOTOWAŁEM TEN KURS?

Są dwa podstawowe powody, dla których przygotowałem ten kurs:

Dostaję setki maili:

"Michał, chciałabym zarabiać, ale mam małe dziecko, którym zajmuję się praktycznie całymi dniami. Czy jest jakieś rozwiązanie?". Otóż jest! Zawód Wirtualnej Asystentki to świetne rozwiązanie dla osób, które np. mają małe dzieci, albo po prostu cenią sobie swobodę i elastyczność! Do tego jest to naprawdę dobrze płatny zawód. Znam Wirtualne Asystentki, które zarabiają 10 000 miesięcznie (a nawet poznasz Agę, która opowie Ci swoją historię!)

Im więcej wyedukowanych Wirtualnych Asystentek na rynku tym lepiej!

Mam dosyć byle jakości - trudno dziś znaleźć godnego zaufania pracownika. Podobne kursy często przygotowują osoby, które pracują w zawodzie. Skupiają się one na tym, jak dobrze wykonać zlecenia ale nie DLACZEGO ktoś taką pracę zleca.

Zawód Wirtualnej Asystentki istnieje już od 1992 (!) roku! Jest dobrze opisany – znajdziesz dużo darmowej wiedzy na ten temat. Ale czy na pewno masz chęć stracić kilkanaście godzin swojego życia na weryfikowaniu informacji? Możesz skrócić sobie ten czas i od razu zobaczyć wyniki!

Założę się, że już nie raz czytałaś o pracy w domu? Pewnie trafiłaś na takie oferty jak:

Nie przeczę. Niektóre z nich mogą stanowić źródło potencjalnych dodatkowych dochodów.

Jednak w większości przypadków stanowią pułapkę, przez którą potencjalnie nie tylko stracisz pieniądze, ale też bardzo się zniechęcisz. W mojej prywatnej opinii – większość powyższych nosi znamiona hazardu.

NIE TAK ZARABIA SIĘ LEGALNE PIENIĄDZE W INTERNECIE!

SZCZEGÓŁY KURSU

TO PRAKTYCZNY PRZEWODNIK, KTÓRY POPROWADZI CIĘ KROK PO KROKU:

FAZA I
Budujemy fundamenty

Zaczniemy od podstaw. Z tej sekcji dowiesz się:

FAZA II
Proces pozyskiwania klientów

W tych lekcjach skupimy się bezpośrednio na procesie sprzedaży – który może być przyjemny! Dowiesz się między innymi:

FAZA III
Realizacja i rozliczenia

W tym module wytłumaczę Ci, jak wykonywać swoją pracę:

FAZA IV
Bądź SMART

W tej części skupimy się na:

ALE TO JESZCZE NIE WSZYSTKO! W BONUSIE OTRZYMASZ:

ZAPIS SZKOLENIA ONLINE

Zapis webinaru z Wirtualną Asystentką Agnieszką, która zarabia ponad 10 000 zł miesięcznie i zaczęła swoją przygodę już na urlopie macierzyńskim.

Wartość bonusu: 49 zł

TAJNA LISTA!

Otrzymasz dostęp do tajnej listy zawierającej:

Wartość bonusu: 199 zł

TO CO? WSKAKUJESZ NA POKŁAD?

Zajmuje się sprzedażą kursów i e-booków na temat freelancingu od 2013 roku. Działamy jako fundacja. Mamy na pokładzie kilka tysięcy kursantów. Jestem przekonany, że moje kursy są wysokojakościowe.

Moja gwarancja jest abstrakcyjnie prosta

Jakimś cudem po przerobieniu mojego kursu i wystartowaniu w kilku zleceniach – nie zaczniesz zarabiać w ten sposób – napisz do mnie.

Oddam Ci 100% pieniędzy.

Nie chcę Twoich pieniędzy, jeśli to nie jest najlepsza inwestycja, jaką zrobiłaś.

Serio.

Mogę dać taką gwarancję, bo jestem przekonany, co do skuteczności tego kursu. I mam na to liczne dowody:

ZRÓBMY KRÓTKIE PODSUMOWANIE:

Wartość samych bonusów (sprzedawanych osobno) przekracza cenę kursu!