ZOPTYMALIZUJ PROCES REKRUTACJI!

Zacznij korzystać z Giełdy Zleceń Geekwork!

To istna rewolucja w systemie rekrutacji. Delegowanie zadań jeszcze nigdy nie było tak proste!

~ Michał Barczak

Darmowa baza freelancerów!

Czy Twój biznes potrzebuje szybkich i skutecznych rozwiązań? Potrzebujesz oddelegować mniejsze lub większe prace i nie masz komu ich zlecić? Brakuje Ci czasu na przeszukiwanie internetu, by znaleźć odpowiednią osobę?

Skorzystaj z największej darmowej bazy freelancerów w Polsce!

Strefa Geekwork to platforma dostępna dla freelancerów z różnych dziedzin pracy zdalnej. To miejsce, gdzie Twoje przedsiębiorstwo może znaleźć największy talent z całej Polski, w zaledwie kilka kliknięć. Dzięki nam, znalezienie i zatrudnienie ekspertów z różnych specjalizacji staje się nie tylko prostsze, ale także niezwykle opłacalne.

Sprawdź, co potrafią freelancerzy!

Tylko na Giełdzie Zleceń Geekwork masz możliwość napisać ogłoszenie o usłudze, ale też sprawdzić prezentacje freelancerów! Razem z dostępem do Giełdy otrzymasz wejście do części „Portfolio freelancerów”, w której znajdują się wizytówki talentów z całej Polski. Dołączając do Strefy otrzymujesz obie te sekcje w pakiecie! 

Masz możliwość : 

Sprawdź teraz, jak wiele mają do zaoferowania freelancerzy w Strefie Geekwork!

NIE CZEKAJ!

Odkryj przyszłość rekrutacji już dzisiaj. Zyskaj dostęp do specjalistów, którzy.. wezmą na siebie Twój ból i pomogą Twojemu biznesowi osiągnąć nowe wyniki.

Przestań tracić czas i pieniądze na tradycyjne metody rekrutacji. Przekonaj się, jak prosta i opłacalna może być rekrutacja freelancerów.

Zapewniam Cię, że to najlepsza decyzja, jaką podejmiesz w tej dziedzinie. 

Przykładowe zastosowania:

Niezależnie od projektu, giełda zleceń jest idealnym miejscem do znalezienia właściwego specjalisty.

Zaoszczędź czas, pieniądze i energię, korzystając z giełdy zleceń Geekwork już dzisiaj. 

Dołącz do grona przedsiębiorców, którzy odkryli źródło nieograniczonych talentów freelancerskich.

.
Od teraz nie musisz już zatrudniać na etat, aby realizować projekty Twojej firmy!
Zleć zadanie freelancerom, którzy są elastyczni i wykonają je szybciej niż myślisz i to bez zbędnych biurokratycznych obciążeń. Skończ z zatrudnianiem na etat i wynajmowaniem kolejnego biura dla kogoś, komu i tak w ciągu dnia musisz szukać zajęć. Odpuść sobie tygodnie rekrutacji i wdrażania nowych pracowników. Skorzystaj z usługi freelancera i przekonaj się jak prosto i szybko zoptymalizujesz działania w swojej firmie.

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z GIEŁDY ZLECEŃ?

JAK TO DZIAŁA?

KROK 1

Wypełnij krótki formularz i zapisz się na platformę. Wystarczy dosłownie kilka chwil, aby stworzyć konto i zyskać dostęp do giełdy.

KROK 2

Po wypełnieniu formularza przejdź do swojej skrzynki mailowej i aktywuj swoje konto! Dostęp otrzymasz od razu, nie musisz czekać na weryfikację!

KROK 3

Zapomnij o etatach – publikuj ogłoszenia i wyszukuj freelancerów, którzy usprawnią Twój biznes. Rozmawiaj z nimi w prywatnych wiadomościach i publikuj swoje zlecenia!

ZALOGUJ SIĘ ZA DARMO DO GIEŁDY ZLECEŃ, OPUBLIKUJ SWOJĄ OFERTĘ I ZATRUDNIJ SPECJALISTĘ!

.