BARDZO DZIĘKUJĘ ZA TWÓJ ZAPIS!

Wszystko poszło prawidłowo, zostałeś zapisany i będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniu!

Bardzo dziękuje, że jesteś ze mną!

Ale…. to jeszcze nie koniec! 

Jesteś super! I mam dla Ciebie coś W PREZENCIE!

POZNAJ STWORZONĄ PRZEZE MNIE ZAMKNIĘTĄ PLATFORMĘ EDUKACYJNĄ DLA FREELANCERÓW NA KAŻDYM ETAPIE DROGI ZAWODOWEJ!

I jak? Podoba Ci się platforma w środku?
Babcia Irenka mówiła, że fajna:

Kliknij aby powiększyć

W podziękowaniu chciałbym Ci dać dostęp na cały TYDZIEŃ ZA ZŁOTÓWKĘ!

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY PLATFORMY GEEKWORK TO:

Regularne spotkania

Mniej więcej raz na 4-6 tygodni robię dedykowane zamknięte spotkanie, w którym wspólnie pracujemy nad Twoim zarobkiem jako Freelancera.

Kursy

Niedostępne nigdzie indziej dedykowane treści wideo oraz pisemne. Jestem w szczególności dumny z Kursu Tarcza 1000+. Regularnie będą dodawane inne kursy.

Giełda zleceń

Zamknięta giełda, w której codziennie znajdziesz pakiet nowych, aktualnych zleceń z różnych branż oraz możliwość nawiązania współpracy z innymi członkami społeczności.

Wsparcie

Przestrzeń na prowadzenie dyskusji w interesujących nas tematach plus kilka przestrzeni stałych, prowadzonych przez moderatorów. Dostępne sekcje to między innymi wydarzenia, przestrzeń poświęcona sukcesom, #GoGirl.

BONUS 1 - KURS TARCZA 1000+

Dedykowany kurs z konkretnymi zadaniami, który przyda się zarówno początkującym, jak i zaawansowanym freelancerom:

Wartość bonusu: 249 zł

BONUS 2 - TAJNA LISTA

Otrzymasz dostęp do tajnej listy zawierającej:

Wartość bonusu: 199 zł

TO CO? WSKAKUJESZ NA POKŁAD?

Zróbmy krótkie podsumowanie z tego, co możesz zyskać dołączając do naszej wspaniałej platformy edukacyjnej:

Wartość samych bonusów (sprzedawanych osobno) przekracza cenę dostępu do społeczności!

CO ZNAJDZIESZ WEWNĄTRZ PLATFORMY?

Po kilku tygodniach testów i weryfikacji postawiliśmy na:

TWÓRZ Z NAMI WSPANIAŁĄ SPOŁECZNOŚĆ

Z freelancem jest jak z bieganiem. Na początku łatwo się zniechęcić. Sytuacja przedstawia się jednak inaczej, gdy dołączasz do klubu! Ludzie z podobną zajawką, którzy chcą sięgnąć gwiazd, pomogą Ci dotrzeć do mety!

DLACZEGO POTRZEBUJESZ PLATFORMY EDUKACYJNEJ?

Bo samodzielne początki freelancingu mogą być dla Ciebie zbyt trudne.

To tak jak z nauką języka obcego. Jesteś w stanie się go nauczyć samemu, ale zajmie Ci to więcej czasu, a potem i tak będziesz musiał szlifować go w praktyce. Dzięki wsparciu wykwalifikowanego nauczyciela oraz grupy, do której dołączysz, zrobisz większe postępy w szybszym czasie. 

Zrób tak samo z freelancingiem! Dołącz do szerokiego grona freelancerów, do których możesz uderzyć z każdym tematem. Pożegnaj raz na zawsze pytania bez odpowiedzi. Zacznij szybciej zarabiać w internecie. Zrób to naprawdę skutecznie. Jestem pewien, że pokochasz to Comfort Zone.

Ile to ja bym dał, gdyby 15 lat temu istniała taka platforma?! 

Masz na wyciągnięcie ręki dosłownie wszystko, czego potrzeba, by zacząć zarabiać online. Wraz z dołączeniem do platformy zyskujesz nie tylko wsparcie moje, ale również mojego zespołu, który codziennie udostępnia materiały wiedzowe i organizuje wydarzenia, tylko dla zalogowanych użytkowników. Zyskasz od nich dodatkową pomoc niezależnie od tego, na jakim etapie freelancerskim jesteś. Będziesz naprawdę w dobrych rękach. Nikt nie zaopiekuje się Tobą bardziej niż oni. 

Kliknij aby powiększyć

PAMIĘTAJ! Jeśli chcesz osiągnąć naprawdę dobre wyniki, potrzebujesz:

Właśnie dlatego w obrębie społeczności przygotowaliśmy kilka specjalnych oznaczeń i nagród dla:

KLUB 1K

tych, co zaczęli dopiero zarabiać i przekroczyli próg 1k – czyli jeden tysiąc złotych

KLUB 5K

tych, którzy zarabiają już ponad 5k

KLUB 10K

dobrych sprinterów

KLUB 10-SINGLE-K

tych, którzy osiągają KOSMOS jeśli chodzi o ich zarobki w internecie!

KLUB ULTRASÓW

członków programu mentoringowego, którzy chcą od freelancu czegoś więcej!

SKĄD POMYSŁ NA STWORZENIE PLATFORMY DLA FREELANCERÓW?

BRAKOWAŁO MIEJSCA,
W KTÓRYM MOŻNA SIĘ SPOTKAĆ!

Właśnie dlatego chcę zbudować największą, zamkniętą platformę dla ludzi, którzy mają otwarte głowy, chcą pracować zdalnie i rozumieją jak ważne jest dzielenie się wiedzą.

Dla członków tej platformy przygotowałem mnóstwo niespodzianek – od kursu Tarcza 1000+, w którym uczę, jak krok po kroku zacząć, przez wewnętrzne konkursy, aż po dedykowane spotkania i webinary tylko dla członków platformy!

SKORZYSTAJ Z OKRESU PRÓBNEGO

Zdecyduj się już dziś i zajmij miejsce!

Tylko teraz możesz załapać się na tak niską cenę.  Zapisz się i skorzystaj z 7 dniowego okresu próbnego. Zajrzyj do platformy 🙂

Zamknięta platforma dla freelancerów!

Najniższa cena!
39,90 MIESIĘCZNIE
 • 7 dniowy TRIAL ZA 1 ZŁ
 • Dostęp do społeczności
 • Kurs Tarcza 1000+
 • Prywatna giełda zleceń
 • Dostęp do sekcji dedykowanej kobietom
PROMO

Zamknięta platforma dla freelancerów!

Najniższa cena!
399 ROCZNIE
 • 7 dniowy TRIAL ZA 1 ZŁ
 • Dostęp do społeczności
 • Kurs Tarcza 1000+
 • Prywatna giełda zleceń
 • Dostęp do sekcji dedykowanej kobietom
 • BONUS: Krótki kurs o afiliacji!
PROMO

NIE WPUSZCZAMY na platformę osób, które:

ZAPRASZAMY ludzi, którzy chcą się rozwijać, motywować i osiągać swoje cele, takie jak:

To ma być przyjemna przestrzeń dla ludzi o podobnym mindsecie. Dołączenie do społeczności nie gwarantuje, że będę odpowiadał na wszystkie pytania. Bywam tam regularnie, uczę i pomagam wraz z całym moim zespołem. Możesz zadać mi dowolne pytanie, na które postaram się odpowiedzieć.

LUDZIE O NAS

Dalej się zastanawiasz czy warto? Poczytaj kilka opinii.

Opinia e-mail
Czytaj więcej
Cześć Michał!
Mam już drugie zlecenie! Co prawda zaczęło się od tego, że bardzo źle wyceniłem pierwsze. Zaproponowałem zdecydowanie za małą kwotę, dzięki czemu w gruncie rzeczy otrzymałem zlecenie, ale każdy uczy się na błędach. Pierwsze zlecenie miałem na kwotę 60 zł (53 na konto po odliczeniu prowizji z Useme). Drugie już mam na kwotę 120 zł od tego samego klienta. W dodatku pieniądze za pierwsze zlecenie już wpłynęły na konto! Jeżeli współpraca z klientem się utrzyma, to istnieje szansa na jakieś 1000 zł miesięcznie. Oczywiście nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu, ale jestem dobrej myśli. Bardzo Ci dziękuje za napędzanie do działania! Oby tak dalej!
Opinia e-mail
Czytaj więcej
A więc dzięki tobie i kursowi właśnie zarobiłam pierwsze 400 zł. Fakt od 3 różnych "pracodawców", ale jednak. Postanowiłam iść Twoimi radami i powalczyć o klienta. Z jednym nawet negocjuje współpracę długoterminową. Będę prowadzić fp dla lokalnego stolarza oraz dla innego wprowadzać zamówienia w komputer L. Także dziękuję za pokierowanie i nakierowanie. Kasa mocno podreperuje budżet, tym bardziej że nie muszę poświęcać pracy większości dnia.Pozdrawiam z magicznego Podlasia.
Messenger
Czytaj więcej
Hej, chciałam tylko napisać, że brałam udział w twoim kursie i aktualnie pracuje zdalnie i zarabiam bardzo fajnie, a pracuje max 3h dziennie! Szok, nie odczuwam pracy, a zarabiam więcej niż na etacie. Dziękuję.
Opinia e-mail
Czytaj więcej
Za Twoją namową zaczęłam działać także z korepetycjami online. Jest to naprawdę dobra alternatywa! Bywają dni gdzie w 100% mam tylko zajęcia online. Dla mnie to niesamowita wygoda, bo mogę w domu siedzieć i na spokojnie wszystko ogarniać, a także zapisuje notatki, dzięki czemu mam stały podgląd. Jest to na tyle dochodowy biznes, że za niedługo będę zakładać swój własny. Zaufanie rodziców i uczniów przerosło moje oczekiwania i naprawdę się tego nie spodziewałam, ale jestem bardzo dumna z tego, co udało mi się osiągnąć, oczywiście dzięki temu, że dostałam od Ciebie dobrego kopa na początek 😀
Opinia e-mail
Czytaj więcej
Cześć Michał, czas na małe podsumowanie. Ogromny sukces. Chciałem sprawdzić, czy uda mi się zarobić na Excelu (robię takie skomplikowane pliki, obliczenia, automatyzuję). Udało mi się - 452 zł w 3 tygodnie (1 zlecenie!!!) Mało? Bardzo mało. Da się? No pewnie, że się da! Wycena — do poprawy. Czas, jaki na to potrzebuję — do poprawy, ale da się — i o to mi chodziło. 🙂 Dla mnie to kamień milowy. Brnę w ten temat dalej. I najważniejsze — dzięki Michał. To w sumie dzięki temu wyzwaniu zmotywowałem się, żeby coś z tym zrobić.
Opinia e-mail
Czytaj więcej
Hej Michał! Fajnie, że poleciłeś stronę freelancer.com, gdzie wysłałem ofertę na tłumaczenie i klient od razu się odezwał, dając mi pokaźny kawałek pracy za pokaźne wynagrodzenie. Może nawet będzie z tego jakaś dłuższa współpraca, dlatego chciałbym Ci podziękować, bo bez tego bym na to nie trafił. Ale jedna sprawa, która mnie zaskoczyła: klient chciał tłumaczenia z angielskiego na polski, a prawie wszyscy oferenci byli z Indii czy Bangladeszu, gdzie nawet nie ukrywali, że używają oprogramowania do tłumaczenia. Wydaje mi się to pójściem na łatwiznę, a klient chyba faktycznie chce, żeby freelancer jednak pochylił się nad zadaniem, które zleci. Jeszcze raz dzięki.
Opinia e-mail
Czytaj więcej
Kurczę, kupując Twoją książkę kilka dni temu, myślałam sobie "kilkadziesiąt złotych - majątku nie stracę", a tu już jestem w fazie rozwojowej pierwszego projektu wartego 600-1000 zł. Muszę przyznać, że Twoja książka wchodzi na ambicje 🙂
Opinia e-mail
Czytaj więcej
Cześć! Piszę, żeby pochwalić się moim pierwszym zleceniem! Nawiązałam dzisiaj stałą współpracę z pewną firmą i z pierwszego zlecenia, które właśnie wykonuję, spodziewam się 1900 zł brutto!. Praca polega na wpisaniu w excela cech kilkuset produktów tej firmy. To moje pierwsze zlecenie, a już taka kwota. Bardzo dziękuję za wszystkie maile, są bardzo przydatne i wiele z nich wyniosłam. Zaczęłam też coś tam czytać na temat PIT-ów, netto, brutto i form rozliczeń, żeby ogarniać te tematy. Jeszcze raz bardzo dziękuję! Jestem niezwykle wdzięczna za ten kurs i twoją pomoc.
Opinia e-mail
Czytaj więcej
Powiem w skrócie. Do Michała przyszedłem jako Freelancer przez wielkie F, choć tylko z pisma. Co prawda miałem już rozwinięte 2 marki, ale bardzo szybko przekonałem się, jak wiele podstaw marketingu i rozwijania firm mi brakuje. Bang! Skorzystałem z programu mentoringowego Michała wraz z pakietem szkoleń i przeniosłem swoje działalności na inną planetę. Chcesz się nauczyć zarabiać? Dołącz do społeczności Michała!
Poprzedni
Następny

Opinie pochodzą od klientów, którzy używali produktu lub go nabyli. Przedstawiamy wybrane opinie, które są weryfikowane i publikowane zgodnie z regulaminem strony internetowej. 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Nie musisz niczego dodatkowego kupować lub w nic inwestować. 

Musisz jednak poświęcić swój czas – nauczyć się realizować konkretne usługi oraz sposobów na pozyskiwanie klientów. 

Dzięki wsparciu naszej społeczności będzie Ci łatwiej.

Uczę krok po kroku, jak zbudować biznes oparty na usługach freelancerskich. W trakcie kursu pokażę Ci różne zawody, z których możesz wybrać coś dla siebie.

Poza tym, masz dostęp do cotygodniowych konsultacji, w ramach których możemy wspólnie przedyskutować Twoje pomysły.

W ramach kursów asynchronicznych otrzymasz ode mnie kilka lekcji wyjaśniających, jak działać w różnych branżach – od cold callingu, przez giełdy zleceń, po delegowanie procesu sprzedaży przy wykorzystaniu programów partnerskich. 

Pokażę Ci, jak znaleźć klienta, jak sprzedać mu Twoją usługę i jak ją mądrze zrealizować.

Raczej nie. Oczywiście część usług da się realizować na telefonie, ale podstawowym narzędziem pracy pozostaje komputer z dostępem do internetu. 

Pamiętaj – to jak z bieganiem.

Dam Ci wiedzę i specjalnie skrojony dla Ciebie program, ale to od Ciebie zależy, czy ruszysz z miejsca i zaczniesz działać. Nikt nie zrobi tego za Ciebie. 

Być może popełniałeś błędy początkującego. 

Przez moje kursy i szkolenia przeszło kilka tysięcy ludzi – posiadam więc praktyczną wiedzę nie tylko ze swojego doświadczenia, ale korzystam też z wiedzy całej naszej społeczności. Na całym świecie miliony ludzi pracują zdalnie. Dlaczego Tobie nie miałoby się udać?

Rozumiem. W sieci jest sporo oszustów, którzy przedstawiają MLM czy inne bagno jako biznes online. 

W ramach programu uczę konkretnego zawodu. Prowadzenia własnego biznesu online. Nie będę udawać, że to szybka i łatwa kasa. To zwyczajna praca i jak każdej, trzeba się jej nauczyć.

Każdy kiedyś zaczynał. Podobnie jak w bieganiu  – żeby osiągnąć sukces, potrzebujesz planu, motywacji, wsparcia i konkretnego celu. 

Dokładnie to dostaniesz w ramach naszego programu. 

Oczywiście. Prowadzę legalną działalność w Polsce. 

Przy zamówieniu otrzymasz możliwość podania danych do faktury.