PRZESTAŃ MARZYĆ I ZACZNIJ ZARABIAĆ PIENIĄDZE

BIZNES NA ŻĄDANIE

DEDYKOWANY WEBINAR ZA DARMO.

Od 2013 pomagam ludziom stworzyć swój własny zdalny biznes.

Program “biznes na żądanie” to kumulacja wszystkiego czego nauczyłem się przez lata prowadzenia własnej działalności. Szczegółowo projektowany kurs, który zawiera wszystko czego możesz potrzebować, aby zbudować swój pierwszy zdalny biznes. Czerpiąc z mojego doświadczenia jako właściciela całkowicie zdalnej agencji generującej ponad sześć cyfr rocznie, a także korzystając z doświadczenia mojego zespołu stworzyliśmy dedykowany program, który pomoże Ci zbudować Twój własny, stabilny biznes online, oparty na usługach. 

Tworząc program “biznes na żądanie” mam jasny cel:

Sprawić, aby każdy mógł w jak najłatwiejszy i najbardziej przystępny sposób, w zaledwie 90 dni, założyć i rozwijać swój własny, mały biznes generujący wielokrotnie więcej pieniędzy niż na etacie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ PODCZAS DARMOWEGO WEBINARU!

PROWADZĄCY 

Michał Barczak – jestem CEO butikowej agencji marketingowej specjalizującej się w obsłudze reklamowej e-commerce. Seryjnym przedsiębiorcą, ale przede wszystkim freelancerem, który z pasją pracuje z domu już od 15 roku życia. Prowadzę również fundację, która pomaga nauczyć się pracować zdalnie z domu osobom wykluczonym społecznie.

Od kilku lat na moim blogu uczę innych, JAK ZNALEŹĆ LEGALNĄ pracę przez Internet. Jestem autorem między innymi książki “Od zera do freelancera” oraz kursu Wyzwanie500+, z których łącznie skorzystało już ponad 37 000 osób!