SKOŃCZ Z MARZENIAMI I
ZACZNIJ GENEROWAĆ DOCHÓD
JUŻ TERAZ!

SPONTANICZNA PRACA CZY STABILNY BIZNES?

DEDYKOWANY WEBINAR ZA DARMO

Biznes na żądanie - Twój klucz do sukcesu online!

Pomyśl przez chwilę o podróżniku, który znalazł się w niezbadanej dżungli. Ma przed sobą dwie ścieżki: jedną, która prowadzi przez gęsty i nieznany teren oraz drugą, która jest wydeptana i bardziej widoczna. Którą z dróg wybrałbyś na jego miejscu?

Pewnie tę drugą – już na pierwszy rzut oka wygląda bezpieczniej!

Podobnie jest podczas budowania własnej działalności. Możesz zrobić wszystko sam, tak jak podróżnik idący zarośniętą ścieżką we mgle. Jednak bardzo dużo wtedy ryzykujesz. Nie tylko tracisz czas i środki, ale również narażasz się na spore niebezpieczeństwo. Co lepiej zrobić? 

Ucz się od innych! Wybierz drogę, która jest już wydeptana, w dodatku przez ludzi – których doprowadziła do prawdziwego sukcesu! 

Taki sukces czeka również na Ciebie!

Co musisz wiedzieć, chcąc osiągnąć powodzenie w biznesie online?

Potrzebujesz programu, który poprowadzi Cię za rękę w budowaniu własnej działalności opartej na usługach.

Zapraszam Cię serdecznie do skorzystania z webinaru, podczas którego pokażę Ci jak zbudować działający biznes online. 

Opowiem Ci o drodze, którą sam niejako wydeptałem, aby dojść tu gdzie jestem. Czerpiąc z mojego doświadczenia jako właściciela całkowicie zdalnej agencji generującej ponad sześć cyfr rocznie, a także korzystając z doświadczenia mojego zespołu, stworzyłem dedykowany program, który pomoże Ci zbudować Twój własny, stabilny biznes online, oparty na usługach. 

Prowadząc program “biznes na żądanie” mam jasny cel:

Sprawić, aby każdy mógł w jak najłatwiejszy i najbardziej przystępny sposób, w zaledwie 90 dni, założyć i rozwijać swój własny, mały biznes generujący wielokrotnie więcej pieniędzy niż na etacie.

ZAPISZ SIĘ TUTAJ:

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ PODCZAS DARMOWEGO WEBINARU!

PROWADZĄCY 

Cześć, jestem Michał 🙂
 

Jestem CEO butikowej agencji marketingowej specjalizującej się w obsłudze reklamowej e-commerce, seryjnym przedsiębiorcą, ale przede wszystkim freelancerem, który z pasją pracuje z domu już od 15 roku życia. Prowadzę również fundację, która pomaga nauczyć się pracować zdalnie z domu osobom wykluczonym społecznie.

Od kilku lat na moim blogu uczę innych, JAK ZNALEŹĆ LEGALNĄ pracę przez Internet. Jestem autorem między innymi książki “Od zera do freelancera” oraz kursu Wyzwanie500+, z których łącznie skorzystało już ponad 37 000 osób!

Od 2013 pomagam ludziom zbudować od podstaw ich własny, dobrze prosperujący biznes online. Uczę ich również znaleźć dodatkową pracę przez internet. Napisałem na ten temat dziesiątki artykułów i wpisów gościnnych, ale również książki i profesjonalne kursy. 
Teraz przygotowałem specjalny webinar, w którym przedstawiam sprawdzony przez siebie sposób, na zbudowanie własnego biznesu online!