JEDYNA TAKA KSIĄŻKA NA RYNKU!

Bądź wśród pierwszych, którzy otrzymają receptę na niezależność finansową i swój własny biznes na żądanie!

Czy marzysz o niezależności zawodowej?

O własnym biznesie, który pozwoli Ci pracować na swoich warunkach, bez ograniczeń czasowych i geograficznych?

Jeśli tak, to właśnie dla Ciebie przygotowuję mój nowy projekt!

Już niedługo przedstawię Ci wyjątkową i przełomową książkę, która odsłoni tajemnice budowania biznesu online. Zapomnij o standardowych poradnikach! Książka, którą właśnie piszę to nie zbiór suchych informacji, tylko ekscytująca i inspirująca podróż w świat przedsiębiorczości, w której pokażę Ci, że sukces to nie mit, ale realny cel do osiągnięcia! Wszystko w formie ciekawej i przejmującej powieści o Adamie i Kornelu – postaciom, której nadają tej historii epicki klimat. 

CZEŚĆ!

JESTEM MICHAŁ!

Od mniej więcej 15 roku życia pracuję zdalnie przez większość czasu traktując to jako dodatkową pracę. Praca jako freelancer dała mi niesamowite możliwości!

Dzięki temu, że pracuję na swoich zasadach, mogłem zbudować dom w Borach Tucholskich i zamieszkać w lesie. Daleko od ludzi. Oprócz tego mogę podróżować i pracować wtedy, kiedy chcę i jak chce. Mogę pracować z dowolnego miejsca – wystarczy mi tylko laptop! 

Od kilku lat na moim blogu uczę innych,
JAK ZNALEŹĆ LEGALNĄ pracę przez Internet. Jestem autorem między innymi książki “Od zera do freelancera” oraz kursów Wyzwanie 500+ i jego nowej wersji Tarcza 1000+, z których łącznie skorzystało już ponad 37 000 osób! I wielu z nich pracuje zdalnie, ale…

Szukając wiedzy o pracy przez internet, natknąłeś się prawdopodobnie na takie hasła jak:

Nie przeczę. Niektóre z nich mogą stanowić źródło potencjalnych dodatkowych dochodów.

Jednak w większości przypadków stanowią pułapkę, przez którą potencjalnie nie tylko stracisz pieniądze, ale też bardzo się zniechęcisz. W mojej prywatnej opinii – większość powyższych nosi znamiona hazardu.

NIE TAK ZARABIA SIĘ LEGALNE PIENIĄDZE W INTERNECIE!

Moje doświadczenie nauczyło mnie, że skuteczne i sensowne zarabianie pieniędzy online, wymaga ciężkiej pracy, uczciwości i cierpliwości. To nie jest droga na skróty ani łatwe rozwiązanie, ale jeśli podejdziesz do tego z determinacją i zaufaniem, możesz osiągnąć znakomite wyniki. 

Wszystko, co jest Ci do tego potrzebne, znajdziesz w mojej nowej kurso-powieści!

POWÓD

DLACZEGO NAPISAŁEŚ TĘ KSIĄŻKĘ?

Po pierwsze, z myślą o Tobie – przez wiele lat pomagałem różnym ludziom w znalezieniu pracy przez internet. Napisałem wiele artykułów, wpisów gościnnych, kursów, książek i e-booków, ale wciąż dostrzegam pewne powtarzające się problemy. Rynek stale się zmienia, wymaga elastyczności i dostosowania się do zmian.

Po drugie, mam dość oszustów, którzy obiecują złote góry, jednocześnie oszukując osoby, które już i tak mają trudności. Odebranie  50 telefonów w związku z oszustwem dotyczącym składania długopisów pokazuje, że niektórzy ludzie potrzebują szczegółowego przewodnika krok po kroku, aby nigdzie się nie naciąć.

Mając na uwadze doświadczenie i wiedzę, postanowiłem zebrać wszystko w jednym miejscu – w formie ciekawej kurso-książki i powieści. Ta książka to rezultat lat doświadczenia i pracy, którą chcę podzielić się z Tobą, abyś również mógł odnieść sukces w biznesie online. Moim celem jest udostępnienie Ci kompletnego przewodnika, który pomoże Ci zbudować solidny biznes online. 

IDEA

JAKA JEST GŁÓWNA IDEA KSIĄŻKI?

Najważniejszym celem, jaki mi przyświeca, jest przekazanie Ci sprawdzonych strategii, które będą turbo praktyczne, w bardzo ciekawy, wciągający sposób! Jestem tak podekscytowany tworzeniem tego dzieła, że aż sam nie mogę doczekać się końcówki!

Postacie, które poznasz – Adam i Kornel – to świetni goście. Każdy etap ich podróży będzie okazją do przyswojenia sobie praktycznych wskazówek, które możesz wdrożyć od razu. Gdy już dorwiesz się do czytania, uważnie ich obserwuj! Wspólnie z nimi nauczysz się, jak przekształcić marzenia w działania, wyzwolić pełen potencjał swojego pomysłu i skonstruować stabilną pozycję na rynku online! 

Zapewniam Cię – niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z biznesem, czy szukasz sposobów na wzmocnienie istniejącej już firmy, ta książka będzie dla Ciebie! 

WARTOŚĆ

CZEGO SIĘ Z NIEJ NAUCZYSZ?

Przede wszystkim tego, jak zbudować niezależny biznes online, totalnie od podstaw!

Wszystkie zagadnienia, które pojawiają się na początku prowadzenia własnego biznesu, czyli:

będą głównym tematem tej nowej kurso-powieści.

Przy jej tworzeniu najbardziej zależy mi na tym, abyś uniknął błędów i od początku działał celowo.

Wszystko, czego w tym temacie potrzebujesz, znajdziesz w mojej nowej książce. To praktyczne wskazówki, tipy, a nawet zadania, które pomogą Ci zabrać się profesjonalnie do budowania biznesu tak, aby raz a dobrze przejść przez cały ten proces.

Jestem pewien, że Ci się spodoba!

NIE ZWLEKAJ! JEŚLI CHCESZ UZYSKAĆ TĘ NAJNOWSZĄ KURSO-KSIĄŻKĘ PIERWSZY, ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ OCZEKUJĄCYCH ->