Produktywność
start!

POBIERZ cAŁKOWICIE ZA DARMO NARZĘDZIA, KTÓRE POMOGĄ cI W tWOJEJ PRODUKTYWNOŚCI!

jAK PLANOWAĆ TYDZIEŃ?

Jak znaleźć czas przy

jego braku?

jAK WYZNACZAĆ CELE?

POBIERZ BEZPŁATNY E-BOOK!

Opinie czytelników
“Nie jestem wielkim fanem produktywności, ale po przeczytaniu e-booka Michała stwierdziłem, że mam w sobie trochę z lenia! Nie lubię leni, więc wziąłem sobie do serca parę cennych wskazówek, które znalazłem w jego publikacji. Jeżeli nie potrafisz wziąć się do roboty to ten e-book jest koniecznie dla Ciebie. Wystarczy wdrożyć 2-3 proste rady i zobaczysz efekty 🙂” Oskar Rak

Facebook

“Temat produktywności to niekończąca się opowieść. Masa książek, materiałów, blogów. Czasem jedyne, czego można się po nich spodziewać to niestrawność. Książka Michała upraszcza sprawę produktywności do minimum, jest lekkostrawna. Najlepsze metody zebrane w jednym miejscu. Wyłącznie rzeczy, które działają, bez ideologicznej otoczki. To książka, którą się pochłania i chętnie do niej wraca po więcej.” Tomasz Bijok

Facebook

„To jedna z tych książek, które mogą Cię zmotywować do działania. A jeśli nie tylko ją przeczytasz, ale naprawdę wdrożysz wskazówki Michała, w Twoim życiu mogą pojawić się zmiany, jakich oczekujesz. Książka napisana z humorem, duży plus za historie, które ilustrują kolejne sposoby zabijania w sobie lenia.
W jednym przypadku tylko muszę się z Michałem nie zgodzić: pierogi ruskie nie mają wrogów? No hello, przecież to pierogi z farszem z ziemniaków! 🙂 Jeśli chcesz wiedzieć, co pierogi mają wspólnego z produktywnością, to sięgnij po „Zabić lenia!”.”

Agnieszka Skupieńska

Facebook

O AUTORZE

Cześć! Nazywam się Michał Barczak, założyłem 3 rentowne firmy, i staram się pracować około 6 godzin dziennie.

W międzyczasie miałem okazję kilka tygodni pracować zdalnie na Filipinach. Czytam średnio 100 książek rocznie, zbudowałem bloga, którego odwiedza 75 000 ludzi każdego miesiąca. W ciągu ostatnich trzech lat schudłem 20 kg (i przytyłem 25!), przebiegłem półmaraton i nauczyłem się dwóch języków (w tym angielskiego i polskiego języka migowego). 

Było to możliwe wyłącznie dzięki odpowiednim metodom zarządzania sobą w czasie.

Dziś chcę się z Tobą podzielić tą wiedzą i odpowiednimi narzędziami.

O AUTORZE

Cześć! Nazywam się Michał Barczak, założyłem 3 rentowne firmy, pracując około 6 godzin dziennie.

W międzyczasie miałem okazję kilka tygodni pracować zdalnie na Filipinach. Czytam średnio 112 książek rocznie, zbudowałem bloga, którego odwiedza 60 000 ludzi każdego miesiąca. W ciągu ostatnich trzech lat schudłem 20 kg, przebiegłem półmaraton i nauczyłem się dwóch języków (w tym zostałem tłumaczem języka migowego).

Było to możliwe wyłącznie dzięki odpowiednim metodom zarządzania sobą w czasie.

Dziś chcę się z Tobą podzielić tą wiedzą.

czas odzyskany
Nauczysz się jak z niego mądrze korzystać, aby Ci nigdy go nie zabrakło.
Ścieżka rozwoju
Leń siedzi w każdym z nas. Krok po kroku pokażę Ci, jak się z nim rozstać.
Zarabiaj na tym
Zdobędziesz realne i pożądane umiejętności, które przekujesz w swój zysk.

To cO? ZACZYNAMY DZIAŁAĆ?

Gdy dopiszesz się do bazy, uzyskasz wgląd w kulisy powstającego kursu o produktywności. Otrzymasz już teraz darmowe narzędzia umożliwiające lepsze zaplanowanie tygodnia i lepsze śledzenie swoich postępów. 

to jedyna taka okazja!

   

Ciągle brakuje Ci czasu?
Zyskaj dodatkowe godziny
Pobierz darmowe narzędzia, które nauczą Cię produktywności!
POBIERZ NARZĘDZIA
close-link