ZARABIAJ ZDALNIE Z AI - KURS KROK PO KROKU!

Gwarantuję Ci, że możesz zarabiać zdalnie i usprawnić swoją pracę dzięki narzędziom AI nawet bez wcześniejszego doświadczenia!

CHCESZ RZUCIĆ ETAT I ZACZĄĆ PRACOWAĆ ZDALNIE? A MOŻE JUŻ TO ROBISZ, ALE CHCESZ WSKOCZYĆ NA WYŻSZY POZIOM?

Czy i Ty masz już dość pracy na etacie, nieznośnego szefa i nieprzyjaznych współpracowników oraz męczącego wyścigu szczurów, a jedyne, o czym marzysz to praca zdalna na własnych zasadach?

A może jesteś już freelancerem, ale chcesz uwolnić się od powtarzalnych zadań i być w stanie obsługiwać wielu klientów na raz?

Jeśli należysz do tej pierwszej grupy, niewykluczone, że paraliżuje Cię sama myśl o diametralnej zmianie stylu dotychczasowego zatrudnienia przy braku doświadczenia w pracy zdalnej. Prawdopodobnie nie wiesz, od czego zacząć, w gąszczu branż freelancerskich. Z kolei jeśli jesteś już freelancerem – może gubisz się w nowinkach technologicznych oraz brakuje Ci wsparcia i motywacji w rozwoju?

Dzięki mojemu kursowi nauczysz się korzystać z narzędzi AI w konkretnych niszach pracy zdalnej, nawet, jeśli nigdy wcześniej nie pracowałeś jako freelancer – zaczniesz zarabiać zdalnie na własnych zasadach! Ten kurs pomoże Ci także zrewolucjonizować i usprawnić swoją pracę na freelansie, dzięki czemu zarobisz więcej, pracując szybciej i mniej!

ZACZNIJ W KILKA DNI ZARABIAĆ DZIĘKI AI WIĘCEJ, NIŻ WYCIĄGASZ NA ETACIE. BEZ DOŚWIADCZENIA!

CZEŚĆ!

JESTEM MICHAŁ!

Od mniej więcej 15 roku życia pracuję zdalnie przez większość czasu traktując to jako dodatkową pracę. Freelancing dał mi niesamowite możliwości!

Dzięki temu, że pracuję na swoich zasadach, mogłem zbudować dom w Borach Tucholskich i zamieszkać w lesie. Daleko od ludzi. Oprócz tego mogę podróżować i pracować wtedy, kiedy chcę i jak chce. Mogę pracować z dowolnego miejsca na ziemi – wystarczy mi tylko laptop! 

Od kilku lat na moim blogu uczę innych, JAK ZNALEŹĆ LEGALNĄ pracę przez Internet. Jestem autorem między innymi książki “Od zera do freelancera” oraz kursów Wyzwanie 500+ i jego nowej wersji Tarcza 1000+, z których łącznie skorzystało już ponad 37 000 osób! I wielu z nich pracuje zdalnie! Stworzyłem również PLATFORMĘ EDUKACYJNĄ, na której freelancerzy na różnym poziomie rozwoju zawodowego doskonalą swoje umiejętności.

Teraz specjalnie z myślą o Tobie stworzyłem kurs „ZARABIAJ ZDALNIE Z AI”, bo wiem, jak wielki potencjał drzemie w narzędziach sztucznej inteligencji. Wystarczy tylko się z nimi zapoznać, by zacząć zarabiać online na własnych zasadach!

2024 TO ROK SZTUCZNEJ INTELIGENCJI

NA CO CI TO WSZYSTKO?

Pokonaj strach i oswój AI!

Pewnie nie raz słyszałeś, że „AI zabierze nam pracę”, zastąpi człowieka na jego stanowisku, pozbawi utrzymania. Ale to nieprawda!

Wystarczy potraktować AI jako NARZĘDZIE, a nie konkurencję! Strach ma wielkie oczy, wszystko, co nieznane wzbudza w nas niepokój… Ale wystarczy oswoić się z tematem sztucznej inteligencji, by przekonać się, jak wielkie daje możliwości we freelansie!

Poświęciłem setki godzin na zgłębienie wiedzy na temat narzędzi AI w kontekście pracy zdalnej. Metodą prób i błędów uczyłem się każdego z nich, odkrywałem ich mocne strony, sprawdzałem, w jakich niszach freelancerskich się sprawdzą.

Zaoszczędź czas - to wiedza podana na tacy!

Dzięki kursowi zaoszczędzisz czas na zgłębianiu wiedzy o poszczególnych branżach freelancerskich i narzędziach AI, oszczędzisz sobie frustracji, nie będziesz musiał popełniać błędów, które ja popełniłem w procesie uczenia się.

Otrzymasz w pełni dopracowany, profesjonalny zestaw lekcji, które krok po kroku zaczną zbliżać Cię do wolności zawodowej i efektywnej pracy zdalnej na własnych zasadach.

Poniżej zobaczysz, jaką wiedzę zdobędziesz w poszczególnych fazach kursu.

TERAZ Z TĄ UPORZĄDKOWANĄ WIEDZĄ W FORMIE KURSU PRZYCHODZĘ WŁAŚNIE DO CIEBIE!
SZCZEGÓŁY KURSU

ZOBACZ, CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU:

FAZA I
Budujemy fundamenty

Zaczniemy od podstaw. Z tej sekcji dowiesz się:

FAZA II
Tworzenie i automatyzowanie

W tych lekcjach skupimy się bezpośrednio na obsłudze różnych narzędzi AI oraz możliwościach, które dają. Dowiesz się między innymi:

FAZA III
Zaczynamy zarabiać

W tym module wytłumaczę Ci:

FAZA IV
Bądź SMART

W tej części skupimy się na:

ALE TO JESZCZE NIE WSZYSTKO! W BONUSIE OTRZYMASZ:

BONUS 1
LISTA PONAD 100 NARZĘDZI AI

Wartość bonusu: 197 zł

BONUS 2
TARCZA 1000+

Dedykowany kurs z konkretnymi zadaniami, który przyda się zarówno początkującym, jak i zaawansowanym freelancerom:

Wartość bonusu: 297 zł

BONUS 3
CHAT AI NA STREFIE

Dostęp do chatu, na którym będziesz mieć kontakt z setkami osób zainteresowanych tematem AI w pracy zdalnej. Możesz zadawać pytania, dzielić się spostrzeżeniami i doświadczeniami.

Wartość bonusu: 47 zł

BONUS 4
WYSZUKIWARKA NARZĘDZI AI

Wartość bonusu: 47 zł

MASZ JESZCZE WĄTPLIWOŚCI? ZASTANAWIASZ SIĘ, CZY TEN KURS JEST DLA CIEBIE?

Tak, jest dla Ciebie, jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się nad chociaż jednym, z poniższych pytań:

Z jakich narzędzi AI korzystać, by tworzyć:

Wartość samych bonusów (sprzedawanych osobno) przekracza cenę kursu!

TO CO? ŁAPIESZ OKAZJĘ?

TYLKO TERAZ ZAPŁACISZ 489 zł →

TO MNIEJ, NIŻ:

PODSUMUJMY. W PAKIECIE OTRZYMASZ:

Mój cel:

Sprawić, aby każdy, kto marzy o pracy zdalnej, w szybkim tempie odnalazł swoją niszę i zaczął wykorzystywać narzędzia AI, by zarabiać więcej w krótszym czasie.

Zaraz po złożeniu zamówienia automatycznie otrzymasz dostęp do platformy z kursem i bonusów. Nie czekasz na żadnego kuriera, jeszcze dziś możesz zacząć naukę i zgłębiać tajniki narzędzi AI! Dosłownie za kilka minut staniesz się posiadaczem kursu, który pomoże Ci oswoić się ze sztuczną inteligencją i dzięki niej zacząć zarabiać online w sprytny i efektywny sposób – lepiej, niż na etacie!

Nie zwlekaj – skorzystaj z oferty i zacznij stabilną pracę zdalną z narzędziami AI na własnych zasadach!

TO JAK? IDZIESZ PO WOLNOŚĆ ZAWODOWĄ?