ZARABIAJ ONLINE DZIĘKI SZTUCZNEJ INTELIGENCJI!
POZNAJ MOŻLIWOŚCI I NARZĘDZIA

WYDARZENIE DOSTĘPNE LIVE!
27 LUTEGO 2024 o 19:00

Zarabianie online jeszcze nigdy nie było tak proste!

Chciałbyś korzystać z AI, ale się boisz? Brakuje Ci wiedzy? Nie wiesz jakie narzędzie wybrać i jak pisać prompty? No właśnie, i co to są prompty? No i wreszcie, czy chciałbyś poznać sprawdzone sposoby na zarabianie przy użyciu AI? 

Weź udział w moim webinarze i…

uporządkuj w głowie temat sztucznej inteligencji. Poznaj 4 konkretne sposoby na to, jak ją wykorzystać do zarabiania w Internecie. Wytłumaczę Ci po ludzku, jak dzięki niej możesz zacząć zarabiać, nawet bez doświadczenia. 

Odkryjesz, jak dzięki korzystaniu z AI możesz zacząć pracować między innymi jako: 

.

Dowiesz się też jak szybko i łatwo:

Poznasz też 1 bonusowy, bajerancki sposób na zarabianie! Ale to niespodzianka.​

Na temat sztucznej inteligencji powstało już baardzo dużo materiałów. Zauważyłem, że wiele osób potrzebuje informacji dosłownie w pigułce. Dlatego właśnie przygotowałem ten webinar. Jasno, przejrzyście i krok po kroku wyjaśnię Ci wszystko, czego potrzebujesz, by zaprzyjaźnić się z AI oraz dzięki niej zarabiać i tak jak ja, wykonywać pracę z dowolnego miejsca na świecie.

Mój webinar nie pozostawi Ci żadnych wątpliwości. A nawet gdybyś jakieś miał, będziesz mógł je rozwiać podczas sekcji Q&A! Tuż po zakończonym szkoleniu będziesz gotowy do obrania swojej nowej drogi zawodowej, bez zbędnych ceregieli. 

CZEŚĆ!

JESTEM MICHAŁ!

Trener personalny freelancerów.

Dzięki temu, że pracuję na swoich zasadach, mogłem zbudować dom w Borach Tucholskich i zamieszkać w lesie. Daleko od ludzi. Oprócz tego mogę podróżować i pracować wtedy, kiedy chcę i jak chce. Mogę pracować z dowolnego miejsca – wystarczy mi tylko laptop! 

Od kilkunastu lat na moim blogu uczę innych, JAK ZNALEŹĆ LEGALNĄ pracę przez Internet. Jestem doświadczonym ekspertem oraz autorem między innymi książki “Od zera do freelancera” oraz kursów Wyzwanie 500+ i jego nowej wersji Tarcza 1000+, które pomagają zarobić pierwsze pieniądze online.

Z moich szkoleń łącznie skorzystało już ponad 37 000 osób! Chętnie podzielę się z Tobą wiedzą, doświadczeniem i praktyką w pracy zdalnej. Przygotowałem totalną mieszankę wybuchową, która jestem pewien, będzie game changerem w Twojej pracy zdalnej.

 

DLA KOGO JEST WEBINAR?

DLA TYCH, KTÓRZY SZUKAJĄ SPOSOBU NA ZARABIANIE ONLINE

PRZYJDŹ I DOWIEDZ SIĘ 👇🏼

DLA FREELANCERÓW, KTÓRZY CHCĄ USPRAWNIĆ SWOJĄ PRACĘ

PRZYJDŹ I DOWIEDZ SIĘ 👇🏼

GK_Images_LP_II_v01.webp

ALE CZY JA DAM RADĘ?

Jeśli zarabianie z wykorzystaniem AI wydaje Ci się trudne do osiągnięcia, to zerknij na 3 poniższe punkty. Aby zacząć zarabiać z AI, wystarczą Ci:

  • chęć do nauki (bez obaw, będziesz miał trenera u boku);
  • umiejętność jasnego wyrażania swoich myśli
  • podstawowa obsługa komputera lub tabletu. 

Jak widzisz, każdy ma możliwość załapać zasady działania AI. Kiedy już je poznasz, zobaczysz jak łatwo i przyjemnie można dzięki niej zarabiać zdalnie. AI nie tylko pomoże Ci rozpocząć pracę online, ale również przyspieszy ją i usprawni wiele procesów. To totalny must have dla wszystkich, którzy chcą pracować w Internecie. 

Pamiętaj, technologia idzie do przodu. Prędzej czy później, temat sztucznej inteligencji znajdzie Cię w pracy zdalnej czy tego chcesz, czy nie, więc skoro masz możliwość, poznaj ten świat od podszewki już teraz i wyprzedź konkurencję

Tylko uważaj, ten temat naprawdę wciąga. Jeszcze tego nie wiesz, ale przed Tobą nie tylko praca zdalna, ale i pasjonujące hobby! Jestem pewien, że pierwsze wygenerowane przez Ciebie treści sprawią Ci ogromną frajdę i zainspirują do tworzenia coraz to nowych rzeczy, nawet całych gotowych produktów cyfrowych! 

DOWIEDZ SIĘ, JAK ZASTOSOWANIE SZTUCZNEJ INTELIGENCJI, POZWOLI CI ZDOBYĆ PRZEWAGĘ NAD KONKURENCJĄ!

JESTEŚ GOTOWY NA NAUKĘ?

Zapomnij o nudnych i niezrozumiałych wykładach. Jestem miłośnikiem prostego przekazywania informacji. Podczas najnowszego webinaru otrzymasz więc ode mnie gotowe i wyraźne instrukcje, które możesz wdrożyć od razu, oszczędzając przy tym swój czas i energię.

To nie będą suche informacje. Przygotowane przeze mnie treści naprawdę pozwolą Ci rozjaśnić sobie ten temat tak, byś jak najszybciej zobaczył efekty swojej pracy!

Po co Ci ta wiedza? Dzięki obecności na webinarze:

WYDARZENIE DOSTĘPNE LIVE!
27 LUTEGO 2024 o 19:00

TWÓJ CZAS NA ZMIANĘ JEST TERAZ!

Zapisz się na webinar, aby odkryć, jak AI może zrewolucjonizować Twoje możliwości zarobkowe!

WIDZIMY SIĘ?

.